Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2011 o 17:45, Sandro napisał:

> Zgodze sie ze padem jest w te gre wygodniej, aczkolwiek nalezy grac tym padem na
PC,
> wtedy ma sie tez najlepsza grafike.
Mi AC na PC wydawał się jakiś taki lekko zamazany i niewyraźny. Poza tym przyzwyczaiłem
się już do grania na 40 calowym telewizorze leżąc na tapczanie :P


Ja tez tak gralem (tyle ze telewizor 37 cali i zamiast tapczanu - sofa)! HDMI i rozdzielczosc Full HD i nie ma problemow. W konsolowki tak wlasnie gra sie najlepiej.

A na to zamazanie to przetrzyj monitor szmatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 17:45, Sandro napisał:

Mi AC na PC wydawał się jakiś taki lekko zamazany i niewyraźny. Poza tym przyzwyczaiłem
się już do grania na 40 calowym telewizorze leżąc na tapczanie :P


Lol. Ja 1 ukończyłem i na konsoli i na pc. Mimo oczywistego komfortu wynikającego z fotela/sofy etc. granie choćby w AC myszką i klawą tez ma swój urok, a jeżeli chodzi o oprawę graficzną to... oczywiście PC jak zwykle jest w tym lepszy, każda multiplatforma zawsze wygląda lepiej na PC, nie ma innej opcji(choćby Crysis 2, który miał być "wszędzie taki sam", a różnice po ustawieniu maksymalnych na pc są miażdżące dla konsol) A to, kto ma jaki ekran na biurku, to już inna kwestia :D.

Oprawa AC:B ma jeden minus. Ze względu na wielkość miasta twórcy musieli trochę zaniżyć jakość grafiki i to jest widoczne, niestety dość mocno :( Nie ma to jak las postrzępionych krawędzi po wejściu gdzieś na punkt widokowy. Kto grał na większym ekranie, ten na pewno wie, o czym mówię. W tej kwestii AC 2 było nie do skrytykowania, po prostu cudo w każdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 14:43, dreamer94 napisał:

Spoiler

Gdzie udaje się Ezio po rozmowie z Leo w 8. sekwencji ? Mówi, że musi odejść... Coś
przegapiłem ?



Spoiler

Do Nawarry? Zabić Cesarego Borgia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten obrazek na profilu GoLu na FB moje nerdowskie ciśnienie podskoczyło wysoko. Potem zacząłem nerwowo szukać loga skazującego na wersję PC ale takowego nie znalazłem. Do czasu aż doczytałem się że to niestety fake :(
Ale wygląda zadziwiająco.

20110406152029

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 15:19, Evertsen_Dante napisał:

Spoiler

Do Nawarry? Zabić Cesarego Borgia?


Spoiler

To robi później. Nawet w Porwaniu Da Vinci Claudia się go pyta, czy wrócił do Rzymu, a akcja dodatku toczy się przed wydarzeniami z Nawrry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 15:25, dreamer94 napisał:

>

Spoiler

Do Nawarry? Zabić Cesarego Borgia?


Spoiler

To robi później. Nawet w Porwaniu Da Vinci Claudia się go pyta, czy wrócił do Rzymu,
a akcja dodatku toczy się przed wydarzeniami z Nawrry.


Spoiler

Jak przed skoro Desmond zabija Lucy po skończeniu fabuły Ezio a w dodatku Da Vinci przecież Desmond jest już z Wildmorem czy jak mu tam.
Tak więc dodatek jest po głównej historii AC:B
Co najwyżej Ezio mógł udać się schować jabłko i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz pisać bzdury, patrz uważnie na to co pokazują Ci na ekranie i słuchaj tego co mówią jeżeli w ogóle rozumiesz co mówią.

Spoiler

A widzisz, z Animusem jest taki myk, że teraz przeżyjesz sekwencję późniejszą, bo wcześniejsza jest niedostępna, ale kiedy uda się ją naprawić i odzyskać, można przeżyć i ją. Mimo że chronologicznie dzieje się wcześniej. Zaskoczony?
Jak zaczynasz dodatek jak wół stoi na ekranie - Rzym, 1506. Rok przed bitwą pod Vianą. I na koniec dodatku Ezio udaje się do Nawarry własnie by zakończyć sprawę z Cesare, czyli wydarzenia z sekwencji 9 głównego wątku, rok 1507.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Grałeś w Porwanie Da Vinci ? Ezio przychodzi do Leonardo, żeby dowiedzieć się coś o statku do Nawarry. To z jabłkiem może być prawdopodobne, tym bardziej, że Ezio mówi, że jabłko to przeszłość.


Edit: zapomniałem o spoilerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem w siódmym akcie. Wykonałem zadanie związane z prawdą i powróciłem do "bazy" i Lucy się znalazła bo jej nie było. Chciałem pogadać ze wszystkimi, tylko miałem buga bo mi Desmond wtopił się w Animusa i nie mogłem się ruszyć. Wyszedłem z gry ale wczytało mi powrót do Rzymu i już Lucy niema jak wychodzę z Animusa. Coś mnie ominęło? Da się jakoś do tego powrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w menu "Wyposażenie -> Zapasy" mam drugą pozycję od góry zablokowaną. Grę przeszedłem, spadochrony odblokowałem, kuszę kupiłem - co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 18:01, Mercuror napisał:

Zauważyłem, że w menu "Wyposażenie -> Zapasy" mam drugą pozycję od góry zablokowaną.
Grę przeszedłem, spadochrony odblokowałem, kuszę kupiłem - co to może być?

Też tak mam. podejrzewam, że może być to trucizna, bo nie ma jej w rozpisce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale nie jestem tak zajebiście bogaty jak Ty i nie mam plazmy na ścianę walniętej.
Gram na dość starym telewizorze gdzie rozdzielczość z x36 jest za dużo do tej którą czyta moje pudło więc nie których napisów nie idzie odczytać.
Zresztą źle zrozumiałem wypowiedź dreamer''a94.

Następnym razem postaram się dokładniej czytać a Ty się postarać być milszy, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Murwa kać, kto zrobił tę grę?! Jedno z wiodących na rynku, profesjonalne studio developerskie czy grupa zaprzyjaźnionych studentów informatyki? Po odczekaniu 30 minut udało mi się w końcu znaleźć komplet graczy, wybrałem postać, zagrałem może 3-4 minuty po czym wywaliło mnie z serwa... I od nowa. Nawet nie wiem jak wyglądają inne tryby poza Wanted, bo jak uda mi się dostać do gry to aż strach wychodzić, bo kto wie ile będzie się czekało na kolejną okazję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytańko. Kolega mi mówił,bym nie kupował tej gry jeśli mam ochotę zagrać w multi,bo On mając oryginał i spełniając dokładnie wymagania (ma mocnego PC, nie wiem,czy AC:B miało duże wymogi) - to ,że tylko 4 razy grał,i po tylko jakie 3-6 min. Czy to prawda,że ta gra tak słabo wypada jeśli chodzi o dołączanie do multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami potrafi zdenerwować, ale u mnie rzadko. Jeśli masz np. 2/6 i nic nie rusza przez minutę to wyjdź i spróbuj jeszcze raz. Jeśli znów nic to jeszcze raz. Nawet tą minutę nie trzeba czekać- chyba, że masz 4 czy 5 na 6. Z 2 nie warto się bawić. Mi max. po 5 takich próbach dołączenia udaje się zagrać. I w całej karierze tylko raz mnie wywaliło. Gra się fajne, ale jak masz wyższy lvl i umiejętności. A i bardzo ważne jest to, żeby nie latać po całej mapie tylko próbować cicho zabić gracza. Serio takie gonienie za 100pkt''ów jest według mnie bezsensu i psuje grę. Zabijesz cicho 400ptk''ów, z biegiem 100. Bezsens. A i trucizna jest piękna (ja jeszcze nie mam, ale raz mnie ktoś zabił)- nawet do dziś nie wiem kto, kiedy i jak :) Świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A wiesz coś na temat wersji Xbox 360? Gra na tej platformie ostro staniała,więc się kuszę,ale nie wiem,czy y multi wszystko OK. Sandro coś marudzi na ten temat i większość osób też. A ta gra na PC nie przypasi,bo nie mam pada na PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować