Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polak to pirat - to już nieaktualne

176 postów w tym temacie

Tak tak. Piraci-idealiści tacy jak Mroczny_Joga są najśmieszniejsi. Dorabianie teorii do swojej kradzieży. Robin Hood się znalazł. Po prostu przyznaj się, najlepiej przed samym sobą, że masz gdzieś czyjąś pracę, moralność itd. i skoro możesz coś ukraść, to kradniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie-akcje policji można o kant d.. rozbić, a argument ze stadionem rozłożył mnie na plecy- zmniejszenie skali procederu zawdzięczamy nam samym i rosnącej w nas świadomości konsekwencji piractwa dla rynku gier, kasy też widocznie mamy więcej;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę,że mało kto zrozumiał a co tu tak na prawdę chodzi... piractwo zniknęło z NOŚNIKÓW i obrotu za $$ a pobieranie gier, filmów i muzyki wręcz ciągle się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a gdzie trzeba wsadzić ten crack???

A tak na serio to nie widzę, żeby coś się w moim życiu zmieniło od czasu kiedy nie jestem piratem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 11:46, Mroczny_Joga napisał:

Szczerze nie dziwie się że jest taki procent piratów, bo skoro producenci gier tak nas
je*ią na hajsie ? wydają nie pełna grę poźniej wypuszczają miliard DLC po 100 zł ? co
to w ogóle teraz za moda na te dlc strasznie mnie to irytuje dla tego już nigdy nie kupie
orginalnej gry chyba że będzie na prawdę dobra :)


Bullshit. To nie jest argument. Za czasów, kiedy gry były dopracowane i nikt nie słyszał o żadnym DLC było tyle samo piractwa, więc mówienie o tym jako o rzeczy, przez którą ludzie piracą jest skrajnie nie na miejscu. Ludzie kradną, bo taką mają mentalność - po co mają płacić więcej za coś, co kolega może przynieść na płycie i jednocześnie myślenie w stylu "producent nic na tym nie traci bo i tak bym nie kupił". Powód to bezmyślność ludzi, a nie działania producentów (poza tym - skoro nie chcesz niepełnego produktu, to nikt nie każe Ci go kupować. Skoro jest niepełny, to po co go kradniesz?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 11:59, seba26 napisał:

a moze to zasługa samych ludzi i zmiany nastawienia panie Zdrojewski a nie akcji Policji
i likwidacji stadionu

Dobry zart xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie mam żadnego pirackiego pliku i szkoda mi że mimo tego jako polak miałem metkę pirata. Nadal myślę że piractwo jest duże ale to się pewnie jeszcze zmniejszy. Najważniejsi są sami ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w grach online dalej jest stereotyp Polak = Cheater. Nieważne, że praktycznie są w każdym kraju, to najbardziej dostaje się nam i rosjanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować