Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Half-Life 2: Episode 3 nie pojawi się na E3

31 postów w tym temacie

Można wiedzieć, skąd taka wypowiedź Gabe''a? Bo jeżeli chodzi o prawdopodobnie sfabrykowany mail... No to raczej nie jest materiał na niusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako człowiek dokładny powiem tyle, że wiadomość Gabe Newella brzmiała dokładnie "Fake". I była tylko odpowiedzią na to, czy obrazek ten oznacza prezentacje Ep3, nikt nie pytał o HL3. Nie traćmy nadziei !

No, chyba że pojawiła się jakaś nowa wiadomość której nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AHAHAHHAHA! Wybaczcie, ale jaki wy reprezentujecie poziom jako serwis growy?

Najpierw wrzucacie to zdjęcie, które OFICJALNIE zostało uznane jako FAKE (wystarczyło się rozejrzeć bardziej po steamwpowered), następnie zaprzeczacie temu na podstawie SCREENA przedstawiającego maila od Gabe''a. Czy zdajecie sobie w ogóle sprawę, że takiego maila może zrobić byle baran obeznany z photoshopem w parę chwil? Inna sprawa to to, że odpowiedź dotyczyła TYLKO zdjęcia. Czy Gabe zaprzeczył prezentacji Episode 3 na E3? Nie. Zaprzeczył tylko, jakoby ten skan, którego już wcześniej bezmyślnie wrzuciliście był zrobiony przez Valve.

No i PRZEDE WSZYSTKIM - gdzie jakiekolwiek źródło tego newsa? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby znowu był konkurs pt. "Jak wygląda praca newsmana w gram.pl" :P
Artystycznie by się "skolażowało" nazwy znanych serwisów takich jak kotaku,ign,gamasutra itp. itd. i pośrodku Ctrl+C i Google Translate. :D

Co do Ep. 3 , będzie kiedy będzie :P
Pewnie między Left4Dead3 i Left4Dead4 :D

Za 2-3h pewnie będzie http://kotaku.com/5557045/hideo-kojima-collaborating-with-square-enix :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kogo obchodzi Episode 3? Jak można żyć grą którą się skończyło 2-3 lata temu? Takei zwlekanie ze zwieńczeniem historii wcale grze na dobre nie wyjdzie. Episode 3? Whatever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy Gabe zaprzeczył prezentacji Episode 3 na E3? Nie. Zaprzeczył

Dnia 07.06.2010 o 14:49, MaZZeo napisał:

tylko, jakoby ten skan, którego już wcześniej bezmyślnie wrzuciliście był zrobiony przez
Valve.


In a succinct e-mail, Gabe Newell has confirmed that the "surprise" is not Half-Life 2: Episode 3
To w sumie jest jasne, że zaprzecza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 14:52, pr0zmywak napisał:

Chciałbym żeby znowu był konkurs pt. "Jak wygląda praca newsmana w gram.pl" :P
Artystycznie by się "skolażowało" nazwy znanych serwisów takich jak kotaku,ign,gamasutra
itp. itd. i pośrodku Ctrl+C i Google Translate. :D


powodzenia w używaniu translatorów :) jak chciałbyś by newsy wyglądały jak pisane przez dziecko neo to ja pasuje, ja jakoś nie mam czasu by przeglądać dziesiątki stron by szukać info, które pojawi sie na gramie :]. tak z ciekawości, skoro na kotaku itp jest szybciej to po co wam tu konta ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za news? Valve nie pokarze Half-Life 2: Episode 3. Ni to szokujące, ni ciekawe. To jak mówienie, że woda jest mokra. Jak by pokazali, no to by było o czym pisać. A tak, to nic ciekawego. Poza tym ja jakoś średnio ufam firmie której szef zmienia zdanie jak pare skarpet. "Nie będziemy robić gier na PS 3." po jakimś czasie "Będizemy robic gry na PS 3 bo to fajna platforma" a następnie "PS 3 jest zbyt skomplikowany raczej nie będziemy wypuszczać tytłów na ta maszyne." I tak w koło macieju. To ja zmnienie troche to co napisałem na początku. Jak oni mówią, że czegoś nie pokarzą... to tak naprawde cholera ich tam wi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam jak niektórzy, że prędzej ujrzymy Half-Life 3. Silnik Source powoli się starzeje, niewiele więcej da się z niego wycisnąć, toteż bardziej oczekiwałbym Source 2 i HL3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 16:15, Arrakis napisał:

Ja myślę, że nie będzie Episode 3 raczej bym oczekiwał Half Life 3 prędziej z nowym silnikiem
graficznym


Ważne żeby była nowa część i by była bardzo dobrą grą bez dużej(małej także) ilości błędów i bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 16:01, mcnitrox napisał:

Też tak uważam jak niektórzy, że prędzej ujrzymy Half-Life 3. Silnik Source powoli się
starzeje, niewiele więcej da się z niego wycisnąć, toteż bardziej oczekiwałbym Source
2 i HL3.


ale chyba ( mogę się mylić, silniki mnie nie obchodzą xD ) silnik Source nie jest liczony w liczbach :P nie ma silnika source 1 jest source + rok np. Source 2007, source 2009 więc pozostaje czekać na source 2010,2011,2012 etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować