Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2011 o 17:14, Renzov napisał:

> Aha, a czy można im tą broń kontrą odebrać ?
Nie.


No to szkoda :D. Heh mimo, że da się w tej grze wiele to i tak się coś znajdzie czego jednak nie da się wykonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 17:19, Harrolfo napisał:

No nie, jak byś chciał zatrzymać pocisk? Edzio to nie Wolverine, że go ciachnie w pół
;)


Nie mówiłem o unikaniu pocisku, tylko zabieraniu broni, że podchodzisz i wyrwasz mu z dłoni i później jeszcze nim go dobijasz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 17:46, sportowiec_7 napisał:

Wiadomo coś na temat bety multi na pc (czy wogóle będzie) ???


a kto Ci w ogóle powiedział, że ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 19:34, Kreek napisał:

> Wiadomo coś na temat bety multi na pc (czy wogóle będzie) ???

a kto Ci w ogóle powiedział, że ma być?


No skoro na konsole jest, to czemu na PC nie miałoby być multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 18:56, DambialkoX napisał:

> > Wiadomo coś na temat bety multi na pc (czy wogóle będzie) ???
>
> a kto Ci w ogóle powiedział, że ma być?

No skoro na konsole jest, to czemu na PC nie miałoby być multi ?


była tylko na ps3, bo ubisoft podpisał umowę z sony o becie i dodatku dlc o Koperniku. Nie będzie żadnej bety na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:55, MozgotrzepPL napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie: czy zebranie wszystkich artefaktów w 2012 coś daje? Czy jest
to wymagane do ukończenia gry na 100%?

Chyba nie

Spoiler

bo po ukończeniu linii fabularnej nie można już wychodzić z animusa.

Więc ja bym już tego nie mógł zebrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem z farbowaniem ubrań Ezio. Czy można coś z tym zrobić, a jeżeli tak to prosił bym o pomoc. To jest polska wersja językowa (jeżeli to coś da). Kurde zależy mi na tej grze, a 200 zeta piechotą nie chodzi. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 21:22, Noma napisał:

> Mam jeszcze jedno pytanie: czy zebranie wszystkich artefaktów w 2012 coś daje? Czy
jest
> to wymagane do ukończenia gry na 100%?
Chyba nie

Spoiler

bo po ukończeniu linii fabularnej nie można już wychodzić z animusa.

Więc
ja bym już tego nie mógł zebrać....

Ja zebrałem trzy ,ale to nic nie daje chyba że masz xboxa 360 to wtedy jest za to osiągnięcie ( za pierwszy potem już nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 20:15, Kacper1095 napisał:

Witam, mam pewien problem z farbowaniem ubrań Ezio. Czy można coś z tym zrobić, a jeżeli
tak to prosił bym o pomoc. To jest polska wersja językowa (jeżeli to coś da). Kurde zależy
mi na tej grze, a 200 zeta piechotą nie chodzi. Bardzo proszę o pomoc.

Jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest jeżeli masz na sobie jakąś specjalną zbroję (do wyboru w odzieniu, np. Zbroja Smoka, czy Zbroja Ezio).
Musisz mieć na sobie zbroje, które możesz kupować u kowali. Żeby zmienić wybraną specjalną zbroję na taką, którą da się farbować musisz udać się do kryjówki na wyspie i wybrać do założenia jakiś fragment składowy zbroi, którą kupiłeś u kowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 00:05, Harrolfo napisał:

Tak jest jeżeli masz na sobie jakąś specjalną zbroję (do wyboru w odzieniu, np. Zbroja
Smoka, czy Zbroja Ezio).
Musisz mieć na sobie zbroje, które możesz kupować u kowali. Żeby zmienić wybraną specjalną
zbroję na taką, którą da się farbować musisz udać się do kryjówki na wyspie i wybrać
do założenia jakiś fragment składowy zbroi, którą kupiłeś u kowala.

generalnie przeszukałem forum o brotherhoodzie i znalazłem odp (była chyba gdzieś na 35 stronie) ale dzięki za pomoc i już doszedłem jak sie to robi. :D Generalnie jak szukam podpowiedzi to zadaje na forum pytanko bo jednak przeszukać koło 50 stron problemów innych graczy to mi sie nie chce bo sie może okazać ze nie ma i tylko stracony czas, a poza tym z niektórzy urzydkownicy mają przetensje ze zadajemy pytania a na forum już to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdą się może 3 osoby które pomogłyby zdobyć "Role Model" i "Abstergo Employee of the Month"? Chodzi o wersję gry na PS3. Miło by było jakby był ktoś kto już to zrobił i mógłby pokierować "akcją" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko. W AC:B są te miejsca które są oznaczone jako punkty obiektu 16 i kilku nie mogę rozwiązac z jednego znaleźć. Czy ma ktoś wideo poradniki jak to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 18:31, Kacper1095 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko. W AC:B są te miejsca które są oznaczone jako punkty obiektu
16 i kilku nie mogę rozwiązac z jednego znaleźć. Czy ma ktoś wideo poradniki jak to zrobić??

Omg... jeśli na prawdę już nie dajesz rady to na yt [YouTube] wpisz Assassin''s Creed Brotherhood glyphs i

Spoiler

numer od 1 do 10

(zależy którego nie możesz rozwiązać). Oczywiście u niego inna kolejność co do zadań będzie bo inaczej zbierał pewnie ale jes
Spoiler

t ich tylko 10 więc dasz sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 18:31, Kacper1095 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko. W AC:B są te miejsca które są oznaczone jako punkty obiektu
16 i kilku nie mogę rozwiązac z jednego znaleźć. Czy ma ktoś wideo poradniki jak to zrobić??

http://www.youtube.com/watch?v=epZ-Cy9V7bU&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=fozIB1fiEog&feature=related

A tak nawiasem mówiąc- wam też kasuje ustawienia profilu multiplayera po wyjściu z gry? Zauważyłem, że tak się dzieje od czasu wypuszczenia ostatniej aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować