Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Capcom z ośmioma grami na E3

17 postów w tym temacie

Nic mnie nie interesuje za bardzo, ale to pewnie dlatego, że nie lubię Japończyków (<-- EDIT:Chodzi oczywiście o kulturę japońską, nie, nie jestem faszystą :)) . Choć w Moto GP 2 się kiedyś grało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no normalnie chamstwo w państwie, że nie ma na liście tej Resident Evil 6.;) Jak na razie nie będę się denerwował mam nadzieję że to będzie ta niespodzianka, bo inaczej się "obrażę"...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie zaostrzył zęby na Resident''a. 5 była rewelacyjna, i jeszcze ma być film z weskerem. Oby pracowali nad Residentem. Oczywiście kolejne DMC też dobre by było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 20:26, Lee1234 napisał:

Ja poprosiłbym o Resident Evil 6, w końcu od premiery 5 minęło ponad rok :)


rok to wcale nie dużo, pomiędzy Re4 a 5 był duuuży przeskok więc ja tam na Re6 w tym roku nawet nie licze :)
może DMC5 <3 ( marzenia :D ) no ale nie można narzekać :) Dead rising będzie świetny miejmy nadzieję :) ale dziwi mnie BC2R gdyż jedynka nie była chyba zbyt udana ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DMC 5 miło by było ale stawiam że może najwcześniej będzie na przyszły rok a jak widać ludzie z Capcomu starają się przy swoich grach i nie walą tak jak acti co roku nowego calla albo GH nie wiadomo które mnie już dobija choć nowy call trochę mnie zaciekawił. Residenta może za rok lub dwa bo tak jak wspomniałem oni robią gry porządnie w miarę ich możliwości więc nie bulwersujcie się że jakieś mniej znane tytuły wydają bo i tak są nawet ciekawsze od produkcji z zachodu, które nie maja już w sobie tego czegoś co zaczęło zanikać w 2004 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 14:19, Bumblejazz napisał:

> A gdzie Dark Void 2?!?!

a na co to komu :P

A na co komu jakiś Dead Rising? Do grania oczywiście.
Owszem gra nie zebrała o recenzentów dobrych ocen (z powodu braku "casualowych" rozwiązań?), graczom gra się raczej podobała. Przynajmniej to nie był kolejny klon GoW''a na UT. Dla mnie miłe zaskoczenie roku.
Coś tam w tle szumiała kontynuacja DV2, więc mam nadzieję, że jednak się ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie interesuje z produkcji tej firmy to Devil May Cry oraz Resident Evil, reszta pozycji może się orać. Mam więc nadzieję, że niespodzianka mi się spodoba. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować