Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kto Mistrzem Świata w piłce nożnej? EA Sports już wie...

25 postów w tym temacie

Adam Bednarek

I to wcale nie dlatego, że popytali znajomych z Wrocławia. Twórcy z EA Sports po prostu przeprowadzili symulację na FIFA World Cup 2010 i już wiedzą, kto 11 lipca cieszyć się będzie ze zdobycia Mistrzostwa Świata w RPA.

Przeczytaj cały tekst "Kto Mistrzem Świata w piłce nożnej? EA Sports już wie..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadajcie sobie co chcecie, ale przed tą symulacją dokładnie w ten sposób obstawiałem wyniki finałów :P Łącznie z Brazylią w finale i trzecim, angielskim miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wszystkie boty grają tak samo, a prawdziwi piłkarze mają strategie, co nie? I to nie jest tak jak w grze, że jedna drużyna jest szybsza, a inna celniej strzela -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Najlepszy piłkarz turnieju: Kaka (Brazylia)
Raczej nierealne po minionym sezonie w Realu ;D.

Hiszpanię to na ślepo każdy laik w dziedzinie futbolu może typować. Chociaż - ja sam będę za Anglią, super trener, super drużyna, gdzie sukcesy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania nie zostanie mistrzem świata. Stawiam na Holandię. A Anglia to nadmuchiwany balonik, to nie jest dobra drużyna, ja nie upatrywałbym kogoś, kogo na ostatnich Mistrzostwach Europy nie było. Tak było z Anglią - trafiła do grupy gdzie są łącznie z nią trzy silne zespoły - i nie awansowała. Anglia potrafi tylko wygrywać ze słabymi, i wygrywać po błędach, jak w ostatnim meczu z Japonią - po samobójach. Brazylia ma potencjał, Niemcy, Holandia jak wcześniej mówiłem i może Hiszpania na jakiś ćwierćfinał - może półfinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 09:03, geralt25 napisał:

A o co chodzi ze znajomymi z Wrocławia?


Z tego co mi wiadomo odnosi się to do tego co kiedyś Smuda powiedział o jednym arbitrze który kiedyś wypaczył wynik meczu - aby zawieźli sędzigo do Wrocławia gdyż podejrzewał go o korupcję. A - jak śpiewała kiedyś Nelly Furtado - piłką rządzi "Forsa" - resztę sam możesz sobie dopowiedziec.

Tymczasem ja drużynom mainstreamowym mówię nie! Brazylia i Hiszpania - out please we wczesnej fazie turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 10:27, crash807 napisał:

Jak wiedzą to niech wykupią cały asortyment w media markt :D


Heh, przed chwilą usłyszałem tą reklamę w radiu :). Tak naprawdę to takie symulacje stawiają tylko na liczby punktów doświadczenia graczy w grze i wiadome jest, że jakaś słabsza drużyna nie wygra spektakularnie z jakąś lepszą... Bardzo dużą rolę ma też predyspozycja piłkarzy w danym dniu, albo chociaż atut swojego boiska, dlatego do tego newsa podchodzę z dużym dystansem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 11:31, matiq-X napisał:

Ja stawiałem, że finalistami będą Brazylia i Włochy. W końcu Inter wygrał Champions League

A w Interze multum Włochów, co nie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować