Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy kolejny Assassin`s Creed przeniesie nas do Starożytnego Egiptu?

59 postów w tym temacie

Egipt? Chyba sobie jaja robicie... Będzie można wejść na Sfinksa?:D Jak ktoś przeczekał napisy dwójki (A właściwie w nich uczestniczył..) to wie, mniej więcej, gdzie będzie się działa akcja.
Ale, jeśli ktoś umieścił taki art.. To nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie pasuje mi w kolejnej częsci powrót do czasów przed Altairem.... Jeżeli Ci kolesie od Animusa ;-) szukaja fragmentów Edenu, to po jakiego grzyba cofać się jeszcze wcześniej? Chyba trzeba poznać jego najpóźniejsze dzieje, żeby móc go zlokalizować....

Swoją drogą to mogłoby być ciekawe (skakanie po piramidach itp. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze wątpię aby miało to sens ponieważ jest książę persji który jest w podobnym klimacie. To troche jak strzelanie jednocześnie do dwóch bramek. Wizualnie gra byłaby dosyc podobna do Pronce''a ale patrząc na koncepta wygląda na to, że faktycznie będzie to nowy Assassin''s Creed. Według mnie na PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakladajac ze to AC...Starozytny Egipt? Takie nudnawe...Jest duzo o wiele lokacji i okresów od nudnego Egiptu...

Hyh jesli dadza zabezpieczenia takie jak w 2 to podziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by nazwać hirosa Horus? Zgrabnie by się to połączyło z Minerwą i resztą dziabongów. Desmond dla wyższych celów, losy świata, blebleble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie akcji w starożytnym Egipcie. Mimo, że wtedy już istnieli Asasyni (o czym świadczy jeden z posągów w Willi w AC 2), to AC było w średniowieczu, AC 2 w renesansie (później), teraz będzie pewnie coś jeszcze późniejszego, o ile to nowy AC (postać na arcie nie ma na sobie symbolu Asasynów, pojawiającego się zarówno na pasie Altaira, jak i Ezio (i na lewym ramieniu Mario)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam swoją teorię. Z tego co pamiętam, pod koniec II było coś o przebiegunowaniu ziemi, zagrożeniu ze strony słońca czy coś w tym stylu(IMO nawiązanie do tego słynnego roku 2012 :D). Czytałem kiedyś, nie pamiętam gdzie, o tym że cywilizacja Egipska została założona przez uciekinierów z Atlantydy, podobno mieli oni stworzyć bibliotekę która znajduje się pod stopami Sfinksa i tam umieścić cały swój dorobek cywilizacyjny zapisany w książkach. Pisało tam również, że upadek Atlantydy był związany właśnie z przebiegunowaniem ziemi.

Spoiler

wydaje mi się, że coś do tego nawiązywała pani z którą rozmawiał Ezio

]. Nie wiem na ile były wiarygodne te źródła z których o tym czytałem, czy panowie z Ubi też mogli o tym słyszeć i czy dobrze zrozumiałem fabułę AC II ale jak usłyszałem o Egipcie to od razu o tym pomyślałem. Co o tym myślicie? może ktoś inny też o tym czytał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować