Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Ja wrzodowi kazałem spadać, a jak mnie zaczepił to mu wlałem :) Potem sobie poszedł, ale i tak co przechodziłem to mu przywaliłem "bo bardzo lubię to robić" cytując Beziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 15:33, Bobek94 napisał:

Ja wrzodowi kazałem spadać, a jak mnie zaczepił to mu wlałem :) Potem sobie poszedł,
ale i tak co przechodziłem to mu przywaliłem "bo bardzo lubię to robić" cytując Beziego.


Każdy Wrzoda tak traktuje bo jest namolnym więźniem :D
Chociaż czasami żal mi go. No ale taki jego los i nie przeżył do wyzwolenia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 22:11, Kalejdoskop86 napisał:

> Krwiak co inne go mi przypomina xD
:P

> Zwierzaczku lepsze określenia xD
> A tak ogólnie szkoda mi tego Wrzoda był taki pożyteczny :D
No cóż... nie powiem - jeśli prowadził pamiętnik to chciałbym go poczytać. :]


ja chciałam zabić ale zaczynają do mnie strzelać strażnicy potem, nawet jak chciałam to zrobic poza obozem... próbowałam go też zaprowadzić do lasu do ścierwojadów, a potem do orków. Niestety zwiał ;C. Bo to nie Noc Kruka gdzie wszyscy NPC się rzucają do walki na wszystko... a właśnie, to temat o Nocy Kruka, a Wrzoda tam nie było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co wy, wrzód jest pedałem. Trzeba mu przywalić bo się nie odczepi. Kiedyś mu uciekłem. Idę do lasu, walka z cieniostworem. I wyskakuje ci taki: "Hej co dziś będziemy robić? Pójdę sobie z tobą..." No sami powiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 20:13, Bobek94 napisał:

No co wy, wrzód jest pedałem. Trzeba mu przywalić bo się nie odczepi. Kiedyś mu uciekłem.
Idę do lasu, walka z cieniostworem. I wyskakuje ci taki: "Hej co dziś będziemy robić?
Pójdę sobie z tobą..." No sami powiedzcie.

Po pierwsze: uważaj na słowa. Po drugie: widać, że nie wiesz co znaczy napisane przez Ciebie wulgarne słówko...
Wrzód jest osobnikiem dodanym przez twórców dla humoru itp. Lecz racja, niekiedy jego teksty są wkurzające ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Wrzód występuje w modyfikacji do GII NK pt. Zły Sen (jest uwięziony w innym świecie). Czy ktoś z Was gadał w G1 z Wrzodem do oporu? Jeśli tak to co się dzieje?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:06, junior17 napisał:

Witam!
Wrzód występuje w modyfikacji do GII NK pt. Zły Sen (jest uwięziony w innym świecie).
Czy ktoś z Was gadał w G1 z Wrzodem do oporu? Jeśli tak to co się dzieje?
Pozdrawiam


To się dzieje, że opowiada Tobie całą swoją historię związaną z tym, że lubi zwierzęta ale inaczej je lubi xD
Ale jeśli chcesz rozmawiać o Wrzodzie to przenieśmy się do tematu o Gothic''u 1 gdyż tam on występuje nie w tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:09, wdowiakm napisał:

To się dzieje, że opowiada Tobie całą swoją historię związaną z tym, że lubi zwierzęta
ale inaczej je lubi xD

Hmm... jedno mnie interesuje - ciekawe co by było, gdyby Wrzód wszedł do Świątyni Śniącego wraz z Bezimiennym... :P
Może by się zamienił w jakiegoś demona, który miał śledzić Beziego? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:15, Kalejdoskop86 napisał:

Może by się zamienił w jakiegoś demona, który miał śledzić Beziego? xD


Albo by polubił śniącego i wraz z nim udał się do jakiegoś innego wymiary tam gdzie Bezi wygnał demona xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:17, wdowiakm napisał:

Albo by polubił śniącego i wraz z nim udał się do jakiegoś innego wymiary tam gdzie Bezi
wygnał demona xD

Albo po pójściem ze Śniącym do innego wymiaru powróciłby kiedyś jako wybraniec Beliara skrzyżowany ze Śniącym? Pewno by jakieś demoniczne owce przywoływał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:18, Kalejdoskop86 napisał:

Albo po pójściem ze Śniącym do innego wymiaru powróciłby kiedyś jako wybraniec Beliara
skrzyżowany ze Śniącym? Pewno by jakieś demoniczne owce przywoływał. :D


Nie no skończmy temat o Wrzodzie bo zaraz będziesz musiał mnie podnosić z podłogi bo już ze śmiechu nie mogę wytrzymać :)

Powiedz mi bo nie pamiętam ile tych bagiennych golemów można spotkać na bagnach w Jarkendarze?
I czy udało Ci się wykopać wszystkie skarby Grega? - Bo mi jeszcze nigdy chyba jestem zbyt leniwy by szukać jego ukrytych gratów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:18, Kalejdoskop86 napisał:

> Albo by polubił śniącego i wraz z nim udał się do jakiegoś innego wymiary tam gdzie
Bezi
> wygnał demona xD
Albo po pójściem ze Śniącym do innego wymiaru powróciłby kiedyś jako wybraniec Beliara
skrzyżowany ze Śniącym? Pewno by jakieś demoniczne owce przywoływał. :D

rotfl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:24, wdowiakm napisał:

Nie no skończmy temat o Wrzodzie bo zaraz będziesz musiał mnie podnosić z podłogi bo
już ze śmiechu nie mogę wytrzymać :)

Co jest śmiesznego we Wrzodzie? Może on jest tym, wybrańcem, który zakończy wojnę? Pewno o tym nie wiedział i dlatego Bezi został wybrańcem bogów.
Może to jego chcieli wysłać jako posłańca do Xardasa? :P

Dnia 24.09.2008 o 21:24, wdowiakm napisał:

Powiedz mi bo nie pamiętam ile tych bagiennych golemów można spotkać na bagnach w Jarkendarze?

Chyba 1.

Dnia 24.09.2008 o 21:24, wdowiakm napisał:

I czy udało Ci się wykopać wszystkie skarby Grega? - Bo mi jeszcze nigdy chyba jestem
zbyt leniwy by szukać jego ukrytych gratów xD

Mnie też się nie chciało szukać. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:29, Kalejdoskop86 napisał:

Co jest śmiesznego we Wrzodzie? Może on jest tym, wybrańcem, który zakończy wojnę? Pewno
o tym nie wiedział i dlatego Bezi został wybrańcem bogów.
Może to jego chcieli wysłać jako posłańca do Xardasa? :P


Zostawmy chłopaka w spokoju niech sobie lubi te zwierzątka czy co tam jeszcze xD

Dnia 24.09.2008 o 21:29, Kalejdoskop86 napisał:

Chyba 1.


Wątpię bo o ile pamiętam to spotkałem ich więcej niż jednego...

Dnia 24.09.2008 o 21:29, Kalejdoskop86 napisał:

Mnie też się nie chciało szukać. :]

Widać, że mamy tak samo, że nie chce nam się szukać skarbów xD
No ale kiedyś trzeba będzie ich poszukać bo nie wiem co jeszcze on tam pozakopywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:32, wdowiakm napisał:

Zostawmy chłopaka w spokoju niech sobie lubi te zwierzątka czy co tam jeszcze xD

Taa... ale ciekawe co by było, gdyby on był królem Myrtany? Może by mu odbiło i powołałby owcę na swoją żonę? :P

Dnia 24.09.2008 o 21:32, wdowiakm napisał:

Wątpię bo o ile pamiętam to spotkałem ich więcej niż jednego...

Łooosz! Pomyliło mnie się istotnie. Ja też spotkałem więcej niż jednego. Wybacz. :P

Dnia 24.09.2008 o 21:32, wdowiakm napisał:

Widać, że mamy tak samo, że nie chce nam się szukać skarbów xD
No ale kiedyś trzeba będzie ich poszukać bo nie wiem co jeszcze on tam pozakopywał :)

:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też urządziliście inteligentną dyskusję na temat tajemniczego osobnika imieniem Wrzód. Podkreślam: imieniem Wrzód.
Cóż, imienia nie zazdroszczę. Co do Bagiennych golemów to na bagnie w Jarkendarze spotykamy ok. 5-6 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 22:02, sprite39 napisał:

To też urządziliście inteligentną dyskusję na temat tajemniczego osobnika imieniem Wrzód.
Podkreślam: imieniem Wrzód.
Cóż, imienia nie zazdroszczę. Co do Bagiennych golemów to na bagnie w Jarkendarze spotykamy
ok. 5-6 sztuk.


No wiesz imię to on ma bardzo oryginalne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 22:02, sprite39 napisał:

To też urządziliście inteligentną dyskusję na temat tajemniczego osobnika imieniem Wrzód.
Podkreślam: imieniem Wrzód.
Cóż, imienia nie zazdroszczę. Co do Bagiennych golemów to na bagnie w Jarkendarze spotykamy
ok. 5-6 sztuk.

Ciekaw jestem z jakiego powodu go tak nazwali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2008 o 14:21, Varo napisał:

Ciekaw jestem z jakiego powodu go tak nazwali :D


Prawdopodobnie dlatego, że już w dzieciństwie był wnerwiający jak wrzód na tyłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować