Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2008 o 19:46, Vesania666 napisał:

..... aha i co trzeba zrobić, żeby zostać popartym przez Dar''a (ten koleś co jara zioło) ?


Trzeba mu przynieść jego paczkę z bagiennym zielem, ta paczka znajduje się w mieście w pewnym magazynie w porcie ;) (Jeśli się pomyliłem co do tego zadania to przepraszam dawno nie grałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:11, wdowiakm napisał:

> ..... aha i co trzeba zrobić, żeby zostać popartym przez Dar''a (ten koleś co jara
zioło) ?

Trzeba mu przynieść jego paczkę z bagiennym zielem, ta paczka znajduje się w mieście
w pewnym magazynie w porcie ;) (Jeśli się pomyliłem co do tego zadania to przepraszam
dawno nie grałem)

O ile dobrze pamiętam to Fester chce zielsko. Albo mu je damy, albo na Dara nagadamy. Poparcie kolejnego najemnika... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:11, wdowiakm napisał:

> ..... aha i co trzeba zrobić, żeby zostać popartym przez Dar''a (ten koleś co jara
zioło) ?

Trzeba mu przynieść jego paczkę z bagiennym zielem, ta paczka znajduje się w mieście
w pewnym magazynie w porcie ;) (Jeśli się pomyliłem co do tego zadania to przepraszam
dawno nie grałem)

to do Ciphera

Kalejdoskop86
Fester to człowiek Sylvia przed farmą z którym idziemy ubić parę polnych bestii w jaskini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:16, Kalejdoskop86 napisał:

O ile dobrze pamiętam to Fester chce zielsko. Albo mu je damy, albo na Dara nagadamy.
Poparcie kolejnego najemnika... :)


No tak ;)
Przerwa daje się we znaki czas zacząć grę od początku i sobie ją przypomnieć ;)
Dzięki za poprawienie i przepraszam za wprowadzenie w błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:19, Don Zorro napisał:

Zdanie Dara i tak nie jest brane pod uwagę... przynajmniej tak mówił jeden z ważniejszych
najemników.

Dlatego praktyczniej jest zrobić zadanie dla Festera. W ogóle Dar jest nisko w hierarchii najemników. Później nas prosi o pierścień orkowego przywódcy w zadaniu "Bajer" aby się przypodobać innym najemnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcę odzyskać paczkę ziela z magazynu, ale do jasnej cholery, każdy tam jest tak silny, że się odechciewa, biję go już któryś raz i ma mnie na kilka ciosów (czasami na jednego) a ja mu prawie nic życia nie odbieram -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:18, Vesania666 napisał:

Kalejdoskop86
Fester to człowiek Sylvia przed farmą z którym idziemy ubić parę polnych bestii w jaskini

A tak, wybacz, pomyliło mi się. Tak jak wdowiakm już trochę nie grałem. O tego zielska to bodajże Cipher chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:22, Vesania666 napisał:

chcę odzyskać paczkę ziela z magazynu, ale do jasnej cholery, każdy tam jest tak silny,
że się odechciewa, biję go już któryś raz i ma mnie na kilka ciosów (czasami na jednego)
a ja mu prawie nic życia nie odbieram -_-

Heh, zwab go do na taras koszar i czekaj, aż się zablokuje koło armaty. Wtedy łukiem go załatw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić u zurisa czar bryła lodu,a potem zamrozić go i walić czym popadnie. Jeśli się nie uda proponuję kupić czar kula ognia, lub zebrać więcej siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze tak robiłem: Jak mnie zaatakował uciekałem w prawo i wskakiwałem na dachy budynków( magazynu i sąsiednich). Tak sie składa, że bandyta poprzez błąd gry nie przeskoczy szczeliny między dwoma dachami, a wtedy można bez problemu załatwić go nawet krótkim łukiem, a nawet dołożyć kulą ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 08:05, Don Zorro napisał:

Ja zawsze tak robiłem: Jak mnie zaatakował uciekałem w prawo i wskakiwałem na dachy budynków(
magazynu i sąsiednich). Tak sie składa, że bandyta poprzez błąd gry nie przeskoczy szczeliny
między dwoma dachami, a wtedy można bez problemu załatwić go nawet krótkim łukiem, a
nawet dołożyć kulą ognia.


Dość ciekawy sposób, ale ja robiłem całkiem inaczej. Otóż tego kolesia co pilnuje tego magazynu w porcie zamrażałem i zabijałem lub zamrażałem i tworzyłem jakiegoś potwora, który nim się zajmował ;)
Atylle zabijałem wskakując na dach i z tamtąd ostrzeliwałem go z kuszy lub łuku nawet zamrażałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:07, Varo napisał:

Najlepiej kupić u zurisa czar bryła lodu,a potem zamrozić go i walić czym popadnie. Jeśli
się nie uda proponuję kupić czar kula ognia, lub zebrać więcej siły :)


dzięki :D tym sposobem pokonałem też ludzi Sylvia (dobrze napisałem? ten koleś z farmy Onara)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby zostać popartym przez Corda, muszę się nauczyć walki 1-dno lub 2-wu reczńą bronią, nauczyłem się walki 2-wu ręczną (10%) i dalej to samo, czy chodzi o to, że nie mogę być zielony w posługiwaniu się bronią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 12:26, Vesania666 napisał:

żeby zostać popartym przez Corda, muszę się nauczyć walki 1-dno lub 2-wu reczńą bronią,
nauczyłem się walki 2-wu ręczną (10%) i dalej to samo, czy chodzi o to, że nie mogę być
zielony w posługiwaniu się bronią ?


Tak. Musisz być co najmniej wojownikiem (30%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz byc najemnikiem popros w dokach (zapomnialem jak sie nazywa najemnik w ciuchach obywatela on ciagle stoi i patrzy na morze a poza tym sam cie zagada bo cie zna z pierwszej czesci) to jest tak zwany ulatwione dostanie. pogadaj z nim i nie bedziesz musial nic robic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:06, KomandoYo napisał:

jesli chcesz byc najemnikiem popros w dokach (zapomnialem jak sie nazywa najemnik w ciuchach
obywatela on ciagle stoi i patrzy na morze a poza tym sam cie zagada bo cie zna z pierwszej
czesci) to jest tak zwany ulatwione dostanie. pogadaj z nim i nie bedziesz musial nic
robic xD


Będzie musiał wykonać zadanie, ale łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie ale ja niekorzystalem z jego pomocy bo ja przechodzilem gre kazda gildia a o nim dowiedzialem sie dopiero jak juz przeszedlem cala gre 3 razy xD ale ja najbardziej lubie byc paladynem i arcy magiem ognia szczegolnie w ostatniej misji jest przydatny mag na tego smoka bo mieczem ciezko nawet go zabic a tak to zawsze go rozwalam duza kula ognia i piorunem kulistym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:06, KomandoYo napisał:

jesli chcesz byc najemnikiem popros w dokach (zapomnialem jak sie nazywa najemnik w ciuchach
obywatela on ciagle stoi i patrzy na morze a poza tym sam cie zagada bo cie zna z pierwszej
czesci) to jest tak zwany ulatwione dostanie. pogadaj z nim i nie bedziesz musial nic
robic xD


Lares, ale on nam prawie wcale nie pomaga jeśli chodzi o przyłączenie się do najemników, zdobyłem zaufanie prawie wszystkich oprócz Corda, muszę wbić 1 lvl, żeby nauczyć się walki bronią, wtedy mnie poprze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować