Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

RF Online - Temat ogólny

382 postów w tym temacie

/.../

Poziom moba to ilość kropek po lewej stronie jak zrobisz locka na niego (po lewej stronie okienka).
1 kropka- jak Ci sie nudzi to zabij
2. dobry cel
3. uważaj, ale dasz radę ;]
4. udaj się w przeciwnym kierunku :)

a ja nie czaję questów- nie wiem jak je robić, czemu zmieniają mi kolor w dzienniku i nie dostaję żadnych nagród za nie (może dlatego, że je przyznaje się tylko jak sie ma miejsce w eq).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 07:54, Budo napisał:

a ja nie czaję questów- nie wiem jak je robić, czemu zmieniają mi kolor w dzienniku i nie dostaję żadnych nagród za nie (może dlatego, że je przyznaje się tylko jak sie ma miejsce w eq).


Automatyczne questy są troche dziwne. Aktywują się kolejne po awansie na wyższy poziom. Nagrody dostajesz jak masz własnie miejsce w plecaku. Trzeba po prostu wykonywac po kolei jak leci. Choć za skomplikowane to nie są. Przynajmniej początkowo jest to schemat: idź tam-> zabij x mobów -> nagroda. :)
Doczytałem się, że różnica w dmg miedzy Rangerem a Warriorem uwidacznia się na wyższych levelach, na korzyść Rangera właśnie. Tak wiec kontynuuję grę tą klasą, bo fajnie się strzela. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 10:17, HumanGhost napisał:

Doczytałem się, że różnica w dmg miedzy Rangerem a Warriorem uwidacznia się na wyższych
levelach, na korzyść Rangera właśnie. Tak wiec kontynuuję grę tą klasą, bo fajnie się
strzela. :D


Ufff to mi trochę ulżyło. To ja również zostaje przy Rangerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 11:41, Budo napisał:

Gram sobie specem i trochę problem z lootem mam- z jakich potworków leci weef i riar?
Potrzebuję do amunicji ><


Co do weefa to nie wiem. A co do riaru, chodzi ci o riar, czy Jem Riar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 13:15, Budo napisał:

/.../

Samo riar... jem riar mam ;]


Riar leci z mobów w pobliżu HQ twojej rasy. Radziłbym zrobić drugą postać, która będzie farmić materiały, bo zapewne moby z HQ są dla ciebie teraz szare to i lootu mało zostawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:41, HumanGhost napisał:

Czy ktos się orientuje co to za muzyczka leci podczas logowania się do gry? Fajny klimacik.
Aż się dłużej zatrzymuję przy logowaniu i wyborze serwera. :)


Eee, to kawałek do gry chyba zrobiony O_O
Na jutubie można znaleźć filmy z podkladem z tego kawałka, tytułu nie znam...

Patryk R---> szkoda, że przesyłanie maili tyle kosztuje, niweluje to ewentualny zysk z ammo, czy broni póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań do Was: graczy :)
Czy ta gra polega jak większość innych MMO na grindowaniu ? Ewentualnie na robieniu tysięcy durnych questów?
Po obrazkach zczaiłem, że świat gry różni się od typowego MMO i jest raczej hmm...''''robotowy''''? Warto zagrać w tą grę, jak wygląda grafika, czym różnią się od siebie rasy i czy mają jakieś specjalnie zdolności, których nie mają inne rasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:56, Sarturias napisał:

Mam parę pytań do Was: graczy :)
Czy ta gra polega jak większość innych MMO na grindowaniu ? Ewentualnie na robieniu tysięcy
durnych questów?
Po obrazkach zczaiłem, że świat gry różni się od typowego MMO i jest raczej hmm...''''robotowy''''?
Warto zagrać w tą grę, jak wygląda grafika, czym różnią się od siebie rasy i czy mają
jakieś specjalnie zdolności, których nie mają inne rasy?


Podsumuje typowy koreański grind mmo, ale ciekawszy i lepszy od pozostałych :)
Myślę, że warto szczególnie że walki pomiędzy rasami są ciekawe. Panuje wtedy totalny chaos i tysiące graczy walczy ze sobą jednocześnie miodzio.
Rasy różnią się klasami trochę ponieważ u każdej z ras są odpowiedniki, jedynie Accretia nie ma klas magicznych. Każda z ras ma racial skilla, np. u Cora to będzie summon czyli pet tak jak w GW czy WoWie levelujesz go a on może służyć za dps czy tanka. U Bellato racialem jest MAU potężny mech ale niezwykle kosztowny w utrzymaniu. U accretia racial to Lunchery czyli stacjonarne wyrzutnie rakiet, a raczej acc może się w taką zmienić, co prawda traci wtedy możliwość poruszania się, ale zadaje wtedy ogromny dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:27, Patryk R napisał:

/.../


Aha, czyli wniosek z tego taki, że gra nie jest typowym MMORPG, MMO co? MMOTPP? A o co chodzi z robieniem ammo, czy amunicję można samemu produkować i czy każda rasa jej potrzebuje? Jak w ogóle wygląda walka? Broń biała czy karabiny itp? Oczywiście magia istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Gram teraz Rangerem i czy opłaca się inwestować ( trenować je ) tylko w skille strzelające, czy też warto mieć też trochę podpakowaną walkę wręcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:34, Sarturias napisał:

> /.../

Aha, czyli wniosek z tego taki, że gra nie jest typowym MMORPG, MMO co? MMOTPP? A o co
chodzi z robieniem ammo, czy amunicję można samemu produkować i czy każda rasa jej potrzebuje?
Jak w ogóle wygląda walka? Broń biała czy karabiny itp? Oczywiście magia istnieje?


Miecze, łuki, magia, karabiny to wszystko jest do wyboru. Crafting istnieje ale to kosztowny biznes. Każda rasa może korzystać z broni strzeleckiej. Walka jest prosta wystarczy kliknąć na wroga, a postać sama atakuje no i dochodzą do tego skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:56, Piotrbov napisał:

Mam takie pytanie. Gram teraz Rangerem i czy opłaca się inwestować ( trenować je ) tylko
w skille strzelające, czy też warto mieć też trochę podpakowaną walkę wręcz?


Warto trenować wszystkie skille, nawet magię ponieważ każdy punkt umiejętności podnosi dmg (w przypadku walki wręcz) long range podnosi staminę (możemy dłużej biegać) a magia podnosi nasz fp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 16:09, Patryk R napisał:

Warto trenować wszystkie skille, nawet magię ponieważ każdy punkt umiejętności podnosi
dmg (w przypadku walki wręcz) long range podnosi staminę (możemy dłużej biegać) a magia
podnosi nasz fp.


A co podnosi FB u Accrei ( lub jakoś tak ) skoro nie maja magii?
Co podnosi dmg w przypadku walki na odległość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2008 o 16:25, Piotrbov napisał:


A co podnosi FB u Accrei ( lub jakoś tak ) skoro nie maja magii?
Co podnosi dmg w przypadku walki na odległość?

Walka wręcz podnosi ogólny dmg tak samo do broni białej jak i do strzeleckiej. Jedynym sposobem na podniesienie fp u Accreti jest podnoszenie umiejętności, związanych z atrybutem np melee czy long range ma pewnien wachlarz skillów jak np. slasher, thrust czy fast shot, speed load, im więcej ich używamy tym bardziej rośnie nam fp, a z każdym lvlelem tych skillów uzyskujemy 2 fp.
Może trochę chaotycznie jest to napisane ale jaśniej nie jestem w stanie wytłumaczyć :)

BTW zacząłem grać ponownie w RF stworzyłem nową postać na Solusie Acc Warrior Satorian lvl 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra to teraz mam mały problem, bo na słabszych mobach nie dostaje pkt. do walki wręcz, a juz na takich, na których dostaje expa ciągle mi miecz pudłuje. Można jeszcze jakoś ta walkę wręcz podnieść, czy już za późno? Mam 15 level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować