Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Zadania na bełty,albo by było trzeba drogiej umiejętności(pn,złoto) i odpowiednich przedmiotów z potężnych potworów i było by można robić magiczne bełty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

by firma od gothica (nie pamiętam jak się pisze) by mohła poprawić w reszcie błędy np:gdy lares nie chce nap pomagać o ornamętach i tp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:15, albinskia napisał:

by firma od gothica (nie pamiętam jak się pisze) by mohła poprawić w reszcie błędy np:gdy lares
nie chce nap pomagać o ornamętach i tp :D


Piranha Bytes tych błędów już nie poprawią bo z tego co wiem nie mają praw do Gothic 2, Gothic 2 Noc Kruka i Gothic 3 oraz Gothic 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:20, albinskia napisał:

o lol.ale się załatwili.no i teraz gracze cierpią.jacyś gracze by mogli zrobić path ;]


Tak bywa co zrobić.
Ale żeby fani mogli zrobić patcha do Gothic 2 Noc Kruka to potrzebna jest zgoda JoWooD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:30, wdowiakm napisał:

> o lol.ale się załatwili.no i teraz gracze cierpią.jacyś gracze by mogli zrobić path ;]


Tak bywa co zrobić.
Ale żeby fani mogli zrobić patcha do Gothic 2 Noc Kruka to potrzebna jest zgoda JoWooD.


Patche to trzeba by zrobić do każdej części gothic, podejrzewam także że do tej która właśnie wychodzi :) Niektóre błędy są dobijające.

Pamiętam jak raz zadałem śmiertelny cios kąsaczowi podczas gdy ten akurat robił krok w bok. Już niby nie żył, otrzymałem za niego exp a jego ,,truchło" dalej szło w bok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 23:28, sprite39 napisał:

> > o lol.ale się załatwili.no i teraz gracze cierpią.jacyś gracze by mogli zrobić path
;]
>
>
> Tak bywa co zrobić.
> Ale żeby fani mogli zrobić patcha do Gothic 2 Noc Kruka to potrzebna jest zgoda JoWooD.


Patche to trzeba by zrobić do każdej części gothic, podejrzewam także że do tej która właśnie
wychodzi :) Niektóre błędy są dobijające.

Pamiętam jak raz zadałem śmiertelny cios kąsaczowi podczas gdy ten akurat robił krok w bok.
Już niby nie żył, otrzymałem za niego exp a jego ,,truchło" dalej szło w bok :)


Albo, gdy szponem uderzyłem jaszczuroczłeka, piorun go zabił, był już niby martwy, ale zanim padł 3 ciosy mi zadał, ja zaskoczony rzecz jasna nie zablokowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 23:35, sprite39 napisał:

znam to, to są już takie przedsmiertelne odruchy jaszczurkówi orków. Zawsze po zabicu szponem
się od nich odsuwam. Raz mi to uratowało życie :)


no bez kitu! też się z tym spotkałem jak szedłem do tego kamiennego smoka.. tego zasranego jaszczuroczłeka pacłem i piorun go dobił a on mi jeszcze dwa ciosy zdąrzył dodać i dopiero umarł normalnie tak jak powinien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 10:52, jajajupi napisał:

> znam to, to są już takie przedsmiertelne odruchy jaszczurkówi orków. Zawsze po zabicu
szponem
> się od nich odsuwam. Raz mi to uratowało życie :)

no bez kitu! też się z tym spotkałem jak szedłem do tego kamiennego smoka.. tego zasranego
jaszczuroczłeka pacłem i piorun go dobił a on mi jeszcze dwa ciosy zdąrzył dodać i dopiero
umarł normalnie tak jak powinien..

Tak to działa dopiero po chwili ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:14, Net.com napisał:

jak walisz z kuszy to odrazu ginie


no akurat z kuszy , z łuku albo z magi to ginie odrazu.. ale my mówimy o szponie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:16, Net.com napisał:

ja tam nie lubie szpona wole gniew innosa


Mi się tem podoba! fajny jest... i ta czacha na nim przy ręce jak siętrzyma !!! fajny jest! Ale co do wyglądu to chyba ładniej wygląda Duże magiczne ostrze na smoki albo Kordelas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:19, jajajupi napisał:

Mi się tem podoba! fajny jest... i ta czacha na nim przy ręce jak siętrzyma !!! fajny jest!
Ale co do wyglądu to chyba ładniej wygląda Duże magiczne ostrze na smoki albo Kordelas :)


Szpon jest fajny ale te jego błyskawice mnie denerwują zbyt dużo hałasu robią a co do wyglądu nie jest ciekawy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 11:24, wdowiakm napisał:

:)

Szpon jest fajny ale te jego błyskawice mnie denerwują zbyt dużo hałasu robią a co do wyglądu
nie jest ciekawy xD


właśnie fajny jest... jak go się trzyma to coś takiego czarnego jak by mrygało koło miecza.. taka mgiełka hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować