Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Jeżeli chcesz sprzedać w pełni swoje konto, powinieneś również oddać sprzedawcy login i hasło do konta EA Online, jeżeli się oczywiście na nim rejestrowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 22:00, PJ_MW napisał:

Jeżeli chcesz sprzedać w pełni swoje konto, powinieneś również oddać sprzedawcy login
i hasło do konta EA Online, jeżeli się oczywiście na nim rejestrowałeś.


Czyli jednak bez problemów się nie obędzie? Bo tak sobie pomyślałem, że sprzedam FIFA 11 póki jeszcze trzyma cenę, a i tak nie będę grał, kiedy wyjdzie FIFA 12. No ale wychodzi na to, że chyba sobie zostawię 11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład się wymieniłem, a grę mam cały czas zainstalowaną na HDD, dodatkowo mój kontrahent nie gra w multi, więc wszystko jest OK :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam sobie jakiegoś prezentu w postaci gry, dlatego nawiedzam różne tematy z tymi tytułami, które mnie interesują.
Teraz jestem tutaj :) Proszę o radę w związku z myślą o zakupie jakiejś fajnej gry o piłce nożnej.
Ostatnia moja sztuka o takiej tematyce to PES 10 (nie zbijecie mnie, że to tutaj piszę?) i jakoś się gra, ale jednak brakuje mi tam polotu i nie mogę ugrać więcej niż 5 meczy jednego dnia...
Kiedyś zagrywałem się w FIFĘ chyba 03, fajnie, fajnie tylko już nie mam. A potem jakoś nie.
Co możecie dobrego napisać o FIFIE 11, i dlaczego cena jest już taka niska (no 50zł)? Jakie są jej największe zalety i wady? Proszę o nawet bardzo wyczerpującą wypowiedź.
Czytałem też kiedyś, że gdzieś tam miał być tryb grania bramkarzem, jak to wygląda? Nie zagłębiałem się, bo nie myślałem wtedy o zakupie. Coś mi się kojarzy, że PC jest bardzo zapuszczony w FIFIE i dlatego napisze, że tylko wersja na kompa wchodzi w grę, bo konsoli nawet nie mam :) I jak pisałem w innym temacie- można to w googlach znaleźć, ale mi zależy na rzetelnej ocenie graczy.
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA 11 to, jak ja to nazywam, symulacja brazylijskiego futbolu. Możesz w tej grze wykonywać przeróżnej maści zwody, przeprowadzać spektakularne akcje i wygrywać po 6-0 nawet na wyższych poziomach trudności. Wszystko to okraszone fajną zabawą w Creation Master, fajnym trybem menadżerskim, częstymi crashami gry i dziećmi neo w trybie wieloosobowym. Tryb grania bramkarzem jest zarezerwowany dla konsol. Podczas meczu na PC możesz jedynie rozkazać golkiperowi, aby wybiegł do piłki.

Co do PESa, to jest to sztywniejsza wersja piłki kopanej, która została kolejny rok z rzędu wydana bez polskiej wersji językowej na polskim rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm... To jak możesz naprowadź mnie czy warto wydać te pieniądze na nią? Jak pisałem w PES''a gram 5 meczy i nie mogę, czy FIFA 11 jakoś bardziej przyciąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dzisiaj grać w multi i [pomijając to, że dostałem ostre lanie] mam straszne wręcz lagi. W pierwszym meczu nie było tak tragicznie, gra chodziła nawet w miarę płynnie, acz widać było te "w miarę". W drugim było już fatalnie i wszystkie akcje przebiegały po części skokowo. Da się coś z tym zrobić, czy każdy tak ma?

Poza tym nie odnosicie czasem wrażenia, że gra sztucznie zawyża momentami poziom trudności? Gram teraz na klasie światowej i ten sam zespół raz mogę rozwalić 5:0, a innym razem ciężko mi choćby odebrać piłkę. To ma być jakaś symulacja wahań formy zespołu, czy co? Dziwne, bo po zawodnikach tego nie widać...

Pytanie ostatnie - co zrobić, żeby mieć aktualne składy nie tylko w multi, ale też normalnie? Choćby w szybkim meczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z FIFĄ 11.Mój komp to:Intel Core 2 Duo 2.8 Ghz 3 GB RAM GeForce 9600GT 1GB.Sądzę, że na najwyższych chyba powinna płynnie działać.Mimo to czasami jest 60FPS, a czasami po 10-15.Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 17:19, PJ_MW napisał:

Zupdateowana do najnowszej wersji?


Czyli 1.1?Bo ja pobierałem jednego patcha.Gdzieś tak w lutym.Nie pamiętam jaki numer wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś przywrócić domyślne sterowanie? Bo jakimś dziwnym trafem mi się całkowicie pad ze sterowania wyzerował(wszystkie pola są puste), a za nic w świcie nie pamiętam, jak było ono ustawione.
Ew. niech ktoś, kto na takim domyślnym gra, poratuje mnie screenem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku minut mam FIFĘ 11 na PC- rozegrałem jedno spotkanie towarzyskie, żeby dopasować sterowanie na moim padzie ( http://www.opinie.senior.pl/e5-VIBRA-PC-GAMEPAD-GP028-USB,30009.html) i tu mam pytanie: nie znam się na tych oznaczeniach RB czy LT, bo ja mam tam 1 czy 2 (wiem, że to nie jest pewnie jakiś dobry pad, ale nie grałem wiele w piłkę na kompie to mam taki) i czy mógłby mi ktoś doradzić jak ustawić właśnie te przyciski? I gałki... W ogóle nie umiem nimi grać, a pewnie potrzebne są do zwodów- może ktoś doradzić jak to ustawić? Strzały i podania już mam dobrze.
Kolejne pytanie jest właśnie o zwody- nie mam pojęcia jak je zrobić... Mógłby mi ktoś jak głupiemu wytłumaczyć co na moim padzie muszę przytrzymać, żeby wykonać jakąś sztuczkę? Oczywiście uwzględniając wcześniejsze rady dotyczące ustawienia klawiszy.
Z góry dziękuję.
Co do FIFY na razie zdania nie mam, bo jak pisałem rozegrałem jeden mecz towarzyski z słabym efektem. Ostatnia moja FIFA to chyba 2003, a grałem w PES''a 10 (ostatnio sporo)- różnica jest duża, zobaczymy na czyją korzyść.
PS. Jeszcze jedno pytanie- jak się broni karne? Znów proszę o napisanie co muszę u siebie nacisnąć/przytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym Was poganiać, ale proszę jednak o informację/radę jak te triki wykonać, bo chciałbym coś lepiej grać, a na razie liczę na farta, że przebiegnę lecąc "na oślep" i starając się minąć przeciwnika.
(Chyba mogę po 24h napisać i nie jest to spam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup porządnego pada (wystarczy taki za około 40 zł, np. mój Speedlink Strike 2), to wtedy gwarantuję, iż sam wszystkiego nauczysz się na arenie. Nie wiem czy Twój jest choćby w 100% obsługiwany przez FIFĘ 11..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie grałem zbyt dużo w takie gry i dlatego mam takiego, a nie innego. Jednak nie przewiduję, żebym był tak bardzo zmuszony kupować nowego. Jeśli się całkowicie nie da na nim robić zwodów to cóż... Grać się da, więc obsługiwany jest :)
Ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 21:35, Ecko09 napisał:

Jakieś porady odnośnie rzutó wolnych? Do kiedy przytrzymać, aby strzał był celny i silny?


Zależy z jakiego miejsca jest bity rzut wolny i jakim sposobem chcesz strzelać. Ja głównie strzelam Przycisk strzału + Strzałka do przodu, wtedy piłka leci, do góry i zaczyna spadać. Gdy trzymasz strzałkę w dół to piłka leci głównie takim lobem. Przytrzymując Q natomiast jest to silnie bite uderzenie. Możesz obczaić ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=MZ14k5gosm0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 21:41, SongoX napisał:

>


Aha...ja nigdy nie mogę w bramke trafić ;/ krótko przytrzymam to albo w mur albo taka szmata leci..a jak chwile dłużej to kosmos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej właśnie tak jak SongoX mówi czyli np. w okolicach 16-stki to tak siły 1/4 i strzałka do przodu z przyciskiem strzału (tę strzałkę to trzymamy) i piłka zazwyczaj zaraz nad murem ładnie opada. Ja jeszcze do tego trzymam strzałkę w lewo na podkręcenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować