Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Pamiętacie takiego questa "do dna"? Jak mam podmienić gin na wodę? Gdy schylam się to skrzynki tego kolesia to atakują mnie wszyscy w knajpie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie który z łowców skoków może mnie nauczyć ściągania łusek ze smoka bo potrzebuje 20 takich ale tam gdzie stali Ci łowcy smoków to ich nie ma gdzie on teraz jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nas nauczyć Gestath, stał z tymi innymi Łowcami Smoków obok przejścia do Khorinis a w 4 rozdziale przenosi się do miejsca obok wodospadu zaraz obok kopalni. Było tam pełno Topielców, nie wiem czy kojarzysz nie wiem jak toopisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:15, mattex napisał:

mam pytanie który z łowców skoków może mnie nauczyć ściągania łusek ze smoka bo potrzebuje
20 takich ale tam gdzie stali Ci łowcy smoków to ich nie ma gdzie on teraz jest ?


Wiesz, łowcy skoków nie szkolą raczej ściągania łusek.
Ale mogą Cię nauczyć flip-flopów, salt , skoków wzywż, skoków na nartach.....jest tego trochę:P

A tak na poważnie to ściągania łusek nauczy Cię np. myśliwy Gestath , który stoi w załomie w drodze do kamiennej fortecy, wraz z Gornem. W dodatku w przeciwieństwie do łowców smoków, nauczy Cię tego za darmo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:21, 143872 napisał:

Może nas nauczyć Gestath, stał z tymi innymi Łowcami Smoków obok przejścia do Khorinis a w
4 rozdziale przenosi się do miejsca obok wodospadu zaraz obok kopalni. Było tam pełno Topielców,
nie wiem czy kojarzysz nie wiem jak toopisać :P

Że co? Gestath? Ten w pancerzu z pełzaczy? Od kiedy on w IV rozdziale jest koło jakiegoś wodospadu? On jest po drodze do Kamiennej Fortecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:30, Unser Fuhrer napisał:

> Może nas nauczyć Gestath, stał z tymi innymi Łowcami Smoków obok przejścia do Khorinis
a w
> 4 rozdziale przenosi się do miejsca obok wodospadu zaraz obok kopalni. Było tam pełno
Topielców,
> nie wiem czy kojarzysz nie wiem jak toopisać :P
Że co? Gestath? Ten w pancerzu z pełzaczy? Od kiedy on w IV rozdziale jest koło jakiegoś wodospadu?
On jest po drodze do Kamiennej Fortecy.


On chyba o łowcach smoków pisał, że są koło wodosopadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:58, Ecko09 napisał:

> > Może nas nauczyć Gestath, stał z tymi innymi Łowcami Smoków obok przejścia do Khorinis

> a w
> > 4 rozdziale przenosi się do miejsca obok wodospadu zaraz obok kopalni. Było tam pełno

> Topielców,
> > nie wiem czy kojarzysz nie wiem jak toopisać :P
> Że co? Gestath? Ten w pancerzu z pełzaczy? Od kiedy on w IV rozdziale jest koło jakiegoś
wodospadu?
> On jest po drodze do Kamiennej Fortecy.

On chyba o łowcach smoków pisał, że są koło wodosopadu.

łowcy smoków są w jaskini koło wodospadu , jak zbijemy bulka koło nowego obozu to nas tam zaprowadzi :) tylko uwaga ak go zbijecie i zabierzecie mu jedzenie to sobie hp nie odnowi i może w połowie drogi paść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 08:10, gothicerofan napisał:

w górniczej dolinie są łowcy smokow w różnych miejscach jedni jeśli pamiętam są w jaskini

Całkiem na początku stoją na tej ścieżce, którą wchodzimy do Górniczej Doliny, dopiero później przenoszą się do jaskini niedaleko terytorium lodowego smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie gdzie w górniczej dolinie znajduje sie posąg Beliara bo muszę sobie miecz naładować i nie wiem gdzie ? Czy wogóle jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:17, mattex napisał:

Ja mam pytanie gdzie w górniczej dolinie znajduje sie posąg Beliara bo muszę sobie miecz naładować
i nie wiem gdzie ? Czy wogóle jest ?



O ile mi wiadomo to sosąg jest w Korinis na wierzy Xardasa i w kryjówce gildii złodzieji, ale nie wiem czy jest w górniczej dolinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować