Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2010 o 15:58, zawcia napisał:

Do 15 lipca jest oferta powrotu dla starych graczy z możliwością sprawdzenia contentu
z dodatku.


Dla wszystkich? Ja mam konto nieaktywne od marca, wykorzystałem tylko 30 dni gry dostępne z podstawką, a oferty 10 darmowych dni nie otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się jeszcze zapytać czy mój sprzęt ( w podpisie ) umożliwia grę na max detalach w directx 10 - chodzi mi o to ze mimo roku który minął od mojej ostatniej gry w AoC gra u mnie nadal działa i wygląda dosyć przeciętnie,np.nie mam efektu prześwitujących między drzewami promieni słonecznych - czy nie ustawiłem wszystkiego w opcjach czy mój sprzęt jest już niewystarczający na takie efekty?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 18:40, Kadaj napisał:

> Do 15 lipca jest oferta powrotu dla starych graczy z możliwością sprawdzenia contentu

> z dodatku.

Dla wszystkich? Ja mam konto nieaktywne od marca, wykorzystałem tylko 30 dni gry dostępne
z podstawką, a oferty 10 darmowych dni nie otrzymałem.


Dla wszystkich - sam wykorzystałem tylko pierwsze 30dni i mogę pograć za darmo przez 10 dni w dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to nie jest dodatek a kontynuacja przerwanej gry - moja postać pojawiła się dokładnie tam gdzie przerwałem grę ok.rok temu czyli w pobliżu Tortage .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2010 o 19:11, Reffanov napisał:

Dla wszystkich - sam wykorzystałem tylko pierwsze 30dni i mogę pograć za darmo przez
10 dni w dodatek.


Taaa... Mam po lewej stronie ekranu ''Speial Offer: Try expansion for free", a po kliknięciu w linka pojawia się radosny komunikat:

"We could not find a valid upgrade offer by the given url
Try looking for the subscription upgrade you want in the list below"

Poniżej tylko opcje zakupu abonamentu bądź samego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 19:16, lis_23 napisał:

Tyle że to nie jest dodatek a kontynuacja przerwanej gry - moja postać pojawiła się dokładnie
tam gdzie przerwałem grę ok.rok temu czyli w pobliżu Tortage .


Meh, masz dostęp do contentu z dodatku - musisz dojść na te lokacje - ukończyć Tortage, udać się do Khemi i przeniesc sie do bramy Khitaju.

W solo PvE powinieneś dać radę na max detalach.

@Kadaj

Dziwne, ale co zrobić - pewnie musiałbyś do supportu napisać. Albo jakiś chwilowy "bug" po ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2010 o 16:16, zawcia napisał:


Meh, masz dostęp do contentu z dodatku - musisz dojść na te lokacje - ukończyć Tortage,
udać się do Khemi i przeniesc sie do bramy Khitaju.


No właśnie,a ja ciągle błąkam się po okolicy Tortage i nie mam pomysłu jak ruszyć dalej ... w mieście byłem rok temu i trochę już nie pamiętam jak tam wrócić,błąkam się po okolicy i tłukę krokodyle,tygrysy,jaguary i kanibali - przynajmniej dobiłem do 19 poziomu ale trochę mnie to już nuży,muszę sprawdzić co trzeba wykonać aby posunąć grę na przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 17:27, lis_23 napisał:


>
> Meh, masz dostęp do contentu z dodatku - musisz dojść na te lokacje - ukończyć Tortage,

> udać się do Khemi i przeniesc sie do bramy Khitaju.

No właśnie,a ja ciągle błąkam się po okolicy Tortage i nie mam pomysłu jak ruszyć dalej
... w mieście byłem rok temu i trochę już nie pamiętam jak tam wrócić,błąkam się po okolicy
i tłukę krokodyle,tygrysy,jaguary i kanibali - przynajmniej dobiłem do 19 poziomu ale
trochę mnie to już nuży,muszę sprawdzić co trzeba wykonać aby posunąć grę na przód.



Proponuję zacząć od rozmów z postaciami ze złotym/żółtym wykrzyknikiem nad głową - przez rozmowy mam na myśli czytanie co mówią :<

Jak masz 19 poziom to wchodzisz to karczmy zaraz koło wejścia do miasta Tortage i wykonujesz questy w trybie nocnym w celu posunięcia fabuły do przodu. Jeżeli jak piszesz już byłeś na kontynencie, to idziesz do przemytnika, lub używasz ścieżki asury i tam wracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 16:16, zawcia napisał:

Dziwne, ale co zrobić - pewnie musiałbyś do supportu napisać. Albo jakiś chwilowy "bug"
po ich stronie.


Chwilowy widać nie, bo wciąż trwa. Napisałem wtedy od razu do supportu, odpowiedź dostałem dziś. -_- Z dodatkowym pytaniem. W takim tempie to się promocja skończy. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 14:52, Kadaj napisał:

EU, takie mam konto.


Wiesz, zastanawiałem się do którego pisałeś, bo jednak EU na ogół odpowiada w ciągu dnia.
Ale jak będzie lipa z ich strony to na pewno dalej umożliwią ci skorzystanie z tej oferty. Przynajmniej głęboko w to wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow (kryptoreklama :D), odpisali mi już dzisiaj.

Dostałem polecenie, aby "use the link on the upper right hand side of the page to register for the expansion"... Jedyne co tam jest, to reklama jakiegoś systemu antywirusowego.


Cóż, wymiana maili trwa. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, co mogę poradzić - nie daj im tego, pisz, że zostałeś olany, ominęła Cię promocja i czujesz się oszukany i zdradzony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienili cykle abonamentu? Chciałem sprawdzić zmiany jakie zaszły przez pół roku w świecie Conana i kupić abonament na 1 miesiąc klikam reaktywacja abonamentu i mam do wyboru tylko 3,6,12 miesięcy

20100828114857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 11:49, Queven napisał:

Zmienili cykle abonamentu? Chciałem sprawdzić zmiany jakie zaszły przez pół roku w świecie
Conana i kupić abonament na 1 miesiąc klikam reaktywacja abonamentu i mam do wyboru tylko
3,6,12 miesięcy


Ja co prawda mam EU triala, ale mam opcję na miesiąc.
Zacząłem w pogrwać parę dni temu, testuję różne klasy, dość pozytywnie, możliwe że faktycznie się skuszę, ale prawie na pewno nie w polską wersję, mimo znaczącej różnicy w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2010 o 22:22, tomoliop napisał:

Ja co prawda mam EU triala, ale mam opcję na miesiąc.
Zacząłem w pogrwać parę dni temu, testuję różne klasy, dość pozytywnie, możliwe że faktycznie
się skuszę, ale prawie na pewno nie w polską wersję, mimo znaczącej różnicy w cenie.


Ja mam na jednym koncie tak jakby 2 konta bo wcześniej zostało mi z bety i w bety mam opcje 1 miesiąca (jest to opcja na serwery eu) tylko na polskie serwery coś popsuli i opcja 1 miesiąca znikła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze mający konto trial mogą opłacić miesiąc gry i dostaną wtedy upgrade do podstawki, a jak zdecydują się od razu zapłacić za 3 miesiące, to również jest dodatek za friko ;)


+ gracze mający konta na serwerach EU powinni mieć teraz dostępną ofertę powrotu do gry na 10 dni.


Polecam - "Heads will roll"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować