Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

W sumie też wyszedłem tylko raz, ale to ma miejsce po 7 sekwencji pamięci genetycznej ponoć. I też żałuję, że nie wychodziłem do każdego otrzymanego maila, nadrobię przy następnym podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ukończyłem ACB ale widzę tu jakieś wątki odnośnie wyjścia z animusa. Podczas gry nie wyszedłem ani razu bo myślałem że to po prostu taki ficzer ot tak. Co takiego mnie ominęło? Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł to opisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 23:14, kaczek93 napisał:

Przed chwilą ukończyłem ACB ale widzę tu jakieś wątki odnośnie wyjścia z animusa. Podczas
gry nie wyszedłem ani razu bo myślałem że to po prostu taki ficzer ot tak. Co takiego
mnie ominęło? Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł to opisać :)

Rozmowy z ekipą, czytanie maili które wyjaśniają pare rzeczy, spacer po monterigioni i szukanie artefaktów jak

Spoiler

pas Ezio czy pudełko z piórami Marii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak zastanawiam czytając Wasze posty i muszę zapytać- czy odkryliście jakoś możliwość czytania cudzych e-maili? Czy źle po prostu rozumiem... Ja chyba dwa razy wchodziłem i czytałem, ale tylko swoje. Same o planie działania były... Chciałbym drugi raz przejść AC:B teraz na 100%, bo dziwnym zbiegiem okoliczności mam chyba 53% (!) (chyba, bo dawno nie wchodziłem), ale jakoś nie mogę się zebrać... Trzeba z dwa tygodnie odczekać i wtedy może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 15:36, Radekl2 napisał:

A ja się tak zastanawiam czytając Wasze posty i muszę zapytać- czy odkryliście jakoś
możliwość czytania cudzych e-maili? Czy źle po prostu rozumiem... Ja chyba dwa razy wchodziłem
i czytałem, ale tylko swoje. Same o planie działania były...

Po pewnym czasie dostaniesz maila z hasłami.
>Chciałbym drugi raz przejść AC:B teraz na 100%, bo dziwnym zbiegiem okoliczności mam chyba 53% (!) (chyba, bo dawno nie wchodziłem), ale jakoś nie mogę się zebrać... Trzeba z dwa tygodnie odczekać i wtedy może :)
Wykonuj zadania Gildii, warunki pełnej synchronizacji, zbieraj skarby, odbudowuj Rzym, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 16:03, Harrolfo napisał:

Po pewnym czasie dostaniesz maila z hasłami.

Ok jak pisałem- za kilka tygodni znów sobie gierkę przejdę i wyjdę z Animusa więcej niż 3 razy :)

Dnia 28.03.2011 o 16:03, Harrolfo napisał:

Wykonuj zadania Gildii, warunki pełnej synchronizacji, zbieraj skarby, odbudowuj Rzym,


Rzym odbudowany (sklepy, na miejsca brak kasy chwilowy był), a do zadań weny nie mam :) Chyba ta końcówka mnie przytłoczyła...
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 17:05, Sareth14 napisał:

Jakieś postępy z Multi?


Niee, nadal trzeba czekać w &*^% długo (no niektórych to ominęło). Pytanie czy UBI łaskawie, wreszcie to naprawi, bo multi samo w sobie jest świetne, ale mi się nie chcę czekać 15 minut (a to i tak mało) aż mnie dołączy do jakiejś sesji (kolejny raz marudzę, taaaak...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz raz tutaj pisalem ze zeby multi dobrze dzialalo trzeba miec odblokowany port 1000 albo zewnetrzne IP a dopiero jak to nic nie daje to nalezy pisac do ubisupport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie sobie gram w tą gierkę. Mam pytanie, mianowicie: Co tracę nie mając pełnej synchronizacji w grze w poszczególnych misjach. Tracę jakieś przedmioty czy może coś innego?
Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 10:01, kr0t0s napisał:

Witam

Właśnie sobie gram w tą gierkę. Mam pytanie, mianowicie: Co tracę nie mając pełnej synchronizacji
w grze w poszczególnych misjach. Tracę jakieś przedmioty czy może coś innego?
Z góry dzięki za odpowiedź


Za zakonem ac, na zasadzie kopiuj-wklej:
Ukończ sekwencję:
- 1 ze 100% Synchronizacji - Wszystkie konie są zamienione w jednorożce, wszystkie bronie wysyłają błyskawice
- 2 ze 100% Synchronizacji - Sprawia, że stajesz się niepodatny na zranienia.
- 3 ze 100% Synchronizacji - Zabójstw nie można blokować.
- 4 ze 100% Synchronizacji - Zamienia wszystkich asasynów w Gildii na kobiety.
- 5 ze 100% Synchronizacji - Podnosi wszystkich asasynów w Gildii do rangi Asasyna.
- 6 ze 100% Synchronizacji - Brak konieczności czekania do kolejnego wezwania asasynów.
- 8 ze 100% Synchronizacji - Odblokowana skórka Desmonda.

Ponadto dochodza wspomnienia Cristiny - po każdych 15% otrzymujesz dostęp do nowego wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 13:25, dreamer94 napisał:

Jak wskoczyć z konia na belkę i gdzie znaleźć tych arlekinów ?

Wskakiwanie z konia na belkę najprościej zrobić na dziedzińcu Sant Angelo (chyba tak się to pisze). Jedziesz konno, wciskasz spację. Wtedy Ezio kuca na koniu. Wciskasz jeszcze raz spację i skacze z konia. Jak jesteś przed belką, Ezio powinien skoczyć, wykonać obrót na belce i znaleźć się na niej.
Co do arlekinów - http://infobot.pl/r/1X9z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 15:40, dreamer94 napisał:

Dzięki i jeszcze jedno: da się jakoś wyłączyć tą koszmarną kamerę ?

Z kamerą się raczej nic nie da zrobić. Przynajmniej nic mi w tej sprawie nie wiadomo. Mnie jakoś nie przeszkadzała zanadto, tzn. nie odczułem niedogodności związanych z jej pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mam rozumieć, że tylko Desmond widział i słyszałte wizerunki tej pradawnej rasy? I kto to sie odzywał w tej rozmowie podczas napisów końcowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 17:25, Ecko09 napisał:

Spoiler

Mam rozumieć, że tylko Desmond widział i słyszałte wizerunki tej pradawnej rasy? I
kto to sie odzywał w tej rozmowie podczas napisów końcowych?


Spoiler

Tak, tylko on to widział. Prawdopodobnie to byli asasyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować