Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 11:27, Net.com napisał:

błyszczy i fajnie wygląda :)


Nom... jak by nie błyszczała to by była podobna do kuszy łowcy smoków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:29, Net.com napisał:

ja z dwóch strzałow tą kusza zabiłem Kruka :)


No bo to chyba najlepsza kusza w NK czy nie ??? Bo nie zwruciłem na to uwagi..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:33, Net.com napisał:

no ma obrażenia 200


Ale za to bardzo duży minus w całej grze... jest tylko 10 bełtów lipa jak nie wiem.. nawet dokupić ich nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:35, jajajupi napisał:

Ale za to bardzo duży minus w całej grze... jest tylko 10 bełtów lipa jak nie wiem.. nawet
dokupić ich nie można :(


To nie jest minus gdyż jakbyś mógł kupić takie bełty to byś miał już w drugim lub trzecim rozdziale najpotężniejszą kuszę w grze a to by było za łatwo drogi kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:36, Net.com napisał:

nawet kodów na nie nie ma


No właśnie... a nawet jak by były to i tak bym nie wpisywał bo nie lubię grać na kodach! chyba że dla zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:38, wdowiakm napisał:

> Ale za to bardzo duży minus w całej grze... jest tylko 10 bełtów lipa jak nie wiem.. nawet

> dokupić ich nie można :(

To nie jest minus gdyż jakbyś mógł kupić takie bełty to byś miał już w drugim lub trzecim rozdziale
najpotężniejszą kuszę w grze a to by było za łatwo drogi kolego.


Mi chodziło o to z tym minusem na bełty..!!!!!! to jest minus że nie można kupić bełtów@!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:35, jajajupi napisał:

> no ma obrażenia 200

Ale za to bardzo duży minus w całej grze... jest tylko 10 bełtów lipa jak nie wiem.. nawet
dokupić ich nie można :(


z wdowiakm zgodzę się ponownie. O właśnie i także tak samo to by było żebyś od razu miał pancerz palladyna ;] lubię NK za to że jest trudniejsza niż podstawa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. O właśnie i także tak samo to by było żebyś od razu miał pancerz

Dnia 04.11.2007 o 11:41, mlynar911 napisał:

palladyna ;] lubię NK za to że jest trudniejsza niż podstawa :]


nie podlizuj sie .. ja w sumie też wolu NK o jest trudniejsze.. ale to jest bez sensu że dali tylko 10 bełtów.. nie chciał byś mieć np. 1000 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:43, jajajupi napisał:

. O właśnie i także tak samo to by było żebyś od razu miał pancerz
> palladyna ;] lubię NK za to że jest trudniejsza niż podstawa :]

nie podlizuj sie .. ja w sumie też wolu NK o jest trudniejsze.. ale to jest bez sensu że dali
tylko 10 bełtów.. nie chciał byś mieć np. 1000 ???


Czy ja wiem raczej nie ;p by każdego z kuszy bym zabijał i zamiast grać sobie kilka weekendów gre bym przeszedł w jeden i wtedy 0 frajdy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:43, jajajupi napisał:

nie podlizuj sie .. ja w sumie też wolu NK o jest trudniejsze.. ale to jest bez sensu że dali
tylko 10 bełtów.. nie chciał byś mieć np. 1000 ???


Czy on sie podlizuje? Po prostu zgadza się z moją opinią ;)
Jest to z sensem już Ci tłumaczyłem, e gra by była za łatwa posiadając taka broń w drugim bądź trzecim rozdziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 11:44, mlynar911 napisał:

Czy ja wiem raczej nie ;p by każdego z kuszy bym zabijał i zamiast grać sobie kilka weekendów
gre bym przeszedł w jeden i wtedy 0 frajdy ;]


nie chciał byś... śmieszny jesteś.. ja bym chciał.. a jeen wekend to się gra normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:46, Net.com napisał:

co komu po 10 bełtach wykorzystasz je i koniec


no właśnie! skończą się bełty i kusza na sprzedarz...

Wdowikam- właśnie fajnie by było.. i tak ze smokami byś się pomęczył .. ( podlizuje )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa prośby :
- mógłby ktoś szczegółowo opisać jak rozwiązać tą sprawę z handlarzem broniami?
- mógłby ktoś zaznaczyć na mapie miejsce gdzie są te zbóje za farmą..Akila? Wiele razy szukałem a nigdy nie znalazłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chcecie to piszcie postaram sie pomoc 1802036 to moj numer gg przeszlem, to gre na wylot duzo razy wracalem do niej kusza lepsza jest od lowcy smokow ^^ sam sie zdziwilem jak jo znalazlem :P masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 13:34, Unser Fuhrer napisał:

Dwa prośby :
- mógłby ktoś szczegółowo opisać jak rozwiązać tą sprawę z handlarzem broniami?


Vatras zleci Ci odkrycie kupca wspomagającego bandytów. W tym celu otrzymasz od niego "amulet szukającego ognika". Idź do kwatermistrza paladynów - Martina, a ten zasugeruje Tobie, że to musi być ktoś z górnego miasta. Jeśli wykonałeś zadanie Napadnięci Kupcy (Erol), to powinieneś mieć jeden z bandyckich pałaszy, ale to za mało, aby kogoś obciążyć. Idź do farmy Bengara i poleć ognikowi szukanie broni. Ten doprowadzi cię do schodów. Zejdź w dół na polanę. Tam po prawej stronie bandyci mają swoje obozowisko. Jest ich tylko czterech, ale jak nie możesz sobie z nimi poradzić, to wskocz na dach namiotu i atakuj z dystansu (nie dosięgną cię). Pogadaj z Elvrichem i uwolnij go. Możesz opróżnić kufry - prawy LLPPPL, lewy LPLPPL. Idź za farmę Sekoba (ognik Cię poprowadzi), gdzie jest kolejny bandycki obóz. Zabij kolejną czwórkę bandytów i przeszukaj teren. Znajdziesz list pożegnalny Lucii, dowód pogrążający Fernanda, misę Bromora i sporo broni. Wyczyść kufry - prawy PPLPL, lewy LPP. Teraz wracaj do miasta. Znajdź Fernanda w górnym mieście i oskarż go o handel z bandytami. Gdy się przyzna idź do Martina, który ucieszy się z tej wieści. Poinformuj Vatrasa o zapuszkowaniu niegrzecznego kupca.

Dnia 04.11.2007 o 13:34, Unser Fuhrer napisał:

- mógłby ktoś zaznaczyć na mapie miejsce gdzie są te zbóje za farmą..Akila? Wiele razy szukałem
a nigdy nie znalazłem :)

Jak idziesz do farmy Akilla to jest taki most za jego farma i za jego mostem są Ci bandyci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować