Zaloguj się, aby obserwować  
Arlathan

Moje boje z zamówieniem. Czyli m.in. o Masterlinku zdań kilka ;/

52 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2005 o 14:57, Loonatyk napisał:

A co do problemow - mam dokladnie taki sam z poczta polska - od 10 (zlozenie zamowienia,
13 akceptacja) nie dostalem gry Constantine (i obiecywanych "jako przeprosiny" Herosów z NEK)

O, to kiedyś nawet jakieś przeprosiny były. Chyba niestety to już przeszłość:(
Ja zamówiłem przesyłkę 19.10 (pocztą polską), płatność zaakceptowana tego samego dnia. Wysłana (podobno) 20.10. Do dzisiaj (29.10) przesyłki brak. Mimo pytań nie otrzymałem informacji, kiedy dotrze ani gdzie jest (nie na mojej poczcie, pytałem). Ja rozumiem, że przesyłki mogą zaginąć, ale czy w związku z tym będę musiał czekać 2 tygodnie, po tym czasie można złożyć reklamację dotyczącą niedoręczenia przesyłki, wtedy poczta ma kolejny tydzień na ustosunkowanie się do tego i dopiero potem mam szansę otrzymać zamówione gry? Zamiast po 1-3 dniach (jak piszecie) będzie to 3-4 tygodnie?

Teoretycznie mogłem wybrać kuriera. ale nie dość, że droższy, to jeszcze trzeba się z nim umawiać dzwoniąc do niego (bo on tego nie raczy zrobić). A nie mam zamiaru (i możliwości) siedzieć przez cały dzień w domu, żeby go spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no - Constantine doszedł (z opóźnieniem, ale bardzo mi sie nie spieszylo), natomiast obiecani Herosi (a sie na nich bardziej ucieszylem niz na Konstantego :)) nie dotarli i nie zanosi sie na to by mieli dotrzec.

Dlatego mam pytanie - czy ta informacja, w ktorej pracownik gram.pl prosil mnie (w ramach rekompensaty za opóźnienia) o wybranie sobie jednej gry z Waszej ofery NowejExtraKlasyki w ogóle ma zamiar zostać zrealizowana? Jeśli tak - to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moją gierkę z NEK dostałem dzisiaj. Już nawet zwątpiłem, czyk iedykolwiek dojdzie i wczoraj, widać niepotrzebnie wysłałem nawet do CDP maila. Jak widać gram.pl nierychliwy, ale sprawiedliwy :P Chociaz mogliby jeszcze kogoś zatrudnić do realizacji przesyłek, zeby to się tak wszystko nie wlokło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 21:05, Loonatyk napisał:

Dlatego mam pytanie - czy ta informacja,
w ktorej pracownik gram.pl prosil mnie (w ramach rekompensaty za opóźnienia) o wybranie sobie jednej gry z Waszej ofery
NowejExtraKlasyki w ogóle ma zamiar zostać zrealizowana? Jeśli tak - to kiedy?


Z takim pytaniem skontaktuj się bezpośrednio z nami (czyt. nie na forum :) - wysyłki poszczególnych gier do poszczególnych osób to sprawa indywidualna i nie ma możliwości aby odpowiadać na każde takie pytanie z poziomu forum :). Plus bardzo łatwo tutaj o przeoczenie takich rzeczy, pomijając już fakt, że nie każdy pracownik firmy może udzielić Ci takiej informacji. Od tego mamy dedykowany Dział Obsługi Klienta i zapraszam bezpośrednio do nich :). O tu: http://www.gram.pl/kontakt.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moje boje z masterlinkiem:
Na początek jak wyglądała teoretycznie droga paczki:

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 gorecki 14/06/2006 10:50:00 Przesyłka doręczona RYB
2 Magazyn: wydanie kurierowi 14/06/2006 10:19:32 Przesyłka wychodząca z sortowni RYB
3 13/06/2006 22:00:00 Przechowanie paczki w magazynie RYB
4 70 13/06/2006 17:00:00 Przesyłka wchodząca do sortowni RYB
5 brak odb 13/06/2006 13:30:00 Nieudana próba doręczenia RYB
6 Magazyn: wydanie kurierowi 13/06/2006 09:52:32 Przesyłka wychodząca z sortowni RYB
7 Linehaul: przyjęcie 13/06/2006 09:02:09 Przesyłka wchodząca do sortowni RYB
8 13/06/2006 00:18:16 Przesyłka odebrana przez kuriera WAW
9 Magazyn: przyjęcie od kur. 12/06/2006 16:41:59 Przesyłka wchodząca do sortowni WAW


Tak, żeby było miło tego dnia byłem CAŁY dzień w domu. O 17 Zadzwoniłem do masterlink w rybniku. Pani , która odebrała telefon nie mogła się skontaktować z kurierem (wyłączona komórka) i podała mi jego numer. Do samego kuriera dodzwoniłem się o 18.30 gdy ten już prawd. był już w domu. W rozmowie okazało się, że NIE CHCIAŁO mu się jechać do mnie gdyż w te okolice była tylko 1 paczka. (A na stronie masterlinka jest napisane, iż to mnie nie było w domu. Następnego dnia zadzwoniłem i do CDP i do Masterlinka by wyjaśnić całą sprawe. Z firmą kurierską umówiłem się na to, że sam odbiore paczke (akurat miałem być w okolicy) - a na stronie masterlinka widnieje, że oni dostarczyli przesyłkę... (Na dodatek jakiś pan obiecał mi, że kurier poniesie koszty przesyłki a jej cena zostanie obniżona do 1zł - po złożeniu reklamacji przez CDP [ciekawe czy CDP to po moim telefonie zrobiło i jak ewentualnie zostanie rozwiązana sprawa pieniędzy nadpłaconych przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie walcze z Masterlinkiem...

Sklep wysłał grę w piątek, w sobotę rano była ona w katowicach. Dziś powinna wyjść ale jakimś cudem kurier jej nie dostał - dowiedzialem sie po telefonie do biura i rozmowie z kurierem, ktory powiedzial, ze nie jezdzi w moj rejon tylko jego kolega... Aktualnie czekam na telefon z biura w Katowicach po mojej interwencji i niezadowoleniu, ze otrzymalbym paczke w srode.

Niezly bajzel musi byc w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj ojciec zaryzykowal (zrobil to bez mojej wiedzy) i zamowile neostrade przez telefon. Zestaw tez dostarcza firma Masterlink:(. Z tygodniowym opoznieniem! A poczta polska dostarczala mi mojego Full Spectruma. Wszystko na czas, ale pudelko "lekko" polamane, bo to te pudelko DVD z Extra Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 11:43, jurdziol napisał:

A ja właśnie walcze z Masterlinkiem...

Sklep wysłał grę w piątek, w sobotę rano była ona w katowicach. Dziś powinna wyjść ale jakimś
cudem kurier jej nie dostał - dowiedzialem sie po telefonie do biura i rozmowie z kurierem,
ktory powiedzial, ze nie jezdzi w moj rejon tylko jego kolega... Aktualnie czekam na telefon
z biura w Katowicach po mojej interwencji i niezadowoleniu, ze otrzymalbym paczke w srode.

Niezly bajzel musi byc w tej firmie.


Chyba sie udalo....

Moja przesylke dostal jakis kurier z łapanki. Nie wiem, o ktorej moge sie spodziewac przesylki, wiec sobie poczekam w domu ;)

Prosta recepta, walczyc o swoje. Jak wyrazilem infolinii moje niezadowolenie oraz, ze nie chce czekac z powodu bledu firmy, pani momentanie zaczela szukac rozwiazania problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od człowieka.
Zamawiałem Guild Wars Factions w pre-orderze na gram.pl.
Kurier z Masterlinka przyjechał w terminie, ale akurat nie było mnie w domu, bo wyszedłem do sklepu niedaleko po zakupy. Gość kulturalnie do mnie zadzwonił i zapytał, kiedy będę mógł odebrać przesyłkę. Powiedziałem "będę za 10 minut". Na to on "no to fajnie, poczekam na Pana".
Zresztą zawsze biorę przesyłki z gram kurierem i jeszcze nigdy nie miałem problemów z zaginionymi paczkami albo nieterminowymi doręczeniami. Już taki ze mnie szczęściarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się tu również dopisać:

Czwartek: SpellForce 2 Wysłano
Piątek:
Paczka w magazynie GDN,
9:00 telefon "paczkę dostarczę pomiędzy 15 a 19" = udupienie kogoś w domu
18:00 SMS - "Bardzo mi przykro ale niestety nie dam rady doreczyc dzisiaj paczki! Proponuje niedziele w godzinach od 19 do 21! Przepraszam i pozdrawiam!" - co też jest udupieniem kogoś w domu po raz drugi...
Oczywiście się zgodziłem (choć w PDFie dotyczącym paczek krajowych napisane jest, że 24h...)
Niedziela:
Cisza, cisza, cisza
Poniedziałek:
Cisza - wg śledzenia przesyłki paczka o 10:16 wróciła do magazynu a o 10:31 wyszła ponownie z magazynu.

Żeby było jasne: Mieszkam w Gdańsku 10 minut od Centrum i 5 minut od Obwodnicy (gdyby magazyn był w Gdyni - skrót GDN może oznaczać i Gdańsk i Gdynię)

Zatem minęło już ponad 72h i to jest już chyba złamanie ich własnego regulaminu. A zatem powinienem wpisać skargę (bo wg PDFu takie rzeczy załatwia się z doręczycielem paczki) oraz powinienem wystąpić o zwrot dla GRAM.PL kosztów wysyłki, bo ponad 72h to nie 72h a juz na 100% nie 24h.

SpellForce 2 - oczekiwania ciąg dalszy...

A to historia, bez żadnych numerów:
1 Magazyn: wydanie kurierowi 14/08/2006 10:31:32 Przesyłka wychodząca z sortowni GDN
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 14/08/2006 10:16:25 Przesyłka wchodząca do sortowni GDN
3 Magazyn: wydanie kurierowi 11/08/2006 10:23:42 Przesyłka wychodząca z sortowni GDN
4 Linehaul: przyjęcie 11/08/2006 06:48:44 Przesyłka wchodząca do sortowni GDN
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 10/08/2006 20:01:02 Przesyłka odebrana przez kuriera WAW
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 10/08/2006 17:37:32 Przesyłka wchodząca do sortowni WAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz zamawiałem grę przez masterlinka. Byli to piąci hirołsi.Akurat wyjezdzałem, wiec zależało mi na czasie. W poniedziałek wieczorem zamówiłem grę, a w środę (w dzień wyjazdu) popołudniu już cieszyłem się grą. Jedyny warunek to zamówienie za pobraniem i stały podgląd na zamówienie. Wtedy na bank wysyłka dojdzie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 13:37, RobeN napisał:

Żeby było jasne: Mieszkam w Gdańsku 10 minut od Centrum i 5 minut od Obwodnicy (gdyby magazyn
był w Gdyni - skrót GDN może oznaczać i Gdańsk i Gdynię)


GDA to gdańsk zazwyczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest taki sam przypadek. zamowilem gre w środę i bylo tak. gra miala przyjdx 24 h po wyslaniu. caly czas bylem przed kompem i sprawdzalem. wyslali mi ja okolo 11. ale w piatek miala przyjsc lecz nie przyszla. dostalem komunikat ze nie bylo mnie w domu patrzcie na link jest to firma masterlink

http://www.masterlink.pl/trackandtrace_pokaz.asp?przycisk=Wyszukaj&p1=JG6238071127

i gre dostane w poniedizalek (taka mam nadzieje) ponieważ w soboty i niedziele nie roznosi paczek ta firma i chce ja dostac w poniedizalek bo we wtorek jest swito i chyba wszyscy maja wolne. napisalem im formularz reklamacji al enarazie nikt sie nie odezwal. zadzwonilem do centrali i tamta pani co odebrala telefon dala mi numer kuriera. gdu zadzwonilem do kuriera na komorke nikt nie odbieral. mieszkam w nakle nad notecia to jest kawalek od bydgoszczy. jak gra nie przyjdzie w poniedizalek (ale powinna) to co mam robic na wszelki wypadek z gory dziek.


PS. jest to gra "Guild Wars"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory za podwojne posty pod soba ale dzisija powinna przyjsc ta paczka i narazie nic jak dziisja nie przyjdzie to co mam robic prosze o odpowiedzi i z gory dźiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 13:48, Galdor napisał:

GDA to gdańsk zazwyczaj :)


W dawnych czasach GDA to GDyniA była - na rejestracjach samochodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 13:50, RobeN napisał:

W dawnych czasach GDA to GDyniA była - na rejestracjach samochodowych.


A faktycznie...trudna sprawa. Co do tych przesyłek kurierskich, to rzeczywiście najlepiej wziąść za pobraniem - przynajmniej bardziej na dostarczeniu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki że troche nie na temat ale oto mój problem gra została wysłana dzisiaj i nie moge sprawidźić Track&Trace co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować