Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

W g1 to dopiero magiem można było zostać jak pokonało się królową pełzaczy. A wcześniej nie

Dnia 02.11.2007 o 12:19, mlynar911 napisał:

pamiętam żeby można było się kręgów uczyc ... ?!


W Bractwie Sniacego mozesz sie nauczyc predzej,ale tam malo przydatna jest magia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 12:32, Unser Fuhrer napisał:

Ale mi nie chodzi o Magów Ognia ani Magów Wody. Nigdy się w Bractwie magii nie uczyłeś?


Właśnie nie wiem jakim sposobem ale nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie w wieży Xardasa w głównym pomieszczeniu (ok, to głupie określenie... Inaczej - w pomieszczeniu gdzie zaczynamy grę) taki jakby pokoik zamknięty za żelaznymi kratami? W środku jest tylko biurko z jakimś eliksirem i kufrem. Gdzieś czytałem, że w wieży jest ukryta dźwignia podnosząca te kraty... Gdzie ona się znajduje, bo nie mogę jej znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:38, Lord Andre 1 napisał:

Przycisk nie dźwignia znajduje się ona ww kominku na tym samym piiętrze

Dzięki serdeczne!
Jeszcze jedno, skąd zdobyć klucz do gildii złodziei? Totalnie utknąłem w tym queście i jedynym rozwiązaniem jakie teraz widzę jest zaatakować strażnika tajemniczej paczki w starym magazynie w dzielnicy portowej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:45, Igor FCBayern napisał:

Jeszcze jedno, skąd zdobyć klucz do gildii złodziei? Totalnie utknąłem w tym queście i jedynym
rozwiązaniem jakie teraz widzę jest zaatakować strażnika tajemniczej paczki w starym magazynie
w dzielnicy portowej...?


To nic nie da :)
Po prostu wydaj straży miejskiej jednego z członków gildii złodziei. Nie chcę więcej podpowiadać :)
Jak coś, to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:45, Igor FCBayern napisał:

> Przycisk nie dźwignia znajduje się ona ww kominku na tym samym piiętrze
Dzięki serdeczne!
Jeszcze jedno, skąd zdobyć klucz do gildii złodziei? Totalnie utknąłem w tym queście i jedynym
rozwiązaniem jakie teraz widzę jest zaatakować strażnika tajemniczej paczki w starym magazynie
w dzielnicy portowej...?


Musisz wykonać zadanie tego kolesia co siedzi w tej knajpce u Kardifa.. puźniej będziesz musiał zaciachać tego kolesia w dzielnicy portowej co jest za tym sklepem rybnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz iść na ten główny jakby targ tam gdzie najwięcej kupcow jest i iść do kupca który mówi że go okradli zrobił to Borka , który stoi nieopodal zacznie uciekać jak o tym wspomnisz jak go złapiesz to powiesz, że go wydasz starży i pójdzie sied=zieć i wtedy gildia złodziei wysle goscia o imieniu Attyla ktory ma cie zabic oczywiscie ty go zabijesz i on b edzie miał klucz do kanałow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:48, Lord Andre 1 napisał:

/.../

No to pięknie... A ja go wypuściłem, bo myślałem, że tym sposobem podliżę się owej gildii i mnie wpuszczą :/
jajajupi --> Ten koleś mówi mi tylko żebym dał mu spokój i na tym kończy się rozmowa...
walgierz --> Czy w takim razie mogę wydać kogoś innego (kogo?)? Wpakowałem już tego sprzedawcę ryb-pasera, ale poza tym, że "jeszcze tego pożałujesz" nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:58, Igor FCBayern napisał:

> /.../
No to pięknie... A ja go wypuściłem, bo myślałem, że tym sposobem podliżę się owej gildii i
mnie wpuszczą :/


Ja też zrobiłem ten sam błąd co ty i też tym razem jak grałem to jusz się nie dostałem do gildii.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:58, Igor FCBayern napisał:

walgierz --> Czy w takim razie mogę wydać kogoś innego (kogo?)? Wpakowałem już tego sprzedawcę
ryb-pasera, ale poza tym, że "jeszcze tego pożałujesz" nic się nie stało.


Jeśli chcesz by coś się stało to idź do tawerny w porcie do Kardifa i z nim pogadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukradłem pieśń paladynów, paladynowi w GIINK, temu co stoi koło Hagena, trzeba znać kradziez kieszonkową i mieć duuużo zręczności.

"Lament Dominique

Dążymy do Jego łaski.
Innos chroni mnie i moich braci.
Nie pozwolę się zatrzymac mym wrogom,
Albowiem w mym sercu płonie Jego ogień.
Moje ostrze służy tylko Jemu.
Niechaj zabrzmi Jego święte imię.
Każdy, kto mi się sprzeciwi
zginie na miejscu,
bom jest wojownikiem Innosa"

To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:09, wdowiakm napisał:

Jeśli chcesz by coś się stało to idź do tawerny w porcie do Kardifa i z nim pogadaj ;)

Jak już mówiłem, koleś mnie spławia. Mówi, że mam się odwalić czy coś w tym stylu.
A gdyby tak zaatakować tego złodziejaszka i go zabić? Może w ramach zemsty zostanę zaatakowany przez jego kumpli z gildii i akcja ruszy na przód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:39, Igor FCBayern napisał:

> Jeśli chcesz by coś się stało to idź do tawerny w porcie do Kardifa i z nim pogadaj ;)

Jak już mówiłem, koleś mnie spławia. Mówi, że mam się odwalić czy coś w tym stylu.
A gdyby tak zaatakować tego złodziejaszka i go zabić? Może w ramach zemsty zostanę zaatakowany
przez jego kumpli z gildii i akcja ruszy na przód?


Po wkopaniu któregoś z członków gildii złodziei do więzienia idziesz do tawerny w dzielnicy portowej do Kardifa i on mówi Tobie, że ktoś Ciebie szuka i jest za chatą rybaka Halvora. Inaczej nic nie zrobisz musiałbyś nie wkopywać ludzi należących do gildii złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:42, wdowiakm napisał:

Po wkopaniu któregoś z członków gildii złodziei do więzienia idziesz do tawerny w dzielnicy
portowej do Kardifa i on mówi Tobie, że ktoś Ciebie szuka i jest za chatą rybaka Halvora. Inaczej
nic nie zrobisz musiałbyś nie wkopywać ludzi należących do gildii złodziei.


To ja może jeszcze raz wytłumaczę. Dogoniłem tego złodzieja z gildii, ale zamiast go wydać straży to puściłem go wolno. Gdybym go wydał, byłoby tak jak mówisz - spotkanie za chatą rybaka, ale ja go niestety wypuściłem...
Dzisiaj już trochę za późno, ale jutro spróbuję zabić tego złodzieja. Zapłacę karę u Andre i pójdę do dzielnicy portowej. Może to coś da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem przeszukać całe Jarkendar za pomocą ognika. Nie została żadna roślinka po tym, żadna moneta. Jest jednak kilka miejsc na mapie, w których ognik pokazuje "ukrytą" rzecz. Jedną załączam na obrazku - jest to biblioteka Uczonych w kanionie, sala z żółtą tabliczką. Ognik pokazuje "coś" pod kamieniem, ale za żadne skarby nie mogę się do tego dostać. Ktoś może wie co tam jest? Takie same miejsca znalazłem obok ciała w jaskini z Malcolmem, a także w pobliżu obozu Magów Wody. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:48, Igor FCBayern napisał:

To ja może jeszcze raz wytłumaczę. Dogoniłem tego złodzieja z gildii, ale zamiast go wydać
straży to puściłem go wolno. Gdybym go wydał, byłoby tak jak mówisz - spotkanie za chatą rybaka,
ale ja go niestety wypuściłem...
Dzisiaj już trochę za późno, ale jutro spróbuję zabić tego złodzieja. Zapłacę karę u Andre
i pójdę do dzielnicy portowej. Może to coś da...


To wiesz co zrób? Najlepiej idź do Hakona po zadanie by zabić tych bandytów z jaskini niedaleko farmy Akila znajdziesz tam śmierdzącą rybę otwórz ją i przeczytaj ten list co znalazłeś i wkop tą osobę co jest w liście, wtedy idź do kardifa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z misją bimber Wiem że trzeba doprowadzic do kłótni między Ehimem i Egilem, poczekac aż się pobiją, potem zaczepic Ehima, i on powinien mi powiedziec gdzie jest winnica. Nietety Ehim po pobiciu brata jest na mnie obrażony i mówi tylko coś w stylu "Nie dosyc już narobiłeś lepiej idź sobie". Nie wiem co mam robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować