Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2008 o 22:22, sprite39 napisał:

Panowie - Czarnego Trolla to zabija się pięścią na 0 levelu. I to dopiero trwa 20 min.
1/3 godziny na pokonanie tej bestii na 20 levelu z mieczem jest lekką hiperbolą. Zajmie
to góra... 10 min.

To ja chcę to zobaczyć jak Ty w 20 minut pokonujesz czarnego trolla na 0 levelu ... Proszę udowodnij mi bo ja nie jestem w stanie uwierzyć. Walczyłem z orkiem na 0 levelu i to mi zajęło 20 min ... Więc co tu mówić o trollu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem jeden
W V rozdziale wzielem ta ksiege irdorath i przeczytalem almanach pogadalem z pyrokarem
pozniej z Lordem Hagenem poszedlem na statek przekonac Straznika ( Gram Magiem Ognia ) teraz zaczyna sie problem nie wiem co zrobic bo nie moge nikogo zwerbowac do zalogi a jesli chodzi o tajemna biblioteke to jak robie tą rune to zamiast teleportu robi mi sie swięty pocisk w G2 zwykłym wszystko było normalnie a w Noc Kruka cos mi sie zrobilo takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:13, Keymil napisał:

Mam taki problem jeden
W V rozdziale wzielem ta ksiege irdorath i przeczytalem almanach pogadalem z pyrokarem

pozniej z Lordem Hagenem poszedlem na statek przekonac Straznika ( Gram Magiem Ognia
) teraz zaczyna sie problem nie wiem co zrobic bo nie moge nikogo zwerbowac do zalogi
a jesli chodzi o tajemna biblioteke to jak robie tą rune to zamiast teleportu robi mi
sie swięty pocisk w G2 zwykłym wszystko było normalnie a w Noc Kruka cos mi sie zrobilo
takiego

Dobra powoli. Żeby werbować ludzi musisz uzyć czyli popatrzec na mapę wyspy Irdorath ;] i to wystarczy. To dobrze ,że Ci ten pocisk bo runa teleportacji potrzebna jest dla paladyna a Ty jesteś magiem zamiast teleportacji dostajesz rune do walki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 15:17, mlynar911 napisał:

To ja chcę to zobaczyć jak Ty w 20 minut pokonujesz czarnego trolla na 0 levelu ... Proszę
udowodnij mi bo ja nie jestem w stanie uwierzyć. Walczyłem z orkiem na 0 levelu i to
mi zajęło 20 min ... Więc co tu mówić o trollu ...

Ech...
Podbiegasz do trolla. Ten przyjmuje pozycję ostrzegawczą (podniesienie łap w górę). Podczas gdy wykonuje on tą powolną czynność wbiegasz mu za plecy i zaczynasz atakować, czy to lagą czy pięściami. Wyjątkowo powolnym procesem jest też obracanie się trolla. Tak więc sprawa jest bardzo prosta - należy cały czas trzymać się za plecami bestii i szybko atakować. Nawet na niskim poziomie w zupełności wystarczy 20 min. do ukatrupienia potwora.

http://pl.youtube.com/watch?v=zgt1vmwD50Y
Zrobiłem ten film dość dawno. Zawarłem w nim technikę walki z paroma bestiami z Gothica II: m. in. Wargiem, Orkiem oraz Trollem. W przypadku dalszych wątpliwości - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:45, sprite39 napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=zgt1vmwD50Y
Zrobiłem ten film dość dawno. Zawarłem w nim technikę walki z paroma bestiami z Gothica
II: m. in. Wargiem, Orkiem oraz Trollem. W przypadku dalszych wątpliwości - polecam.


Naprawdę polecam ten filmik ;] Może kamerzystą nie będziesz ale metoda jest jak najbardziej dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Teraz takie pytanko... Po kiego grzyba tak się męczyć i wykonywać te długie i monotonne kombinacje jak można poczekać do końcówki gry czy użyć czaru? ;]
btw. taką techniką na orka to można pokonać nawet większość stworów. Dobrze nadaje się do tego broń dwuręczna + 60% w posługiwaniu się nią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2008 o 16:35, mlynar911 napisał:

Dobra powoli. Żeby werbować ludzi musisz uzyć czyli popatrzec na mapę wyspy Irdorath
;] i to wystarczy. To dobrze ,że Ci ten pocisk bo runa teleportacji potrzebna jest dla
paladyna a Ty jesteś magiem zamiast teleportacji dostajesz rune do walki ;]


A no przeciez mapa :D. Dawno nie grałem i juz zapomnialem o tym thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 22:45, 143872 napisał:

Przecież można go zabić tylko w jednym miejscu. On nie może wyjść z tej groty bo jest
zablokowany ;]


Nie o to mi chodziło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:45, sprite39 napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=zgt1vmwD50Y
Zrobiłem ten film dość dawno. Zawarłem w nim technikę walki z paroma bestiami z Gothica
II: m. in. Wargiem, Orkiem oraz Trollem. W przypadku dalszych wątpliwości - polecam.

Fakt--- filmik super, a technika calkiem dobra. Nawet sam cus takiego robilem.
Ale nie ma to jak popatrzec, a sie nie meczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:45, sprite39 napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=zgt1vmwD50Y
Zrobiłem ten film dość dawno. Zawarłem w nim technikę walki z paroma bestiami z Gothica
II: m. in. Wargiem, Orkiem oraz Trollem. W przypadku dalszych wątpliwości - polecam.


Technika dobra, lecz pochłaniająca wiele czasu. No i oczywiście nerwy trzeba mieć ze stali. Ja na samym początku miałem inną. Tam gdzie byli jacyś ludzie, tam ściągałem potwory i oczyszczałem sobie tym sposobem drogi w najbliższym otoczeniu. Niestety jak zwykle są i minusy. Trzeba przeboleć doświadczenie. No i gorzej jak nie było nikogo w pobliżu, wtedy trzeba było kombinować (albo wiać ;])...
Ale technikę wypróbuje...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Pokonanie Czarnego trolla tą techniką na początku gry nie zajmie więcej niż 15 min. A 1000 PD na tym etapie może okazać się cenne, podobnie jak futro bestii. Chociaż zgodzę się z tym, że jest to trochę męczące.

Najlepiej jest zasiąść do walki z Czarnym trollem w pełni sił i energii np. po odpoczynku po dniu pracy albo w wolny dzień o poranku. Wtedy walka nie jest aż tak nużąca, ponieważ ma się siłę, dobry humor i ambicję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:45, sprite39 napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=zgt1vmwD50Y
Zrobiłem ten film dość dawno. Zawarłem w nim technikę walki z paroma bestiami z Gothica

A jest jakaś inna? Bo ja tak walczęod premiery gry i zawsze wydawało mi się, że innej techniki nie ma(no może poza ciach ciach ciach i do przodu ale to tylko dla samobójców i cheaterów:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 17:18, zadymek napisał:

A jest jakaś inna? Bo ja tak walczęod premiery gry i zawsze wydawało mi się, że innej
techniki nie ma(no może poza ciach ciach ciach i do przodu ale to tylko dla samobójców
i cheaterów:).

Ja również tak walczę od zawsze. Jest parę innych technik: a to Zmniejszenie potwora, a to Przyzwanie szkieletów-goblinów, a to zaklinowanie bestii przy skałach przed jej grotą... Jeżeli jednak chodzi o techniki walki wręcz, to chyba innej nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 13:51, miodus napisał:

To jest troche zboczone zeby biedaka walic od tyłu i nie pozwolic mu sie odrocic xD
hehehe

Wiedziałem, że ktoś jakoś skojarzy to dziwnie, hehe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:11, Kalejdoskop86 napisał:

> To jest troche zboczone zeby biedaka walic od tyłu i nie pozwolic mu sie odrocic
xD
> hehehe
Wiedziałem, że ktoś jakoś skojarzy to dziwnie, hehe. :P

hehe cóż fakty mówią same za siebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 21:28, miodus napisał:

hehe cóż fakty mówią same za siebie xD

Że co? Że niby jak? Czyżbyś wykorzystał kod i "wchodził w trolla" ? o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 21:31, Kalejdoskop86 napisał:

> hehe cóż fakty mówią same za siebie xD
Że co? Że niby jak? Czyżbyś wykorzystał kod i "wchodził w trolla" ? o.0


nie waznie i nie uzywalem kodu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 21:39, miodus napisał:

nie waznie i nie uzywalem kodu ;]

Hehe. Myślałem, że chodziło ci o to, że jak byłeś z tyłu czarnego trolla to wszedłeś w niego bądź zamieniłeś się ciałami (bez jakiś dziwnych skojarzeń proszę :D ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować