Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocje w sklepie gram.pl (11-14 czerwca)

28 postów w tym temacie

gram.pl

Tym razem promocje w sklepie gram.pl są skierowane do posiadaczy komputerów osobistych – przeceniamy Command & Conquer 4: Tyberyjski Zmierzch oraz Wiedźmin: Edycja Rozszerzona. Nie zabrakło jednak obniżki ceny notebooka Lenovo i akcesoriów Belkin do iPhone’a .

Przeczytaj cały tekst "Promocje w sklepie gram.pl (11-14 czerwca)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No promocja fajna na wiedźmina ale ja chce już za 19.90 :P Tak wiem pomarzyć można zawsze...i owszem nie grałem jeszcze w Wiedźmina także nie atakować mnie ;P Chociaż pewnie będą tacy co to zrobią :(

Aha, nie zauważyłem że to jest edycja kolekcjonerska...chyba, jak to jest z tym bo się pogubiłem Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 13:18, tuctac napisał:

Wiedźmin chyba w przyszłym cd action ma być, więc sobie daruję...



Ale Edycje rozszerzona?Za jakieś 5-10 lat może tak, ale teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 12:57, Feallan napisał:

Wszystko fajnie...

Ale mojego Mass Effecta 2 nadal nie widzę...

Promocja na ME 2 (PC i X360) trwała od 01.06 do 07.06.2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę jasno widzieć: czy to NAPEWNO jest edycja premierowa Edycji Rozszerzonej? Bo, będziecie się śmiać ;), ja chyba kupię (jeśli powyższy warunek jest spełniony), ale dla... muzyki. xD Nie żartuję, muzykę z Wiedźmina uwarzam za znakomitą, i chętnie bym sobie ją (plus inspirki) zafundował, tylko - jeszcze raz się upewniam - czy to jest edycja, która wyszła w dniu premiery? Jeśli tak, kolejny raz korzystam z promocji. Bardzo też się cieszę, że coraz więcej ich jest sensownyhc, i takich, z których naprawdę warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest odgrzewamy stare kotlety jeśli idzie o Wiedźmina i wypychamy z magazynu chłam w postaci C&C 4 (napisał fan pierwszych części cyklu), który nie schodzi :) Szkoda czasu na obie gierki gdy słońce za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 15:19, Byl napisał:

Ja chcę jasno widzieć: czy to NAPEWNO jest edycja premierowa Edycji Rozszerzonej? Bo,
będziecie się śmiać ;), ja chyba kupię (jeśli powyższy warunek jest spełniony), ale dla...
muzyki. xD Nie żartuję, muzykę z Wiedźmina uwarzam za znakomitą, i chętnie bym sobie
ją (plus inspirki) zafundował, tylko - jeszcze raz się upewniam - czy to jest edycja,
która wyszła w dniu premiery? Jeśli tak, kolejny raz korzystam z promocji. Bardzo też
się cieszę, że coraz więcej ich jest sensownyhc, i takich, z których naprawdę warto skorzystać.

To jest pierwsze wydanie Edycji Rozszerzonej Wiedźmina, z września 2008:
http://www.gram.pl/prod_8QTlHu5_Wiedzmin_Edycja_Rozszerzona.html

Radzę się pospieszyć z zakupem, zostało tylko 30 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedżmin nadal za drogi skoro w MM jest po takiej samej cenie od zawsze. Jaka tu obniżka ? : P A c&c to jakies nie porozumienie, nie dałbym za tą gre nawet 20 zł :) Dziękuje jak zawsze za starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 01:42, vegost napisał:

Wiedżmin nadal za drogi skoro w MM jest po takiej samej cenie od zawsze. Jaka tu obniżka
? : P A c&c to jakies nie porozumienie, nie dałbym za tą gre nawet 20 zł :) Dziękuje
jak zawsze za starania :D


A to co Ci się nie podoba w Wiedźminie ? A w MM jest tania le jaka to wersja czy na pewno Edycja Rozszerzona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna promocja na akcesoria do Ajfona. Większość - zdecydowana - produktów niedostępna, lub ostatnia sztuka. Normalnie pogratulować takiego faila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 14:48, akne napisał:

Promocja na ME 2 (PC i X360) trwała od 01.06 do 07.06.2010.


Wtedy zamówiłem. Przybliżony czas wysyłki u mnie to 7 czerwca. A dzisiaj już 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować