Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010: Natal to "Kinect" - pogłoska

53 postów w tym temacie

A co za różnica, jak to się nazywa...Teraz będą wkręcać, że to zupełnie "nowe" urządzenie, które jest "lepsze, szybsze i bardziej rewolucyjne" od Natala :D. Widać, że ostatnio na polu technologicznym MS konkuruje sam ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę słaba nazwa. Ale to kij. Prawda jest taka że jeżeli xbox nie włoży do nowego modelu napędu blu ray to sobie może dawać tam nawet dyski 1TB i tak będzie w tyle ;/. Wiem że ciężko włożyć format konkurencji ale to nieuniknione dla przyszłych produkcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Move już dla mnie lepiej brzmi :P Chociaż sama technologia jest bardzo ok. Fajne to nowe pudło :) Będzie to pewnie edycja przeznaczona do zestawu z Natalem, znaczy z Kinect''tem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 09:36, Piotrek_K napisał:

A wiesz co jest najsmieszniejsze? To ostatnie info po prawej z obrazka. Beda jajca jak
sie okaze, ze do poprawnego dzialania na starszych wersjach X-Boxa, Natalka bedzie w
innej, drozszej, wersji :D...

http://bi.gazeta.pl/im/9/8009/z8009999X,Nowy-Xbox-360.jpg


Chyba że to Kinect to coś innego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla panów od marketingu i reklamy z Microsoftu! Co za zgrabny, sprytny i logiczny zabieg - reklamować, zachwalać Natala, a potem zmienić nazwę, żeby ludzie mówili "Kinect... wtf?" :P

Żadna rewolucja, przyszłość gier... ale każualowych. Już lepiej kupić Wii, i grać i w odbijanie piłeczek, ale też w Mario Galaxy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 11:06, rocky88 napisał:

Ładniej wygląda stara konsola. Nowa wersja jakoś bardziej przypomina mi "wiejski tuning"
w samochodach.

Chyba sobie jaja robisz? Stara konsola wygląda jak coś, co 4latek ma w szafce z zabawkami, a nowa (jeśli to prawdziwe zdjęcie) jak sprzęt, który gracz z dumą trzyma pod telewizorem. Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować