Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

To ktoś może potwierdzić kiedy dokładnie premiera jest? Bo ja cały czas myślałem, że piątek a tu patrze i w niektórych sklepach pisze, że jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 06:12, Jedimax napisał:

To ktoś może potwierdzić kiedy dokładnie premiera jest? Bo ja cały czas myślałem, że
piątek a tu patrze i w niektórych sklepach pisze, że jutro...


Premiera jest 17.03 czyli jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoją edycję Codex dostałem i to jest fajne :) Gra zainstalowana, DLC z Leonardem ściągnięte, ale nie wszystko jest takie kolorowe :/
Teoretycznie z tego co jest napisane w grze powinienm wejść w dodatki => zawartość eksluzywną i wpisać kod, który się zdrapuje z karty w pudełku z grą. Tak też zrobiłem i mi wyskoczył komunikat, że ten kod został już użyty :/ Po kolejnym wpisaniu dokładnie to samo. Co za tym idzie nie mam możliwości odblokowania dodatkowych misji, postaci i zbroi. A przeszukałem uPlay, stronkę Ubi, i "wnętrze" gry. Nie wiem co jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem już dzisiaj.
Mam pytanko, czy gra działa z płytą czy bez?
Bo mam zwalony napęd i chcę pożyczyć od kolegi żeby na jego zainstalować xD
A jak działa z płytą to sobie nie pogram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 14:20, Ninja_Seba napisał:

Ja już swoją edycję Codex dostałem i to jest fajne :) Gra zainstalowana, DLC z Leonardem
ściągnięte, ale nie wszystko jest takie kolorowe :/
Teoretycznie z tego co jest napisane w grze powinienm wejść w dodatki => zawartość
eksluzywną i wpisać kod, który się zdrapuje z karty w pudełku z grą. Tak też zrobiłem
i mi wyskoczył komunikat, że ten kod został już użyty :/ Po kolejnym wpisaniu dokładnie
to samo. Co za tym idzie nie mam możliwości odblokowania dodatkowych misji, postaci i
zbroi. A przeszukałem uPlay, stronkę Ubi, i "wnętrze" gry. Nie wiem co jest :(


Ja mam ten sam blad czyli pewnie jest jakis problem ogolnie, albo moze poprostu kody zaczna dzialac po oficjalnej premierze, napisalem do supportu Ubisoftu, jak czegos sie dowiem to dam znac

Up: dziala bez plyty (przynajmniej moja edycja Codex)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 14:20, Ninja_Seba napisał:

Teoretycznie z tego co jest napisane w grze powinienm wejść w dodatki => zawartość
eksluzywną i wpisać kod, który się zdrapuje z karty w pudełku z grą. Tak też zrobiłem
i mi wyskoczył komunikat, że ten kod został już użyty :/ Po kolejnym wpisaniu dokładnie
to samo. Co za tym idzie nie mam możliwości odblokowania dodatkowych misji, postaci i
zbroi. A przeszukałem uPlay, stronkę Ubi, i "wnętrze" gry. Nie wiem co jest :(


O ile dobrze doczytałem na oficjalnym forum ubisoftu to te dodatki są wgrywane razem z tym nowym DLC. Czyli po prostu mówiąc zrobili was w bambuko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie... jest... ten... kurier... Grrrrr. Nienawidzę tej bezsilności, gdy facet ma już paczkę w samochodzie i nie wiadomo gdzie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 07:27, gamemaster napisał:

Premiera jest 17.03 czyli jutro.


Ale normalnie będę mógł kupić jutro w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Ze strony Cenegi prędzej spodziewał bym się zaniedbania mojego zamówienia(przynajmniej tydzień spóźnienia) czy reakcji dopiero po nawałnicy mailów. Dzisiaj jednak po raz pierwszy w życiu dostałem grę, dzień wcześniej niż pojawi się w sklepie. Samo wydania jest biedne(tylko pudełko i instrukcja) ale dostałem jeszcze metalowy box na wszystkie gry z serii co jest miłym dodatkiem. Czas zabierać się do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 17:42, Jedimax napisał:

Ale normalnie będę mógł kupić jutro w sklepie?


Raczej tak o ile sklep miał dostawę chociaż w Media Markt to raczej pewne ze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam otrzymałem moją Edycję Codex- jak wyżej mi też nie działa ten kod na dodatkowe postacie itp.
Napisze ktoś jak ten problem zostanie już rozwiązany?
A mam jeszcze jedno pytanie- mógłby mi ktoś podać jakie DLC i skąd mogę pobrać? Nie orientuje się, bo do premiery unikałem wszelkich newsów- nic nie wiem o tej grze, chcę sam odkryć fabułę, ale DLC pasuje mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wrzucić fotki jak owa edycja się prezentuje?
ja,mimo 8-miesięcznego oczekiwania na swój pre order nie załapałem się na grę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codex dostałem, teraz się instaluje. Mam tylko jedno pytanie - co za jełop wymyślił podwójne dno? Otwieram pudełko wyciągam wszystko a gry nie ma. Od razu "WTF" i ciut przyspieszone bicie serca. Na szczęście szybko zauważyłem to drugie dno, no ale po co to w ogóle.
Ale edycja prezentuje się bardzo ładnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 16:35, gamemaster napisał:

A jak z multi da się grać nie ma jakiś problemów z serwerami ?

Na początku nie mogłem się połączyć, ale teraz jestem świeżo po rundzie Multiplayera, w której zająłem 2 miejsce. Wrażenia pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować