Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2009 o 23:10, KrzychW napisał:

Czy jest jakiś sposób na dobranie się do złota w kopalni bandytów , ale tego umiejscowionego
wysoko na ścianie? Jeden ze strażników mówi coś o drabinie i zastanawiam się czy warto
poświęcić czas na poszukiwania potrzebnego sprzętu.


Straznik co stoi kolo tej groty z pelzaczami ( jak wejdzie do niej po wybiciu robactwa), mowi cos w stylu: ze nie drabin, bo zostaly w starej kopalni i te czasy juz nie wroca... W kazdym razie chodzi mu o to, nie ma juz drabin i nie da sie tego zlota dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze nie drabin, bo zostaly w starej kopalni i te czasy juz nie wroca...

Dnia 08.02.2009 o 03:46, TICOCHONDRIUSS napisał:

W kazdym razie chodzi mu o to, nie ma juz drabin i nie da sie tego zlota dostac.


Faktycznie , sens jego wypowiedzi jest mniej wiecej taki jak piszesz , ale w Jarkendarze jakaś drabina jednak jest.Chodzi mi o tą , prowadzącą do skarbu na bagnach.Szkoda tylko , że nie ma jej jak przenieść.To złoto aż sie prosi o wydobycie i troszkę dziwny jest fakt , że żadne kombinacje tego nie umożliwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Jarkendarze znajdę Amulet Uzdrowiciela? Pozostałe zestawy już skompletowałem i brakuje mi tylko tego atefaktu.Zwiedziłem już całą krainę i najwyraźniej amulet gdzieś przegapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam problem (dylemat). Czy jeżeli nie zgodziłem sie pomóc piratowi Gregowi przed wejsciem do Khorinis to nie moge do nich dołączyc? Nie chce on juz niestety ze mna gadac wiec nie wiem co moge dalej zrobic... Chciałbym byc w ich gronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:48, Filip1010 napisał:

Witajcie. Mam problem (dylemat). Czy jeżeli nie zgodziłem sie pomóc piratowi Gregowi
przed wejsciem do Khorinis to nie moge do nich dołączyc? Nie chce on juz niestety ze
mna gadac wiec nie wiem co moge dalej zrobic... Chciałbym byc w ich gronie...


Będziesz mógł do nich dołączyć. Grega spotkasz jeszcze parę razy ale to jak go potraktujesz nie będzie miało wielkiego znaczenia, oni i tak cię przyjmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 16:06, Lord Sebuuu 10 napisał:

Według mnie to za ponad 20zł za gothic2+noc kruka to bardzo rozsądna cena.
Kiedyś ten zestaw był w CDA :D

My tu rozmawiamy o gierce, która ma swój wiek. Zobaczysz, PoP za 5 lat też będzie tani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2009 o 19:55, Desann235 napisał:


Będziesz mógł do nich dołączyć. Grega spotkasz jeszcze parę razy ale to jak go potraktujesz
nie będzie miało wielkiego znaczenia, oni i tak cię przyjmą :)


Dzięki Towarzyszu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny Kruka mam z głowy i po raz kolejny użyłem jedynego kodu z jakiego korzystam.Przejąłem Zbroję Kruka , moim zdaniem , zdecydowanie najlepiej wygladajacy pancerz w grze.Szkoda , iż normalnym sposobem jest nie do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 22:01, KrzychW napisał:

Po raz kolejny Kruka mam z głowy i po raz kolejny użyłem jedynego kodu z jakiego korzystam.Przejąłem
Zbroję Kruka , moim zdaniem , zdecydowanie najlepiej wygladajacy pancerz w grze.Szkoda
, iż normalnym sposobem jest nie do zdobycia.


To czemu od razu nie wpiszesz na nieśmiertelność? xD Albo z kodami albo bez( chyba ze na bieganie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 08:56, Don Zorro napisał:

To czemu od razu nie wpiszesz na nieśmiertelność? xD Albo z kodami albo bez


Nie ma to jak czarno-białe postrzeganie świata.Zbroja Kruka spokojnie sobie leży w ekwipunku , a ja biegam teraz w pancerzu rycerza.Porównywanie tego do korzystania z kodu na nieśmiertelność , to chyba jednak spora przesada.Poza tym , przy kolejnym przechodzeniu gry , czy będę korzystał z dodatkowego pancerza czy też nie , niewiele to zmieni.I tak wiem na pamięć , kogo i gdzie mogę pokonać.A pancerzyk byłego magnata po prostu świetnie wyglada i aż dziwne , że NPC nie wydają okrzyków zachwytu.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 08:56, Don Zorro napisał:

Albo z kodami albo bez( chyba ze na bieganie)


Jak sam napisałeś: albo z kodami, albo bez, więc gdzie tu miejsce na szybsze poruszanie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 12:40, DJ Szlafrok napisał:

> Albo z kodami albo bez( chyba ze na bieganie)

Jak sam napisałeś: albo z kodami, albo bez, więc gdzie tu miejsce na szybsze poruszanie
się?


Ja osobiście nie uznaję żadnych kodów, choć zrozumiem, jeśli ktoś będzie chciał np. przebiec szybciej z Khorinis na farmę, bo bieganie w kółko to chyba dłuży się nieco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 22:01, KrzychW napisał:

Po raz kolejny Kruka mam z głowy i po raz kolejny użyłem jedynego kodu z jakiego korzystam.Przejąłem
Zbroję Kruka , moim zdaniem , zdecydowanie najlepiej wygladajacy pancerz w grze.Szkoda
, iż normalnym sposobem jest nie do zdobycia.

On jest fajny. Ale ja wolę albo zbroję paladyna albo ciężką łowcy smoków. Chociaż najbardziej to zawsze mi się podobała cięzka zbroja ze starego obozu. A teraz to zbroja strażnika Kruka czy jakoś tak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Przechodziłem Gothica już tyle razy, że też mam ochotę na zabranie Krukowi jego zbroji. Czy możesz mi podać kod na ten pancerzyk(sam się zastanawiałem czemu nie można go znaleźć/kupić w normalny sposób. Ona przecież jest kompletem do Szponu Beliara :D

Jeżeli chodzi o wszystkie zbroje to najbardziej podoba mnie się Ciężka Zbroja Łowcy Smoków(średnia też jest fajna, ale ciężka lepsza) na drugim miejscu Zbroja Paladyna, szaty magów nie zachwycają mnie. Gothic 3 może się schować jeżeli chodzi o wygląd zrboji w porównaniu z G2 NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 15:52, Bosper napisał:

Czy możesz mi podać kod na ten pancerzyk


Musisz wejść w ciało kruka ( naciskasz b, wpisujesz marvin, i jak wyświetla się nad nim jego nazwa naciskasz "o"), wchodzisz w jego ekwipunek, najeżdżasz na zbroje naciskasz "alt" (wyrzuci zbroje), wchodzisz w swoją postać i bierzesz pancerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 20:20, Varo napisał:

> Według mnie to za ponad 20zł za gothic2+noc kruka to bardzo rozsądna cena.
> Kiedyś ten zestaw był w CDA :D
My tu rozmawiamy o gierce, która ma swój wiek. Zobaczysz, PoP za 5 lat też będzie tani
:P


Wiem... każda gra z wiekiem tanieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 15:52, Bosper napisał:

Czy możesz mi podać kod na ten pancerzyk


Tak jak pisał lol94.Wciskasz b , potem wpisujesz marvin , znowu wciskasz b i jesteś w trybie marvin , gdzie klawisz o powoduje wejście w postać na którą patrzymy.Jak wejdziesz w trupka , to F8 go ożywi.Prawy myszki i zbroja wypada z ekwipunku.Fajnie działa F8 jeszcze w innej sprawie.Możesz sobie Bezimiennym polatać , chociażby do miejsca gdzie znajduje się wrak samochodu , a i wędrowanie odbywa się prawie błyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 14:53, Don Zorro napisał:

bo bieganie w kółko to chyba dłuży się nieco...


Więc trzeba się wykosztować i miksturek szybkości/szybkich śledzi troszkę nakupić. Wszak po to je w grze umieszczono, abyś nie musiał korzystać z kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:45, DJ Szlafrok napisał:

Więc trzeba się wykosztować i miksturek szybkości/szybkich śledzi troszkę nakupić. Wszak
po to je w grze umieszczono, abyś nie musiał korzystać z kodów.


Co jak co, ja nie uznaję kodów w "żadnej" sytuacji. Ma sie rozumieć, że w normalnej grze. Bo wczytanie save''a i zrobienie zadymy w Khorinis nikomu nie szkodzi. A tak po za tym, bieganie po świecie Gothica to sama przyjemność. Zwłaszcza przy tej muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować