Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 14:16, wdowiakm napisał:

>
Jak idziesz do farmy Akilla to jest taki most za jego farma i za jego mostem są Ci bandyci
;)


no właśnie sa tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:57, Wojman napisał:

Forum to nie IRC. Dlatego tez jajajupi degrad -1 za spam, natomiast Net.com ostrzezenie
dostaje.


Degrad za takie coś !!!! Ić spać pacanie jeden !!! Moderator k...urcze... dupa nie moderator!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:04, jajajupi napisał:

Degrad za takie coś !!!! Ić spać pacanie jeden !!! Moderator k...urcze... dupa nie moderator!!!!!

Przepraszam bardzo. Po pierwsze to nie temat na pisanie o degradach. Możesz się wyżalić tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731#u_6315 albo napisać do moderatorów na www.gram.pl/moderator
Po drugie degrad był oczywiście zasłużony
Po trzecie zaraz pewnie dostaniesz następnego, za obrażanie moderatora
Po czwarte KONIEC OFFTOPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nie rozumiem... Odnalazłem kryjówkę gildii złodziei, wykonałem zadanie na wkupienie się do reszty (ukradłem pierścień Constantina) i nakablowałem lordowi Andre o kryjówce... Ten mi każe jeszcze dowiedzieć się czegoś o przestępcach czy jakoś tak. Wiem, że karczmiarz Kardif należy do gildii oraz złodziej Rengaru z głównego rynku, ale podczas rozmowy z Andre nie mam żadnej opcji by mu o tym powiedzieć... Może to chodzi o coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nakapowałem na nich zanim ukradłem pierścien Constatnina, może dlatego ? A może jakiś bug ?
A wykorzystałeś wszystkie opcje dialogowe z Casią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:33, Igor FCBayern napisał:

Hmmm... nie rozumiem... Odnalazłem kryjówkę gildii złodziei, wykonałem zadanie na wkupienie
się do reszty (ukradłem pierścień Constantina) i nakablowałem lordowi Andre o kryjówce... Ten
mi każe jeszcze dowiedzieć się czegoś o przestępcach czy jakoś tak. Wiem, że karczmiarz Kardif
należy do gildii oraz złodziej Rengaru z głównego rynku, ale podczas rozmowy z Andre nie mam
żadnej opcji by mu o tym powiedzieć... Może to chodzi o coś innego?

ja tam nie wiem za każdym razem pracowałem dla nich i dobrze mi sie z tego rzyło jak nauczysz sie wszystkiego możesz po górnym miescie w nocy pomyszkować i pokradać gośći(krwawe kielichy też tam są) dobrze na tym się wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:39, RRohen napisał:

Ja nakapowałem na nich zanim ukradłem pierścien Constatnina, może dlatego ? A może jakiś bug

Ja też. Za pierwszym razem... Potem wczytałem grę i najpierw ukradłem ten pierścień, a potem nakablowałem i nic...

Dnia 04.11.2007 o 18:39, RRohen napisał:

A wykorzystałeś wszystkie opcje dialogowe z Casią ?

Wszystkie, oprócz tych do podnoszenia statystyk (zręczność, skradanie się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem jak ty i po jakimś czasie idę do Andre pogadać o Gildii Złodzei, a on do mnie że została zlikwidowana kryjówka. Idę na miejsce i rzeczywiście same trupy leżą, więc chyba wystarczy poczekać :)

@ Unser Fuhrer -> Kryjówka bandytów, zakładam że chodzi Ci o tych od napadu na transport. Musisz iść ścieżką od farmy Akila na północ/północny-wschód, i gdy będzie skała po lewej, to gdzieś w niej powinna być jaskinia, a w środku bandyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:53, Ufo2 napisał:

Ja tak zrobiłem jak ty i po jakimś czasie idę do Andre pogadać o Gildii Złodzei, a on do mnie
że została zlikwidowana kryjówka. Idę na miejsce i rzeczywiście same trupy leżą, więc chyba
wystarczy poczekać :)

Oni wszyscy giną zaraz po tym jak donosisz do Andre. Wysyła on tam oddział, który robi porządek w kanałach, ale nie dostaję za to żadnych punktów doświadczenia, a do tego muszę jeszcze dowiedzieć się o jakichś złoczyńcach... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ogrodnik w górnym mieście. I Halvor. I Rengaru. Więcej nie pamiętam - pokaż im wszystkim złodziejski gest i dopiero potem nakapuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:16, Igor FCBayern napisał:

> Ja tak zrobiłem jak ty i po jakimś czasie idę do Andre pogadać o Gildii Złodzei, a on
do mnie
> że została zlikwidowana kryjówka. Idę na miejsce i rzeczywiście same trupy leżą, więc
chyba
> wystarczy poczekać :)
Oni wszyscy giną zaraz po tym jak donosisz do Andre. Wysyła on tam oddział, który robi porządek
w kanałach, ale nie dostaję za to żadnych punktów doświadczenia, a do tego muszę jeszcze dowiedzieć
się o jakichś złoczyńcach... O_o


Możesz poprostu wyciąc wszystkich w pień. Po za tym i tak w zadaniu jest, żebyś najlepiej od razu zabił wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 07:01, dannik napisał:

Możesz poprostu wyciąc wszystkich w pień. Po za tym i tak w zadaniu jest, żebyś najlepiej od
razu zabił wszystkich.

I to pomoże? Wolę nie ryzykować... Poza tym nie wypłacę się z grzywnami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 09:14, Net.com napisał:

powiesz ze zabiłeś ich wszystkich dużo doświadczenia i wogule

Eche... Zabiłem jednego gościa... Rezultat? Całe miasto się na mnie rzuciło i muszę zapłacić 700 szt. zł. Coś mi się nie widzi płacić po 700 szt. zł. za każdego zabitego złodzieja... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 09:27, Net.com napisał:

jeden kupiec powie ci że Renegau mu cis ukradł . Wtedy on uciknie ty go dobijesz i dzień potem
spotkasz sie z Attilą

Już dawno temu wykonałem te questy... Wydałem straży główną kryjówkę gildii i teraz muszę dowiedzieć się czegoś o złoczyńcach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 09:30, Igor FCBayern napisał:

Już dawno temu wykonałem te questy... Wydałem straży główną kryjówkę gildii i teraz muszę dowiedzieć
się czegoś o złoczyńcach...

Poczekaj jeden, góra dwa dni (czasu gry oczywiście xD). Wtedy gdy pójdziesz do Lorda Andre ten powie że sprawa nieaktualna, straże zabiły wszystkich w kryjówce. Możesz tam iść i przeszukać skrzynie i ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 09:30, Igor FCBayern napisał:

> jeden kupiec powie ci że Renegau mu cis ukradł . Wtedy on uciknie ty go dobijesz i dzień
potem
> spotkasz sie z Attilą
Już dawno temu wykonałem te questy... Wydałem straży główną kryjówkę gildii i teraz muszę dowiedzieć
się czegoś o złoczyńcach...


Hm..ja nigdy kryjówki nie wydałem straży. Ostatnim razem to sam wybiłem bandytów w tej ich siedzibie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chba najlepiej skorzystać z wszystkich korzysci, które niesie gildia złodziei i wtedy ją wydać ja przynajmniej tak robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować