Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Haha. Gierka będzie w najnowszym CD-Action (chodzi o numer 06/07) ! Super ! Miałem zamiar kupić w Extra Klasyce ale widzę że nie będzie takiej konieczności. Brawo dla redakcji że wreszcie dali tak fajną gierkę. Wreszcie będę mógł porównać serię The Elder Scrolls do Gothica. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 14:50, guska 25 napisał:

Gdzie znajdę bogatego płatnerza? Tak żebym sprzedała miecze za 90000 :)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&pid=7038 - Sposób 1.
Wiem także, że jest mod na zwiększenie pieniędzy u kupców. Ale nie pamiętam dokładnie do jakiej części został on stworzony - Morrowinda czy Oblivoina.
Jednak na Twoim miejscu kolekcjonowałbym takie perełki. W grze i tak kasy raczej nie zabraknie ;).

kolektor --->

A dodatki też będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 15:10, kolektor napisał:

Haha. Gierka będzie w najnowszym CD-Action (chodzi o numer 06/07) ! Super ! Miałem zamiar kupić
w Extra Klasyce ale widzę że nie będzie takiej konieczności. Brawo dla redakcji że wreszcie
dali tak fajną gierkę. Wreszcie będę mógł porównać serię The Elder Scrolls do Gothica. :D


Tylko że w CDA będzie pewnie gra bez oficjalnych dodatków , a w Extra Klasyce masz wersję podstawową i 2 dodatki : Trójca (Tribunal) i Przepowiednia (Bloodmoon )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 14:50, guska 25 napisał:

Gdzie znajdę bogatego płatnerza? Tak żebym sprzedała miecze za 90000 :)

W Calderze, posiadłość Ghorak, na piętrze jest Pełzacz, który ma 5000 sztuk złota. Jak chcesz sprzedać mu coś za 10 000, to dajesz mu to, bierzesz 5000 i towarów za 5000 i finalizujesz transakcję. Potem na miejscu czekasz 24 godziny i sprzedajesz mu to, co od niego wziąłeś w rozliczeniu. Kupuje też skoomę, po 500 za flaszkę. Miłego handlu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 14:50, guska 25 napisał:

Gdzie znajdę bogatego płatnerza? Tak żebym sprzedała miecze za 90000 :)



Jeśli masz Tribunala to spokojnie pędź do Muzeum. Jeśli rzecz jest na ich liście to spokojnie sprzedasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:14, Belmundo napisał:

Hej zacząłem sobie nową gre i jak wychodze z Scyda Neen to pojawia mi się błąd



Niebagatelne, a jaki błąd? Daj printscreena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 15:29, Arkads napisał:

> Gdzie znajdę bogatego płatnerza? Tak żebym sprzedała miecze za 90000 :)


Jeśli masz Tribunala to spokojnie pędź do Muzeum. Jeśli rzecz jest na ich liście to spokojnie
sprzedasz :)


Mam extra klasyke + dodatki więc mogę pójść do tego Muezum tylko gdzie ono jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzeum znajduje się w Twierdzy Smutku. Idź do Eboheart, do takiej babki (nie pamiętam jak się nazywa :P) i ona Cię tam przetransportuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:32, guska 25 napisał:

> > Gdzie znajdę bogatego płatnerza? Tak żebym sprzedała miecze za 90000 :)
> > > > > Jeśli masz Tribunala to spokojnie pędź do Muzeum. Jeśli rzecz jest na ich liście to spokojnie

> sprzedasz :)

Mam extra klasyke + dodatki więc mogę pójść do tego Muezum tylko gdzie ono jest :)


Jesteś już w mieście co tam Tribunal się toczy? Jak nie to zostań zaatakowany przez Mroczne Bractwo, idź do strażnika a on Cię wyśle do tego miasta obok Vivek, zapomniałem nazwy :P, i pogadaj z tym co Ci kazał. Potem do zamku w tym mieście i gadasz z miłą panią a ona wysyła Cię do miasta w Tribunalu. No i idziesz do dzielnicy o nazwie Ręka Bogów, chyba, i tam jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:21, Arkads napisał:

> Hej zacząłem sobie nową gre i jak wychodze z Scyda Neen to pojawia mi się błąd


Niebagatelne, a jaki błąd? Daj printscreena.

Screena jakoś nie moge zrobić ale powiem, tam pisze actors animation jakiś jeszcze spider00000.nif nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:41, Belmundo napisał:

> > /.../> nie wiem co to jest

Ja też nie wiem, co to jest, ale na tyle dług grałem, żeby wiedzieć, że czasem pomaga, jak wyjdziesz inną drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! ALERT! WARNING!

Zacząłem robić własnego, strasznie dużego moda. Mod ma roboczą nazwe ''Markydia''. Jakieś propozycje? Może ktoś sam by mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 21:50, Arkads napisał:

UWAGA! ALERT! WARNING!

Zacząłem robić własnego, strasznie dużego moda. Mod ma roboczą nazwe ''Markydia''. Jakieś propozycje?
Może ktoś sam by mi pomógł.

To ma być plug z jakimiś misjami czy ulepszeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 21:58, Belmundo napisał:

> UWAGA! ALERT! WARNING!
> > > Zacząłem robić własnego, strasznie dużego moda. Mod ma roboczą nazwe ''Markydia''. Jakieś
propozycje?
> Może ktoś sam by mi pomógł.
To ma być plug z jakimiś misjami czy ulepszeniami?



Mam zamiar zrobic coś jak Wyspa Czarodzieji. Jak mi się będzie chciało. Będzie jedna nowa rasa, i jedna nowa lokacja. Duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może troche więcej informacji? Ktoś mógłby wtedy w czymś tobie pomóc (raczej nie ja :-( ) lub dać jakieś propozycje (być może ja ;-) ). A tak w ogóle to dobrze się znasz na TES CS skoro bierzesz się za taki duży projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../


No, dużo robiłem w CS. W tej chwili robię tekstury do nowej rasy, a jakiej? Tajemnica ;).
Mam zamiar stworzyć troszkę duże miasto, questy i może jakiś wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa rasa? Hmm... Gramowicze :-)? Gdybyś podał chociaż część informacji dotyczących wątków, miejsc itp. to ktoś mógłby coś doradzić bo ciężko pomóc gdy nie wiadomo o co w ogóle chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie, gramowicze nie. Nie chcę robić aż tak potężnej :P. No właśnie, możliwe iż zrobię coś w stylu wojny między wampirami i wilkołakami, lub aniołami i demonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować