Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2009 o 20:33, Thalanthas napisał:

To się jeszcze zapytam o to o jaką kaplicę ci chodzi? Masz na myśli ten duży budynek
gdzie rezyduje rada Magów? I czy żeby konsernować miecz muszę dać datek w wysokości 5000
sztuk złota jak to powiedział ten mag?

musisz mien Lzy Innosa a z kasa chyba nie ma problemu na tym etapie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 20:33, Thalanthas napisał:

To się jeszcze zapytam o to o jaką kaplicę ci chodzi? Masz na myśli ten duży budynek

Oczywiście, ze nie. Kaplica to kaplica w rozumieniu kapliczka, tam gdzie najemnikom wtęp wzbroniony. Po prostu szukaj klucza w pobliżu drzwi do bilioteki a znajdziesz.

Dnia 25.03.2009 o 20:33, Thalanthas napisał:

gdzie rezyduje rada Magów? I czy żeby konsernować miecz muszę dać datek w wysokości 5000
sztuk złota jak to powiedział ten mag?

Skoro tak mówi to chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 15:51, mlynar911 napisał:

> Xardas zanim uciekł ze statku zostawił "brudną bombę".
Tutaj nie ma się co dziwić gdyż jest w G3 zupełnie inna grafika. Inny silnik, nowszy
więc to dziwić nie powinno.


Ja nie czepiam się nowego silnika, tylko tego że bohaterowie zamiast być ładniejsi, stali się brzydsi( w sensie graficznym) i grubsi. Nie wiadomo dlaczego ich twarze są dziwne i mało przypominają pierwowzroy(np Milten zrobił się stary, Lester strasznie szeroki, tak samo jak Diego. Nie chodzi o to że są nowe, tylko oto że nie przypominają pierwowzorów. To nie jest ulepszenie grafiki a kompletna jej zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 14:21, 21question napisał:

W G3 ta czworka (diego gorn lester milten) wyglada troche pedałkowato ze sie tak wyraze

Ja się zawsze Miltena czepiałem, taki lovelas się z niego zrobił:)

Dnia 27.03.2009 o 14:21, 21question napisał:

:D przynajmniej z twarzy (Lester wyglada chyba najnormalniej)

Stary dobry Lester. I nawet tak samo leniwy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 10:19, Bosper napisał:

Ja nie czepiam się nowego silnika, tylko tego że bohaterowie zamiast być ładniejsi, stali
się brzydsi( w sensie graficznym) i grubsi. Nie wiadomo dlaczego ich twarze są dziwne
i mało przypominają pierwowzroy(np Milten zrobił się stary, Lester strasznie szeroki,
tak samo jak Diego. /..../

To i tak zależy w pewnym stopniu od poziomu grafiki i silnika graficznego. Ale zgadzam się mało to wszystko przypomina te stare dobre postacie z G2. Xardas zupełnie nie jest do siebie podobny. Jeszcze jako tako Angar wygląda i Gorn ale reszta ... Diego wygląda jak mieszanka Meksykanina z Argentyńczykiem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 20:37, zadymek napisał:

Oczywiście, ze nie. Kaplica to kaplica w rozumieniu kapliczka, tam gdzie najemnikom wtęp
wzbroniony. Po prostu szukaj klucza w pobliżu drzwi do bilioteki a znajdziesz.



Nadal nie mogę tego klucza znaleźć. Jest może kod na ten klucz? Szukałem trochę ale znalazłem tylko na klucz do biblioteki w kanionie a nawet ten nie działa. Pamiętasz w którym miejscu dokładnie jest ten klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 21:31, Thalanthas napisał:

> Oczywiście, ze nie. Kaplica to kaplica w rozumieniu kapliczka, tam gdzie najemnikom
wtęp
> wzbroniony. Po prostu szukaj klucza w pobliżu drzwi do bilioteki a znajdziesz.


Nadal nie mogę tego klucza znaleźć. Jest może kod na ten klucz? Szukałem trochę ale znalazłem
tylko na klucz do biblioteki w kanionie a nawet ten nie działa. Pamiętasz w którym miejscu
dokładnie jest ten klucz?

Nie jestem pewien ale spróbuj porozmawiać z Parlanem, gdy jest się magiem to on daje nam klucz od biblioteki, ale stół runiczny jest też w wierzy Xardasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 21:31, Thalanthas napisał:

Nadal nie mogę tego klucza znaleźć. Jest może kod na ten klucz? Szukałem trochę ale znalazłem
tylko na klucz do biblioteki w kanionie a nawet ten nie działa. Pamiętasz w którym miejscu
dokładnie jest ten klucz?


Jak jesteś nowicjuszem u Magów ognia to po wykonaniu kilku zadań zgłoś się do Parlana wtedy wręczy Tobie klucz do biblioteki gdzie się dowiesz o próbie ognia. Natomiast jeśli nie jesteś nowicjuszem to klucz znajdziesz niedaleko biblioteki na ziemi. Musisz dokładni obejść okolice gostka co zajmuje się owcami oraz przed samym wejściem do biblioteki. Klucz powinien leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 12:56, wdowiakm napisał:

Klucz powinien leżeć.

Klucz leży przed samymi drzwiami może z 2 - 3 metry od nich. Ale tylko jak gra się inną frakcją niż Mag Ognia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 18:12, mlynar911 napisał:

Klucz leży przed samymi drzwiami może z 2 - 3 metry od nich. Ale tylko jak gra się inną
frakcją niż Mag Ognia ;]


Wiem tylko nie pamiętałem, w którym dokładnie miejscu :D
Ja zainstalowałem sobie te service packi robione przez fanów do Gothic 2 Noc kruka i zobaczę jak się teraz będzie grało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 18:14, wdowiakm napisał:

Wiem tylko nie pamiętałem, w którym dokładnie miejscu :D
Ja zainstalowałem sobie te service packi robione przez fanów do Gothic 2 Noc kruka i
zobaczę jak się teraz będzie grało :D

To pograj trochę i zdaj relacje ;] będzie bardzo mile widziana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 18:12, mlynar911 napisał:

Ale tylko jak gra się inną
frakcją niż Mag Ognia ;]

Z tego co wiem, paladyn otrzymuje klucz do biblioteki od Parlana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 20:49, sprite39 napisał:

Z tego co wiem, paladyn otrzymuje klucz do biblioteki od Parlana.

Nie. Klucz od Parlana otrzymuje tylko Nowicjusz. Paladyn i Łowca Smoków znajduje klucz przed Biblioteką. Na 10000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 21:10, mlynar911 napisał:

> Z tego co wiem, paladyn otrzymuje klucz do biblioteki od Parlana.
Nie. Klucz od Parlana otrzymuje tylko Nowicjusz. Paladyn i Łowca Smoków znajduje klucz
przed Biblioteką. Na 10000%


Zgadzam sie z toba, gralem 3 razy (moze to nie duzo w porownaniu z innymi), ale tylko mag u mnie dostal klucz. Reszta razy palladyn i najemnik znalazl przed drzwiami.

Mag musi sobie zapracowac na wejscie do biblioteki i co za tym idzie nie moze klucza ot tak sobie znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 18:36, mlynar911 napisał:

To pograj trochę i zdaj relacje ;] będzie bardzo mile widziana ;]


Powiem jedynie tyle, że nie zauważyłem różnicy...

EDIT:

Jak dla mnie mogłoby nie być tych łatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 10:52, Isildur napisał:

Powiem jedynie tyle, że nie zauważyłem różnicy...

Hmmm na serio? Wszystko to samo? Żadnej różnicy ;/ tego można było się spodziewać po wadze tego pliku i ilości "poprawek" które rzekomo miał naprawić ;d

Dnia 06.04.2009 o 10:52, Isildur napisał:

EDIT:

Jak dla mnie mogłoby nie być tych łatek...

Oj tam łatki są potrzebne ;] ale porządne i które dużo zajmują. Te do Gothica 3 pomagały ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 16:48, mlynar911 napisał:

Hmmm na serio? Wszystko to samo? Żadnej różnicy ;/ tego można było się spodziewać po
wadze tego pliku i ilości "poprawek" które rzekomo miał naprawić ;d


Ja w każdym razie zmian nie zauważyłem, może dlatego, że nie stosowałem rzeczy, które łatki poprawiają :)

Dnia 06.04.2009 o 16:48, mlynar911 napisał:

Oj tam łatki są potrzebne ;] ale porządne i które dużo zajmują. Te do Gothica 3 pomagały ;]


Akurat do Gothic 2 Noc kruka nie są potrzebne. Co innego Gothic i Gothic 3 oraz Gothic 3 Zmierzch Bogów. Gothic by wyeliminować bugi związane z Gornem w Wolnej Kopalni oraz niekiedy zdarza się że potwory są nieśmiertelne. Co do Gothic 3 mówić nie muszę dlaczego choć nowa łatka poprawia grę w 98% więc nie mam już zastrzeżeń, a gothic 3 Zmierzch Bogów mówić chyba nie muszę tam do poprawy zalicza się wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 19:03, Isildur napisał:

Akurat do Gothic 2 Noc kruka nie są potrzebne. Co innego Gothic i Gothic 3 oraz Gothic
3 Zmierzch Bogów. Gothic by wyeliminować bugi związane z Gornem w Wolnej Kopalni oraz
niekiedy zdarza się że potwory są nieśmiertelne.

Co do Gorna to tak ;d w kopalnie on bzikuje ;d i wygląda na to ,że staje po stronie kopaczy i strażników ze Starego Obozu ;d chociaż on ich sam atakuje ;d
A co do zwierząt to wszystkie są niezniszczalne podczas kiedy się bronią. Nie udało mi się zabić wilka na 25 poziomie kiedy się bronił ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 12:48, mlynar911 napisał:

Co do Gorna to tak ;d w kopalnie on bzikuje ;d i wygląda na to ,że staje po stronie kopaczy
i strażników ze Starego Obozu ;d chociaż on ich sam atakuje ;d

Ba, nawet wypomina, że zginął ktoś ze Starego obozu i imię Beziego wyszło przy okazji, podwójny nonsens:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować