Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2011 o 11:47, dreamer94 napisał:

No on właśnie wykonał tą serię dzięki podwójnym zabójstwom, zwróć uwagę na noże. I chodzi
mi o to jak to zrobić.


Chodzi Ci o moment gdy zabijając jednego strażnika rzuca w drugiego nożem? Gościu tam opisuje jak to robi. W sumie to może być automatycznie zrobione gdy gościu do likwidacji stoi za daleko czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 11:47, dreamer94 napisał:

No on właśnie wykonał tą serię dzięki podwójnym zabójstwom, zwróć uwagę na noże. I chodzi
mi o to jak to zrobić.

Podczas wykonywania likwidacji lub kontry wybierasz cel i klikasz przycisk odpowiedzialny za rzut nożem/ strzał z kuszy/ pistoletu (w zależności od broni, którą trzymasz) i wtedy Ezio rzuca w przeciwnika nożem / strzela z kuszy itd. (oczywiście musi być w jakiejś odległości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 12:19, Renzov napisał:

Podczas wykonywania likwidacji lub kontry wybierasz cel i klikasz przycisk odpowiedzialny
za rzut nożem/ strzał z kuszy/ pistoletu

Ktoś kto gra na PC mógłby powiedzieć co to za przycisk ?
Kiedy robimy sobie ustawkę multi na PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Jak wykonać serię zabójstw (tak to się nazywa w polskiej wersji? gram po angielsku, chodzi mi o kiil streaks)? Przeszedłem całą kampanię i sporo zadań dodatkowych (98% synchronizacji), ale nadal nie potrafię takowych wykonywać. Chodzi mi o kwestię sterowania (klawiatura + mysz) - kiedy i jakie przyciski należy wciskać etc.
2) Czy niepowodzenie w misji zlecanej podwładnym (chodzi mi o wysyłanie ich na misje przez gołębniki) może zakończyć się śmiercią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 14:53, UthersonL napisał:

1) Jak wykonać serię zabójstw (tak to się nazywa w polskiej wersji? gram po angielsku,
chodzi mi o kiil streaks)?

Jeżeli uda ci się zabić jednego przeciwnika to podczas oglądania tzw. finishera naciśnij któryś z klawiszy poruszania się tak aby skierować się w stronę kolejnego przeciwnika i szybko naciśnij klawisz ataku. Poczekaj aż Ezio wykończy pierwszego strażnika i automatycznie dobije jednym ruchem drugiego, którego wcześniej wybrałeś. Podczas gdy wykańczasz drugiego, powtórz operację na trzecim, czwartym, piątym itp :)

Dnia 09.04.2011 o 14:53, UthersonL napisał:

2) Czy niepowodzenie w misji zlecanej podwładnym (chodzi mi o wysyłanie ich na misje
przez gołębniki) może zakończyć się śmiercią?

W CD-Action czytałem, że klęska wcale nie kończy się śmiercią asasyna, a jednak za każdym razem gdy misja kończyła się niepowodzeniem musiałem rekrutować nowych wojowników i szkolić ich od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 14:53, UthersonL napisał:

1) Jak wykonać serię zabójstw (tak to się nazywa w polskiej wersji? gram po angielsku,
chodzi mi o kiil streaks)?

W menu Animus masz te wirtualne treningi i możesz tam sobie poćwiczyć.
Ogólnie seria zabójstw to raczej seria akcji doprowadzających do zabójstwa i tu liczy się głównie refleks. Chodzi o to, że w czasie wykonania zabójstwa od razu przechodzisz do kolejnej czynności. Może to byś odskok i celny atak, kontratak i zwykły, ale celny atak, który kończy się natychmiastową egzekucją. Trzymanie klawisza wskazuje nam cel który zaatakujemy i żeby mieć pewność to polecam seryjne naciskanie przycisku odpowiadającego za atak i masz 99% szansy na sukces.

Dnia 09.04.2011 o 14:53, UthersonL napisał:

2) Czy niepowodzenie w misji zlecanej podwładnym (chodzi mi o wysyłanie ich na misje
przez gołębniki) może zakończyć się śmiercią?

Z tego co wiem to niepowodzenie kończy się właśnie śmiercią jej uczestników, ale mówiąc szczerze to dochowałem się 2x10 asasynów i żadnego z nich nie straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ Wersja Xbox 360] Witam, zastanawiam się nad kupnem Assassin''s Creed Brotherhood i tak, kampania w przypadku AC II mi się bardzo podobała i wciągnęła,ale gra tylko na jeden raz,gdyż 98% achievementów wbiłem podczas całej gry,a reszte jeszcze dobijam ,ale rzadko,bo nie chce mi się szukać piórek ;p. Więc tak,czy bicie acziwmentów i fun w tej grze mnie zaspokoi tak samo jak w AC II i na ile starcza single + jak się ma multiplayer,słyszałem,że szwankuje, więcej marudzeń widziałem w przypadku wersji PC. Gra bardzo staniała,więc zastanawiam się nad kupnem jej, akurat jakąś taką faze na nią mam :> Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.

Edit: Jeszcze jedno, przez jakiś okres roku mam znienawidzenie do grania w gry na Xboxie 360 w wersji polskiej, AC II grałem w angielskiej i bardzo dobrze mi się grało,gdyż mam znajomość angielskiego itp. Ale zastanawiam się nad kupnem pudełkowej AC : B po polsku- jak się ma tłumaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś tak powierzchownie i na chłopski rozum opisać wszystkie podstawowe tryby multi? Zawsze gram w Wanted, ale ostatnio poczułem ciekawość względem pozostałych trybów, ale mój zapał skończył się kiedy czekałem bite 20 minut na dostanie się do rozgrywki. Jak już się dostałem to kompletnie nie wiedziałem o co chodzi, a na koniec i tak mnie wywaliło do menu... Nie mam ochoty czekać pół godziny tylko po to aby okazało się, że nie wiem jak grać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ścigany- polujesz na kontrakt.
Zaawansowany ścigany- to co wyżej, tylko kompas nie pokazuje, czy cel ja na górze, czy dole.
Polowanie- jedna grupa ma zadanie zabić członków drugiej, druga zaś musi ogłuszać pierwszą i się ukrywać.
Zabójstwo-każdy poluje na każdego. Żeby kogoś zabić musisz zaznaczyć cel.
Eskorta- znów dwie grupy, jedna eskortuje dwoje NPC, druga ma za zadanie ich zabić. Eskortujący zabijają przeciwników, atakujący mogą ich ogłuszać.
W pozostałe tryby nie grałem. Te cieszą się największą popularnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli różnica pomiędzy Ściganym, a Zabójstwem polega na tym, że w jednym trzeba najpierw zaznaczyć cel? To wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 18:40, Sandro napisał:

Czyli różnica pomiędzy Ściganym, a Zabójstwem polega na tym, że w jednym trzeba najpierw
zaznaczyć cel? To wszystko?

W zabójstwie nie masz kontraktów. Musisz sobie znaleźć cel przy pomocy kompasu. musisz wyczaić wśród NPC kogoś kto najbardziej rzuca się w oczy i pomóc mu przenieść się na drugą stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 18:51, dreamer94 napisał:

W zabójstwie nie masz kontraktów. Musisz sobie znaleźć cel przy pomocy kompasu. musisz
wyczaić wśród NPC kogoś kto najbardziej rzuca się w oczy i pomóc mu przenieść się na
drugą stronę ;)

Oooo, brzmi smakowicie! Czyli dysponuje się jedynie kierunkiem, w którym znajduje się cel, ale nie wiemy nawet jak on wygląda? To powinno odcedzić tych pierdzielonych dzieciaków co to biegają non stop niczym w Call Of Duty i zabijają za 100 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom uważny obserwator wychwyci gracza nawet jeśli jest wtopiony w grupkę NPC - wystarczy tylko w miarę ogarniać jakie modele postaci biorą udział w meczu oraz idealnie wychwycić moment, w którym radar się podświetla. Marzy mi się takie Zaawansowane Zabójstwo, w którym radar nie będzie się podświetlał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 09:15, Harrolfo napisał:

Ezio''s Family
Nie wiem dlaczego ie ma jej na soundtracku z Codex Edition...


Może dla tego, że to utwór z poprzedniej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować