Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Yamauchi: Gran Turismo 5 to zupełnie inna gra niż Prologue

13 postów w tym temacie

Ta gra mnie w pewnym sensie przeraża... pozytywnie. Jeśli w końcu ją dostaniemy, to będzie to najgigantyczniejsza samochodówka jaką ten świat nosił. Swego czasu zagrywałem się w Sega GT na Dreamcaście, a tam było ledwo nieco ponad 200 wozów (garaż miał limit na 100). Przy 1000 aut w GT5 będzie można grać kilka(naście?) dobrych miesięcy, aby wszystkie kupić. Masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 22:19, KannX napisał:

Ta gra mnie w pewnym sensie przeraża... pozytywnie. Jeśli w końcu ją dostaniemy, to będzie
to najgigantyczniejsza samochodówka jaką ten świat nosił. Swego czasu zagrywałem się
w Sega GT na Dreamcaście, a tam było ledwo nieco ponad 200 wozów (garaż miał limit na
100). Przy 1000 aut w GT5 będzie można grać kilka(naście?) dobrych miesięcy, aby wszystkie
kupić. Masakra ;)

Zwróć tylko uwagę, że z tego tysiąca 500 to będą różne modele Skyline''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 22:30, Grey_Wolf napisał:

Zwróć tylko uwagę, że z tego tysiąca 500 to będą różne modele Skyline''a.


To jest standard że wiele modeli się powtarza, a różnice to wersja silnikowa i ospojlerowanie :) Ale myślę, że z 600 RÓŻNYCH samochodów będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ trailer.
Dla mnie posiadacze PS3, którzy tej gry nie kupią będą po prostu kiepami, tak samo jak GoW III i U2. Masakra. CO ZA GRAFIKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sewik23 posiadam ps3 i tej gry nie kupie ?? Co ty na to ?? Ja gram na tym czyms w to co lubie i nie kupuje wszystkiego i coponiektorych niby hitow tylko po to aby je posiadac ...
Grafika przecietna :] tak na oslode dodam :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za grafika, szczególnie pierwszy przelot przez miasto, jakbym oglądał Tokyo Highway Challenge na DC. Ogólnie fajnie to wygląda, ale filmiki z GT zawsze były dynamiczniejsze niż granie w GT. I zawsze też wyglądały lepiej niż sama gra. Aha, największa scigałka w historii? Pewnie tak, ale co z tego? Ja i tak zawsze szukam samochodu najlepszego dla mnie, zbieram modele które lubię i tyle, 50% furek w dowolnej części GT nie potrzebuję. Pomijając fakt, że jak ktoś napisał, Samochód jest jeden na przykład R32, ale za to w pięciu odmianach nie różniących się osiągami, tylko nazwą, obok niego R32-GTR w kolejnych czterech wersjach. W życiu chciałbym mieć wszystkie, ale w grze wystarczy mi jeden. Wybieram jakość ponad ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 11:26, sewik23 napisał:

Ależ trailer.
Dla mnie posiadacze PS3, którzy tej gry nie kupią będą po prostu kiepami, tak samo jak
GoW III i U2. Masakra. CO ZA GRAFIKA.

Nie mylisz się, kto nie kupi Yakuzy3 to kiep. Masz ją? Masz ją? MASZ?
Panu się chyba ustroje pomyliły, narzucić to sobie można prześcieradło na głowę. A jak ktoś nie lubi siekanek, wyścigów i przereklamowanych gier akcji? Woli jRPG, albo coś jeszcze innego? Czy pan się w ogóle zastanawiał nad tym co pisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 11:53, Mr_Hyde napisał:

Grafika przecietna :] tak na oslode dodam :] .

Jakby to było najważniejsze :)

Ja wiem że tutaj głównie oczekuje się po niej wspaniałego wyglądu. Ale najpierw ta gra musi wyjść a z tą premierą to też parodię robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje to przesuwali tę premierę ze względu na PS Move ;P - będą pewnie razem w pack''u PSM i GT5. Choć z drugiej strony nawet lepiej, produkt będzie lepiej dopracowany (chyba). Ciekawe co dadzą w EK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeżywasz. Mario ma 2x lepszą grafe ;p

A w GT5 bym sobie pograł lecz nie mam tego opiekacza do kanapek*
Ale za to mam GT3 i GT na PSP więc nie jest źle ;]

*PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym chciał żeby do EK dodali poprzednie odsłony tej gierki:]
Ale idę w zakład że to będą jakieś unikatowe tuningi furek które już są w grze lub całkowicie nowe. Posiadam FM3, gierka pod względem technicznym jest dobra, ale jej czegoś brakuje. Śmiem stwierdzić że FM3 nie posiada duszy która jest obecna w GT. W sumie to może nie jestem tam jakiś wielkim fanem tej serii,gdyż po raz pierwszy miałem styczność z czwartą odsłoną.
Pamiętam doskonale ile miałem wątpliwości co do tego żeby wydać aż 150 zł na ścigałkę. Ale się zdecydowałem i zakupiłem.Przez cała drogę powrotną miałem wątpliwości, że co ja takiego uczynniłem, tyle kasy poszło, mogłem to lepiej spożytkować itd. Gdy wróciłem do domu i umieściłem płytkę w napędzie konsoli, tak w jednej chwili wszystkie moje czarne myśli zniknęły natychmiast. Co jak co ale to intro w tej grze zrobiło na mnie takie wielkie wrażenie że przez kilka ładnych chwil nie mogłem się pozbierać. Jeszcze takiej pompy a raczej sakrum w ścigałce nie widziałem- ta muzyka ten chórek coś pięknego. Nawet jeszcze gry właściwej nie odpaliłem a już wiedziałem że to była najlepiej wydana kasa ponieważ czułem że tą grę stworzyli ludzie z pasją:] Dzięki temu wiedziałem że ta gra ma duszę której FM nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować