Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

/ciach/

To jest pewna niespodzianka ukryta przez autorów gry(mini zagadka). Strażnicy Krypty mają klucze do skrzyń a w skrzyniach jest może niewiele, ale radzę wszystko wziąć będzie wtedy fajnie.


p.s.

Czy macie tak, że jak jakiś mag uderzy w was bryłą lodu i zamarzniecie to już nie odtajecie nigdy, tylko trzeba save wczytać(u mnie ten czar tak działa i nawet jak się skończy Bezio pozostaje w bezruchu). Zawsze jak przechodziłem tą grę(około 10 razy) to staram się nie dostać z kuli lodu bo inaczej trzeba uzyć save(nawet jak juz nie ma zagrożenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:34, Bosper napisał:

Czy macie tak, że jak jakiś mag uderzy w was bryłą lodu i zamarzniecie to już nie odtajecie
nigdy, tylko trzeba save wczytać(u mnie ten czar tak działa i nawet jak się skończy Bezio
pozostaje w bezruchu). Zawsze jak przechodziłem tą grę(około 10 razy) to staram się nie
dostać z kuli lodu bo inaczej trzeba uzyć save(nawet jak juz nie ma zagrożenia).

Czasem tak się dzieje jak grasz na kodach, z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:18, zadymek napisał:

Czasem tak się dzieje jak grasz na kodach, z tego co pamiętam.


Nigdy nie gralem na kodach, a dzialo mi sie czasami tak przy lodowych golemach przed Finkregh´iem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:18, zadymek napisał:

> Czy macie tak, że jak jakiś mag uderzy w was bryłą lodu i zamarzniecie to już nie
odtajecie
> nigdy, tylko trzeba save wczytać(u mnie ten czar tak działa i nawet jak się skończy
Bezio
> pozostaje w bezruchu). Zawsze jak przechodziłem tą grę(około 10 razy) to staram
się nie
> dostać z kuli lodu bo inaczej trzeba uzyć save(nawet jak juz nie ma zagrożenia).

Czasem tak się dzieje jak grasz na kodach, z tego co pamiętam.

Nigdy nie grałem na kodach. Zawsze mi się tak robi, zarówno jak mnie walnie golem lodowy jak i szkielet mag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć klucz do skrzyni znajdującej się w Obozie Bandytów , w szopie niedaleko Fiska? Okradłem chyba już wszystkich , starałem się przeszukać wszelkie skrzynie , ale niestety przy próbie otwierania tej ostatniej słyszę tylko : potrzebny jest odpowiedni klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 08:32, KrzychW napisał:

Gdzie można znaleźć klucz do skrzyni znajdującej się w Obozie Bandytów , w szopie niedaleko
Fiska? Okradłem chyba już wszystkich , starałem się przeszukać wszelkie skrzynie , ale
niestety przy próbie otwierania tej ostatniej słyszę tylko : potrzebny jest odpowiedni
klucz.

http://forum.gram.pl/forum_dodaj.asp?tid=58&pid=19004

Nie wiem czy Fisk nie ma tego klucza, ale chyba trzeba go zabić aby go dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 14:42, Filip1010 napisał:

A wiecie może gdzie można zdobyć runy teleportacji do Khorinis (miasta), klasztoru itp?;]


Z tego co pamiętam to większość run teleportacji dostaję się,chyba wraz z rozwojem fabuły od różnych postaci.

Spoiler

Pierwszą dostaję się chyba na początku 3 rozdziału,zaraz po powrocie z GD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 14:42, Filip1010 napisał:

A wiecie może gdzie można zdobyć runy teleportacji do Khorinis (miasta), klasztoru itp?;]


Do posta Ravena dodam, że dwie runy można zdobyć już w drugim rozdziale, w Górniczej Dolinie. Reszta jest do zdobycia w trzecim akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 15:07, DJ Szlafrok napisał:

> A wiecie może gdzie można zdobyć runy teleportacji do Khorinis (miasta), klasztoru
itp?;]

Do posta Ravena dodam, że dwie runy można zdobyć już w drugim rozdziale, w Górniczej
Dolinie. Reszta jest do zdobycia w trzecim akcie.


Chodzi o normalne runy czy kanienie runiczne? Bo kamienie mozna miec juz w 1 akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 15:25, DJ Szlafrok napisał:

> Chodzi o normalne runy czy kanienie runiczne? Bo kamienie mozna miec juz w 1 akcie.


Runy teleportacyjne.



Aaaa xD sorry, niedoczytalem. Faktycznie, 2 runy mozna miec juz w 2 rozdziale. Sa to runy teleportacji na plrzelecz Gorniczej Doliny i bodajze do zamku, o ile sie nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 15:07, DJ Szlafrok napisał:

> A wiecie może gdzie można zdobyć runy teleportacji do Khorinis (miasta), klasztoru
itp?;]

Do posta Ravena dodam, że dwie runy można zdobyć już w drugim rozdziale, w Górniczej
Dolinie. Reszta jest do zdobycia w trzecim akcie.


Ok dzieki będe szukał ich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 15:30, Filip1010 napisał:

Ok dzieki będe szukał ich;)

Aż tak dokładnie to ich szukać nie musisz bo większość dostaniesz od poszczególnych postaci ;] jako małą podpowiedź mogę Ci powiedzieć żebyś poszukał w Górniczej Dolinie przy wejściu runy za mostem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:34, Bosper napisał:

Czy macie tak, że jak jakiś mag uderzy w was bryłą lodu i zamarzniecie to już nie odtajecie
nigdy, tylko trzeba save wczytać(u mnie ten czar tak działa i nawet jak się skończy Bezio
pozostaje w bezruchu). Zawsze jak przechodziłem tą grę(około 10 razy) to staram się nie
dostać z kuli lodu bo inaczej trzeba uzyć save(nawet jak juz nie ma zagrożenia).

Hmmm to jakiś taki bug chyba jest. Bo wiem ,że czasami tak było ale to w G1. Raz potworek sie palił raz nie. Więc nie wiem. A w i G3 tez tak jest czsaem. Ale w G2 się z tym nie spotkałem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 15:00, mlynar911 napisał:

Hmmm to jakiś taki bug chyba jest.


Nawet na pewno i na dodatek ciagle żywy.U mnie na Viście jest dokładnie tak samo , chociaż nie za każdym razem , ale i tak muszę często sejwować aby uniknąć przykrej niespodzianki.Na dodatek na moim systemie filmiki nie działają.Dobrze chociaż , że znam je na pamięć.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:11, KrzychW napisał:

Nawet na pewno i na dodatek ciagle żywy.U mnie na Viście jest dokładnie tak samo , chociaż
nie za każdym razem , ale i tak muszę często sejwować aby uniknąć przykrej niespodzianki.Na
dodatek na moim systemie filmiki nie działają.Dobrze chociaż , że znam je na pamięć.:-)

To może dam taką radę. Należny saveowować co 30 min. Bo po godzinie może nam wyskoczyć niemiła niespodzianka. Albo należy użyć savea kiedy nam to przyjdzie do głowy. Ja kilka razy o tym pomyślałem ale od razu tego nie zrobiłem i musiałem nadrabiać jakąś godzinę grania ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo należy użyć savea kiedy nam to przyjdzie do głowy.

Z zasady sejwuję bardzo często , ale czasami , zwłaszcza w szczególnie "gorących" momentach , zdarza mi się zapomnieć.I w razie śmierci Bezimiennego niespodzianka jest szczególnie przykra , bo nie dość , że straciło się sporo rozgrywki , to na dodatek tej najbardziej wymagającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:27, KrzychW napisał:

Z zasady sejwuję bardzo często , ale czasami , zwłaszcza w szczególnie "gorących" momentach
, zdarza mi się zapomnieć.I w razie śmierci Bezimiennego niespodzianka jest szczególnie
przykra , bo nie dość , że straciło się sporo rozgrywki , to na dodatek tej najbardziej
wymagającej.

Szczególnie trzeba z tym uważać podczas walki i dochodzenia do smoków. A zwłaszcza do ognistego gdyż golemy potrafią mocno uderzyć ;]
A także na niskich levelach gdy chcemy sie wybić i zabić np. zębacza ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Hm... nie wiem czy dobrzem trafił, ale jeśli nie, to proszę tego posta usunąć. Chciałem spytać czy mając Gothic i Gothic 2 Noc Kruka w eXtra klasyce Gold mogę zainstalować samego Gothica 2 w jakiś sposób? Bo ja znalazłem tylko opcję zainstalowania Gothic, bądź Gothic 2: Noc Kruka. (chodzi mi o SAMEGO Gothic 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować