Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

Ja najdłużej grałem w Heroes of Might and Magic III: In he Wake of Gods (nieoficjalny dodatek) , Gothic II: Noc Kruka, Warcraft III: The Frozen Throne, Black & White, Grand Theft Auto: San Andreas, Twierdza, Anno 1503, Fifa ''98 (nie śmiać się :P uwielbiam do teraz tę grę, mimo że jest stara :) ) , the Sims (z tego też się proszę nie śmiać :D fajna gra, tj. mnie się spodobała mimo, iż nie jestem dziewczyną) i Diablo: Lord of Destruction.
Wiem, że dużo ale cóż poradzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 00:23, Kalejdoskop86 napisał:

Ja najdłużej grałem w Heroes of Might and Magic III: In he Wake of Gods ...


Weź chłopie pomyśl troszkę co piszesz :P Jak mogłeś najdłużej grać w tyle gier? Stopień najwyższy przymiotnika sugeruje coś unikalnego, NAJ. No chyba, że chcesz mi powiedzieć, że we wszystkie wyżej wymienione gry grałeś dokładnie taką samą ilość czasu, w co ciężko mi będzie uwierzyć :]

Ja najdłużej grałem chyba w Hearts of Iron 2, cały czas mnie ta gra bawi i mógłbym non stop zaczynać nowe kampanie, nawet tymi samymi krajami, co czyniłem wielokrotnie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najdłużej grałem w Quake II... To już stara gra, ale klasyk ;) Tyle misji było, a ile razy trzeba było się cofać... Jakieś piramid key czy coś. Całą grę przeszedłem już nie pamiętam w ile, bo to było daaawno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallouty, ale najdłużej Fallout Tactics na poziomie Brutal [ czy jakoś tak ] strasznie frustrujące ;p

Planescape Torment, na wojownika i na maga ;]

Baldurs Gate i Icewind Dale, wszystkie części i dodatki

I Neverwinter Nights, spooro po sieci na serwerach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najdłużej... ale w jakim sensie... bo jak w takim, że sprawiła mi trudność to Będzie Max Payne :P (no co miałem 8lat!) a w takim, że mi się baaardzo spodobała to chyba Age of Empires III, przez sieć była suuuper... ale wyszedłem z formy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej chyba w Morrowinda, chociaż nie jedną postacią, ale kilkoma. A nawet nigdy tej gry nie ukończyłem. Na drugim miejscu Oblivion, KotOR albo Mafia. Każdą z tych gier odświeżam sobie co kilka miesięcy, a Mafie przechodzę kilka razy w roku od czasu kiedy pokazała się na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo II - mam to na dysku zawsze od premiery i po pierwszym zauroczeniu nią(3lata tłuczenia) teraz powracam do niej od czasu do czasu, jak mnie coś bardzo zmotywuje...swoją drogą od premier gram też dalej w Age of Empires II, Heroes III, nie wspominając już o grach "seryjnych" jak CM(dawniej) i FM(teraz)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najdłużej grałem w Wiedźmina może trudne to do uwierzenia ale reszte gier przechodziłem naprawde szybko niektóre nawet w 2 dni a z Wiedźminem troche sie męczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej grałem w TES III: Morrowind.
Właściwie nie grałem...Bo gram nadal. Gram już 3,5 roku, i ciągle jeszcze mi się nie znudziła. Ponadto jestem coraz bardziej w nią wciągnięty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować