Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2011 o 19:20, Mercuror napisał:

Host bardzo mocno nawalił w związku z operacjami na domenie, lada dzień wszystko powinno
się odkręcić.

Jesteś z redakcji zakonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wygląda status zamówień AC:B w wersji Codex na PC w sklepie Cenegii? Bo odkąd zmienili stronę sklepu to się połapać nie mogę a na maila mi odpisują "dranie" z kolei w archiwum zamówień na stronie Cenegii po wpisaniu mojego nr nic nie znajduje oO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 23:03, donard napisał:

Nie wiem czy wiecie, ale na stronie uplaya jest DLC na PC z Da vincim za 0 pktów ;d

?
A co w tym dziwnego? Przecież od początku było wiadome, że wersja PC dostanie to DLC za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 23:28, Renzov napisał:

> Nie wiem czy wiecie, ale na stronie uplaya jest DLC na PC z Da vincim za 0 pktów
;d
?
A co w tym dziwnego? Przecież od początku było wiadome, że wersja PC dostanie to DLC
za darmo.

Ja sie nazbyt nie doszukiwałem informacji ;P Poza tym mogli również zrobić, że po X pktach odblokowujesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 17:11, donard napisał:

Sorry za double, ale czy DLC o koperniku będzie na PC?


Wszystkie wydane dotąd DLC na PC będą w PCtowej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 17:11, donard napisał:

Sorry za double, ale czy DLC o koperniku będzie na PC?

Nie. To DLC jest ekskluzywnym dodatkiem do wersji na PlayStation 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę olać synchronizowanie w 100% i po prostu iść przed siebie na swój własny sposób, a po ukończeniu gry wrócić do dowolnego fragmentu gry? Nie chcę powtarzać tego samego fragmentu x razy zanim uda mi się go wykonać. Wolę raczej przejść na spokojnie główny wątek, a dopiero potem (o ile będę miał jeszcze chęć) wrócić do momentów, których nie udało mi się zsynchronizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 21:22, dreamer94 napisał:

Wiesz coś ? Minął tydzień...


Aktualnie trwa transfer domeny, powinien się zakończyć najdalej pojutrze. Strona na 99% wróci przed premierą Brotherhooda na PC.

Póki co możesz korzystać z tego adresu: http://zakon-ac.zxy.me/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że już wysłali mi Codex i jutro powinien być. Nareszcie bo od sierpnia czekam jak pre-order zamówiłem. Już są pierwsze filmiki z wersji PC. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to to że niema w interfejsie tych ikonek co odpowiadają za skakanie, chodzenie itd tylko jest napisana spacja. Interakcja to przycisk "E" itd. Mnie to w sumie nie przeszkadzało bo po jakimś czasie zdążyłem zapamiętać, który przycisk odpowiada za co. Ale to miło że coś takie wprowadzili. Może nagram jakiś jutro filmik. Na pewno napiszę czy mi się podoba czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 00:00, donard napisał:

> Premiera w Polsce jutro?
Piątek ;P


A nie przypadkiem we czwartek?
byłem przejazdem w Saturnie i tam gra będzie jutro - poza tym ponoć przedstawiciel Ubisoftu powiedział iż wersji Codex na PC nie otrzyma żaden polski gracz - ciekawe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 00:00, donard napisał:

> Premiera w Polsce jutro?
Piątek ;P


A nie bo w czwartek. 17.03

@lis_23 - wątpię, bo mój Codex już do mnie jedzie (f*ck yeah:D). Po za tym nagle by nie ogłoszono czegoś takiego (dzień-dwa przed premierą?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2011 o 00:14, KamyK_84 napisał:


@lis_23 - wątpię, bo mój Codex już do mnie jedzie (f*ck yeah:D). Po za tym nagle by nie
ogłoszono czegoś takiego (dzień-dwa przed premierą?).


Też się zdziwiłem i prowadziłem polemikę z owym przedstawicielem Ubisoft Polska - On twierdził że nikt nie dostanie tej edycji bo została ona całkowicie wycofana z Polski ...
cóż,przekonamy się jak ktoś odbierze swoją kopię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować