Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2007 o 18:22, Fumiko napisał:

> mam tez problem jaki miala/ma Fumiko w pelagiadzie ahnassi tez nie chcemi dac zadnego
zadania

Po kolei: Fumiko już rozgryzła gdzie jest problem. Ahnassi daje questy tylko postaciom płci
męskiej, do tego musi mieć do nich dobre nastawienie (przynajmniej 70 na niebieskim pasku).

A co do Rabinny i kupca: jest możliwość że któryś skrypt nie odpala, da się na to poradzić
ale to nieco "wyższa szkoła jazdy" ;-) Odpalić TESa, załatować plik Morrowind.esm; zrekompilować
skrypty i całą operację zapisać w pliku np "poprawka.esp". Od czasu podobnej operacji nie mam
ŻADNYCH problemów z zadaniami które nie chcą zaskoczyć.

chyba na razie to sobie odpuszcze ale to tylko na razie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:)
Mam pytanie odnośnie Misji dla Ostrzy w ....chodzi o kupca Hassoura Zainsubaniego w Ald ''Ruhn....
no coż... nie wiem czy jest to "zasługa" firmy CD Projekt,ale ja go po prostu nie mogę znaleźć.... po prostu go nie ma....szukałem na dole w szynku Ald Sakar ale to nie działa....
domyślacie się że się wkurzyłem...
jeżeli ktoś mógłby mi doradzić co zrobić będę wdzięczny...
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 09:51, Sarinew napisał:

A moze innemu plikowi mp3 z tego folderu nadaj nazwe morrowind title.mp3?(albo zamienic ich
nazwy albo zrob kopie pliku i nadaj mu ta nazwe?)


Nic nie działało, ale już wiem czemu. (odpowiedzieli z działu pomocy)

Mianowicie gra nie jest kompatybilna z PAKIETAMI kodeków... tzn. musze odinstalować takowy i instalować wszystkie pojedyńczo...

Anyway THX za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie już było, ale jakoś nie bardzo mi się chce przeglądać te 348 stron...

Można coś poradzić na częste doczytywanie terenu (ok. co 100 kroków... Hehe liczyłem^^)?

kofiguracja blaszaka:

PIV 3.00Ghz
GF6600 - stery 81.98 (X-treme)
768 DDR RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 16:04, oski007 napisał:

Znacie może jakieś kody:).


A poco jakieś kody? :) Wpisz sobie w google.pl kody morrowind i wyszuka ci pełno stronek. Ale nie radzę grać w żadnego rpg''a na kodach :) No chyba, że wystąpił bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 16:26, Satruss napisał:

Uuu więc trzeba przywyknąć do doczytek ?


Takie są niestety realia. Jak gra wyszła myślano, że w przyszłości problem zniknie wraz z nadejściem lepszych kompów. Teraz już wiadomo, że choćbyś miał nie wiem jak dobrego kompa to teren i tak musi się doczytywać przez co gra zwalnia. Nie ma na to sposobu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.
jestem skołowany... wypełniam misje w morrowindzie i jestem przy zamku dagoth ura... jest tam ,,zatkane" wejscie do jego cytadeli i niewiem jak je otwozyć..
POMUSZCIE MI! BŁAGAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:30, cedricek napisał:

witam.
jestem skołowany... wypełniam misje w morrowindzie i jestem przy zamku dagoth ura... jest tam
,,zatkane" wejscie do jego cytadeli i niewiem jak je otwozyć..
POMUSZCIE MI! BŁAGAM!!!

Gdzieś na bokach powinno być takie pokrętło. na lewo od drzwi do których stisz przodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuję zwoju uzdrowienia z zarazy na cel, nie moge w ogóle znaleźć u nikogo tego zwoju. Zakląć tez niestety sie nie da bo musiałabym mieć dużą pojemność w amulecie czy kartce papieru. Macie jakieś lokalizacje albo zaklinaczy którzy to sprzedają?Sprawdzałam na AAdamantytowej Wieży i niestety nic nie znalazlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:30, Emilijka napisał:

Pilnie potrzebuję zwoju uzdrowienia z zarazy na cel, nie moge w ogóle znaleźć u nikogo tego
zwoju. Zakląć tez niestety sie nie da bo musiałabym mieć dużą pojemność w amulecie czy kartce
papieru. Macie jakieś lokalizacje albo zaklinaczy którzy to sprzedają?Sprawdzałam na AAdamantytowej
Wieży i niestety nic nie znalazlam :(


Polecam Gildię magów w Sadrith Mora. Mają tam naprawdę porządny osprzęt. Nauczą ciętego ale jeżeli chcesz tylko zwoju to nie wiem. Powinni go mieć, w którejś gildi magów. Najpewniej jednak w Domu Rosomaka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:30, Emilijka napisał:

Pilnie potrzebuję zwoju uzdrowienia z zarazy na cel...


Najlepiej udac się do Gnisis, w chacie Hetman''a Abelmawia (trzecia na lewo idąc od łazika) można kupic te zwoje (Zwój Błogosławieństwa Daerir, Wyleczenie z Zarazy na cel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok juz znalazłam w Calderze u Folusa Mirela. W domu rosomaka - brak. Nastepny trop to Był własnie Hetman Abelmavia - ale tam juz nie dotarłam.

Nie wiem co zta kopalnią w Gnisis. Wszyscy mówia ze królowa kwama jest zarażona. Biegam po całym Vvardrenfell żeby znaleźć zwoje uzdrawiające. Wchodze do kopalni a tam rzuca sie na mnie jakiś ogr - zabijam go i okazuje sie ze królowa jest zdrowa. Czegoś tu nie rozumiem. Wracam do wioski i nadal wszycy twierdzą ze jest zarażona.Czy własnie tak było w scenariuszu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 22:53, Budo napisał:

/.../

Rzuć na nią czar wyleczenia od Hetmana Abelmawii z Gnisis. Ten ork to taki efekt uboczny od
innego questa ;D


Czyli to ma byc czar/zaklęcie nie zwój - dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować