Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Ty, ja potem mam takie wyrzuty sumienia po kodach. Tak wiem, że coś takiego ktoś ostatnio napisał jeśli dobrze pamiętam, ale mnie też to tyczy :P Od dłuższego czasu jestem "czysty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie zarzucam nikomu - w tym Tobie - grania na kodach. Każdy sobie rzepkę skrobie, więc sposób w jaki to robi nie powinien nikogo obchodzić.
Tak czy inaczej nie da się ukryć, że kody serii Gothic są jednymi z najlepszych pod względem frajdy. :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po bardzo długiej przerwie powróciłem do Gothic 2 Noc Kruka i teraz zastanawiam się do której gildii mam się dołączyć bo zawsze wybieram Paladynów a pozostałymi klasami grałem ale mniej niż właśnie Paladynem więc pora chyba wstąpić w szeregi Najemników i troszkę poprzeszkadzać Paladynom a o Magach Ognia nic nie wspomnę :D

Jedyne Gothic 2 NK muszę pogodzić z GW a to nie będzie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 13:49, Varo napisał:

Ta, nie ma to jak uzależnienie od sieciówek :D


Nie jestem uzależniony od gier sieciowych gram dziennie może dwie godziny... Chodzi mi o to, że obecnie jestem zajęty przechodzeniem ścieżki fabularnej Guild Wars a fabułę Gothic 2 Noc Kruka przeszedłem już wiele razy więc będzie ciężko pogodzić te dwie ścieżki fabularne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przeszedłem grę jako Mag Ognia, i póki co nie chce mi się grać ponownie. Może jak dołożę RAMy i po kolei G1->G2:NK->G3 ;) bo w trojkę nie grałem w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 15:44, szerszeń45 napisał:

A ja przeszedłem grę jako Mag Ognia, i póki co nie chce mi się grać ponownie. Może jak
dołożę RAMy i po kolei G1->G2:NK->G3 ;) bo w trojkę nie grałem w ogóle.

Jeżeli dołożysz ramu to i tak nic Ci nie da ;d Bo G1 i G2 są obsługiwane przez słabsze kompy i sterowniki. A G3 jest niestabilny więc to będzie na nic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 16:15, szerszeń45 napisał:

Aha, to dobrze wiedzieć, ale RAMu i tak mogę dołożyć to może zagram we Wiedźmina. :D

To już predzej ;d troche to głupie. Bo gdy kupowałem nowego kompa to jeszcze z myślą o graniu w G2 Nk a tu nic ... Bo i tak gra się zacinała a grafa nie była na super jakości ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda koszt rozwijania "Władanie Broniami 2ręcznymi" na wyższych poziomach? Do 30 , 1 punkt umiejętności za 1 punkt nauki , od 30 do 65 , 1 za 2. Czy od 65 , gdy dochodzimy do mistrza , koszt się zwiększa? Dość dawno grałem W Noc Kruka i zdążyłem to zapomnieć , a chcę odpowiednio rozplanować punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:02, KrzychW napisał:

Jak wygląda koszt rozwijania "Władanie Broniami 2ręcznymi" na wyższych poziomach? Do
30 , 1 punkt umiejętności za 1 punkt nauki , od 30 do 65 , 1 za 2. Czy od 65 , gdy dochodzimy
do mistrza , koszt się zwiększa? Dość dawno grałem W Noc Kruka i zdążyłem to zapomnieć
, a chcę odpowiednio rozplanować punkty.


od 30 2 pkt, od 60 3 pkt., od 90 4 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:23, Don Zorro napisał:

od 30 2 pkt, od 60 3 pkt., od 90 4 pkt.


Aha , czyli tak samo drogo , jak w przypadku innych współczynników postaci.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chyba temat obumiera;] Dla rozruszenia screen zrobiony przezemnie;
Czyżby to transwestytka której której kasa skończyła się przy operacji twarzy?
Czy może transwestyta któremu nie dokończyli "zmiany"ciała na bardziej "kobiece"?
Pomysły zostawiam wam;p

20090210202859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:32, Filip1010 napisał:

Kurcze chyba temat obumiera;] Dla rozruszenia screen zrobiony przezemnie;
Czyżby to transwestytka której której kasa skończyła się przy operacji twarzy?
Czy może transwestyta któremu nie dokończyli "zmiany"ciała na bardziej "kobiece"?
Pomysły zostawiam wam;p


Sexi laska :D. Jak ci z dwuręcznego przypi****, to będzie krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 16:27, mlynar911 napisał:

> Aha, to dobrze wiedzieć, ale RAMu i tak mogę dołożyć to może zagram we Wiedźmina.
:D
To już predzej ;d troche to głupie. Bo gdy kupowałem nowego kompa to jeszcze z myślą
o graniu w G2 Nk a tu nic ... Bo i tak gra się zacinała a grafa nie była na super jakości
;/



Ja kupiłem kompa nie z myślą o graniu w Noc Kruka, ale teraz mam wszystko (czyt.: WSZYSTKO) na max. Owszem, troszkę szarpię (troszkę, nie przeszkadza) w Khorinis póki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka
Na północ od farmy Onara znalazłem krypte, po przełączeniu jakiś guzików rozsuwa sie płyta i jest zejscie na dół. Schodzę, znajduję zwłoki i list. Wie ktoś może co dalej? idąc dalej znajduje skrzynki i strażników krypty, lecz oni sie nie ruszają. Czy to jest jakis quest? Może ktoś uż czytał ten list i wie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 16:36, Filip1010 napisał:

Siemka
Na północ od farmy Onara znalazłem krypte, po przełączeniu jakiś guzików rozsuwa sie
płyta i jest zejscie na dół. Schodzę, znajduję zwłoki i list. Wie ktoś może co dalej?
idąc dalej znajduje skrzynki i strażników krypty, lecz oni sie nie ruszają. Czy to jest
jakis quest? Może ktoś uż czytał ten list i wie;]


Zabij wszystkich strażników :) Będzie ZONK jakich mało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować