Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2011 o 23:27, Mercuror napisał:

> > jaki jest maksymalny przychód z Rzymu ?
> 26k~? Gdzieś tyle chyba

Z czego aż tyle? Mam wszystkie obrazy kupione, wszystkie budynki odnowione i kupione
punkty orientacyjne, a mam tylko coś koło 17k/20min.

Bronie, pancerze, piórka, flagi chyba jeszcze sie liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 23:30, donard napisał:

Bronie, pancerze, piórka, flagi chyba jeszcze sie liczą


Bronie i pancerze mam wszystkie, piórka też, flag coś koło 35 - a te chyba nie są aż tak wartościowe, żeby pozostałe 65 odblokowało mi dodatkowych 9k florenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 23:39, Mercuror napisał:

> Bronie, pancerze, piórka, flagi chyba jeszcze sie liczą

Bronie i pancerze mam wszystkie, piórka też, flag coś koło 35 - a te chyba nie są aż
tak wartościowe, żeby pozostałe 65 odblokowało mi dodatkowych 9k florenów.

na 100% nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 20:58, dreamer94 napisał:

jaki jest maksymalny przychód z Rzymu ?

U mnie jest zrobiony cały SP na 100%, cała synchronizacja, Rzym odbudowany, wszystkie bronie, zbroje itp., no wszystko ogólnie - i co 20 min. wpada mi dokładnie

Spoiler

20850

florenów. Nie sądzę by coś zmieniło się na PC względem wersji na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam 16680 florenów. Mam 99 % synch, i 100% odbudowy, nie mam tylko topora Bartolomeo, całą resztę posiadam. W wersji na PC są dostępne peleryny wenecka i Medyceuszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 09:31, dreamer94 napisał:

No ja mam 16680 florenów. Mam 99 % synch, i 100% odbudowy, nie mam tylko topora Bartolomeo,
całą resztę posiadam. W wersji na PC są dostępne peleryny wenecka i Medyceuszy ?


Hah to nieźle ja mam 76% ogólnie a wpada mi 17448 f / 20 min. To raczej od czegoś innego zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 09:31, dreamer94 napisał:

No ja mam 16680 florenów. Mam 99 % synch, i 100% odbudowy, nie mam tylko topora Bartolomeo,
całą resztę posiadam. W wersji na PC są dostępne peleryny wenecka i Medyceuszy ?

Są te peleryny. Trzeba odblokować mnemonic set "Auditore Trial" w facebookowej grze project legacy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odblokować mnemonic set "Auditore Trial" w facebookowej grze project

Dnia 03.04.2011 o 10:45, donard napisał:

legacy ;P

Specjalnie po to założyłem facebook''a. Ale jak w to się gra to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie gry odblokowałem 2 Uplay-owe osiągnięcia, ale nie mam tam konta. Czy po założeniu takowego dostanę odblokowane wcześniej punkty? I czy jest tam w ogóle coś ciekawego do kupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 12:25, Sandro napisał:

W trakcie gry odblokowałem 2 Uplay-owe osiągnięcia, ale nie mam tam konta. Czy po założeniu
takowego dostanę odblokowane wcześniej punkty? I czy jest tam w ogóle coś ciekawego do
kupienia?


Jesteś pewien, że nie masz tam konta? Czy to przypadkiem nie jest to samo konto, na którym grasz w AC: BH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 12:36, Mercuror napisał:

Jesteś pewien, że nie masz tam konta? Czy to przypadkiem nie jest to samo konto, na którym
grasz w AC: BH?

Pewien nie jestem, ale jak chciałem powiązać swojego save''a z Project Legacy to wyskoczyło mi okienko, że musze się najpierw zarejestrować na Uplay więc dałem sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 14:59, Sareth14 napisał:

> Dla wszystkich majacych problemy z MP podobno otwarcie portu 1000 pomaga, ja sprawdzic

> nie moge bo w weekend do admina sie nie dostane, ale nawet w readme, ktore trafia
na
> dysk wraz z instalacja, o tym pisze ;p
Jak odblokować ten port?

Ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 21:01, Sareth14 napisał:

> > Dla wszystkich majacych problemy z MP podobno otwarcie portu 1000 pomaga, ja
sprawdzic
>
> > nie moge bo w weekend do admina sie nie dostane, ale nawet w readme, ktore
trafia
> na
> > dysk wraz z instalacja, o tym pisze ;p
> Jak odblokować ten port?
Ponawiam

Jeszcz jedno. To że jak wprowadzam kod i wyskakuje że kod został źle wprowadzony to moze być winna serwera ubisoftu? czy raczej kod? Bo sprawdzałem jeszcze inny i pisało że już wykorzystany chociaż dostałem go od sklepu gdzie kupiłem bo poprzedni nie działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skonczylem (wersja PC, gralem padem xboksowym), podziele sie krotko wrazeniami. Gra zankomita, gdybym musial juz dawac note to byloby to zapewne 9/10. Zalety sa te same co i w poprzednich czesciach serii, tzn.:

- pieknie odwzorowane budynki, do tego klimat miejski, masa ludzi na ulicach, ktorzy cos tam sobie robia itd. itp.
- dopracowane misje, zarowno glowne jak i poboczne - i jest ich naprawde duzo; szczegolnie fajne sa misje z niszczeniem maszyn Leonarda, toczace sie w osobnych lokacjach itd.
- masa nieobowiazkowych rzeczy do roboty, co pozwala na granie tak jak sie chce; ktos kto chce tylko zobaczyc watek glowny spedzi nad gra pewnie z 5-6 h, ale moze tez wykonywac misje poboczne, wyzwania gildii, zbierac flagi czy piora albo po prostu poszwendac sie po Rzymie.

Wady:

- gra jest smiesznie latwa, jesli komus nie zalezy na synchronizacji 100 % ani na wykonywaniu wszystkich misji to chyba jedna reka by dal rade ja skonczyc; wprowadzenie gildii asasynow sprawia, ze wiele misji mozna ukonczyc przytrzymujac lewy bumper (strzaly zabijaja wszystkich wrogow); szukalem ustawienia stopnia trudnosci, ale nie znalazlem - czy to prawda ze go nie ma?
- gra jest slabiej dopracowana niz ACII, zdarzaly mi sie bledy graficzne (np. Ezio zamiast lezec na lozku lewitowal metr ponad nim), a gra zawiesila sie ze 2-3 razy - dla porownania ACII nie zawiesil mi sie ani razu, pojawil mi sie tez blad w jednej z misji, Ezio ma sie przebrac w mundur francuskiego zolnierza, w moim przypadku zostal w swoim ubraniu itp. itd..
- podobala mi sie struktura ACII w ramach ktorej wlasciwie kazda sekwencja konczyla sie zabojstwem kogos, potem pojawial sie obraz ofiary w naszym ukrytym pomieszczeniu itd. - tak samo bylo zreszta i w pierwszym AC; tutaj tylko 2 czy 3 sekwencje sa takie, kilka jest takich bez kulminacji;
- z nowowprowadzonych elementow nie wyszko im z ekonomia i inwestowaniem w sklepy - do konca gry nie rozumialem o co w tym chodzi, bo zwrot kapitalu byl wlasciwie zawsze nizszy od zainwestowanej kwoty; nie przeszkadza to oczywiscie w rozgrywce - nie wiadomo tylko po co w ogole tam jest,

Do wad powinienem tez prawdopodobnie zaliczyc tez mala ilosc zmian w porownaniu z ACII, tyle ze ja wlasnie tego chcialem - tj. kontynuacji ACII z podobna grafika, rozgrywka itd. ACII staralem sie w pelni zsynchronizowac (nie bylo to mozliwe, gdyz kilku jaskin templariuszy nie bylo w wersji pecetowej), w Brotherhood juz mi sie to udalo, zreszta zdobylem tez wszystkie achievementy (co rzadko mi sie zdarza), ukonczylem tez wyzwania gildii.

Pare slow o multi - nawet nie odpalilem... Ten trend wprowadzania multi w kontynuacjach gier typowo singleplayerowych mi nie odpowiada (Dead Space, Bioshock, a teraz AC), nie po to je kupuje. Coz, ponoc jest nowatorski.

To tyle, serdecznie polecam i czekam na nastepna czesc. Mam tylko nadzieje ze watek wspolczesny nie stanie sie glownym, wolalbym zobaczyc jeszcze kilka epok historycznych.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 12:25, Sandro napisał:

W trakcie gry odblokowałem 2 Uplay-owe osiągnięcia, ale nie mam tam konta. Czy po założeniu
takowego dostanę odblokowane wcześniej punkty? I czy jest tam w ogóle coś ciekawego do
kupienia?


Przede wszystkim, w wersji pecetowej odblokowujesz tam dodatek, ale za darmo. Za punkty mozesz kupic dodatkowe ubrania, jakas tapete na pulpit oraz bodajze torby zwiekszajace ilosc amunicji jaka mozesz nosic ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 09:31, dreamer94 napisał:

No ja mam 16680 florenów. Mam 99 % synch, i 100% odbudowy, nie mam tylko topora Bartolomeo,
całą resztę posiadam. W wersji na PC są dostępne peleryny wenecka i Medyceuszy ?


Mam dokladnie tak samo. Otrzymywalem 16680 co 20 min. oraz jakies tam wplywy z inwestycji w sklepy. Byc moze w wersji pecetowej zmodyfikowali troche ekonomie. Nie ma to zreszta wiekszego znaczenia, jak skonczylem z Brotherhoodem to i tak mialem ponad 1 mln florenow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 15:26, Siriondel napisał:

> Przy okazji się pochwalę - w końcu udało mi się osiągnąć 100% synchronizacji
w misji
> "Piekło na kółkach"!
.
Prościutkie to jest przeca - nie masz się czym chwalić,


Wlasnie ze ma, misja jest uwazana za najtrudniejsza chyba w calej grze do 100 % synch - popatrz na Youtube, poczytaj na forach. Tak samo jak w maszynie latajacej - 1 blad i musisz zaczynac od nowa. Sam z kolei maszyne to za 1. razem zaliczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 19:07, Sandro napisał:

> Ktoś mógłby pomóc?
Moim zdaniem sterowanie w Assassin''s Creed jest wręcz zrobione z myślą o padzie. Intuicyjne,
łatwe do opanowania i bardzo wygodne. Jeżeli ktoś używa dodatkowo najwygodniejszego-pada-stworzonego-przez-ludzką-rękę
od Microsoftu to już w ogóle żyć nie umierać :)


Zgodze sie ze padem jest w te gre wygodniej, aczkolwiek nalezy grac tym padem na PC, wtedy ma sie tez najlepsza grafike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 10:34, Komenty napisał:

Zgodze sie ze padem jest w te gre wygodniej, aczkolwiek nalezy grac tym padem na PC,
wtedy ma sie tez najlepsza grafike.

Mi AC na PC wydawał się jakiś taki lekko zamazany i niewyraźny. Poza tym przyzwyczaiłem się już do grania na 40 calowym telewizorze leżąc na tapczanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować