Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz trailer z Assassin`s Creed: Brotherhood ujawniający datę premiery

48 postów w tym temacie

Władca Pierścieni składa się z sześciu ksiąg,jeśli już chcemy być dokładni ;) - poza tym nie jest to " trylogia " tylko jedna powieść sztucznie podzielona na trzy części.
Hobbit to osobna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 15:29, harry112 napisał:

Przepraszam pomyłka to Hobbit jest taką dopowiastką. ;)


Hobbit "dopowiastką" do Władcy? A ja zawsze myślałem, że to Władca jest bezpośrednią kontynuacją.

A co do trailera... to wszystko fajnie, ale ta "super epicka szarża" psuje cały efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 15:37, Aqrelon napisał:

> Przepraszam pomyłka to Hobbit jest taką dopowiastką. ;)

Hobbit "dopowiastką" do Władcy? A ja zawsze myślałem, że to Władca jest bezpośrednią
kontynuacją.

A co do trailera... to wszystko fajnie, ale ta "super epicka szarża" psuje cały efekt.


Myślę że ta szarża ma pokazać że teraz nie działamy już samotnie a z przyjaciółmi,to może być taka reklama multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetnie wykonany trailer. Każdy trailer AC ociekał miodem, ale ten po prostu przebija wszystko swoją uberzajebistością i osomem. More info about beta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 15:39, lis_23 napisał:

Myślę że ta szarża ma pokazać że teraz nie działamy już samotnie a z przyjaciółmi,to
może być taka reklama multi ;)


A owszem, ale i tak będę psioczył na tą szarżę, bo można było pokazać tę współpracę w sposób bardziej wyrafinowany (scena kiedy Ezio idzie przez tłum, a na dachach pojawiają się postacie o sylwetkach asasynów była by ciekawsza moim zdaniem). Ale nie, Ezio idzie w stylu Dartha Vadera kładąc przeciwników samym wzrokiem, i dopiero na do widzenia znikąd pojawiają się jego "kumple".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) co do Władcy Pierścieni to trylogia to 3 historie które nie mają ze sobą związku więc nie jest trylogią.
2) Co do samej zapowiedzi prawda trailer robi wrażenie i jak na razie jest jednym z lepszych które widziałem.
3) Wiadomo coś na temat wymagań/silnika gry? Mam poważne wątpliwości co do działania ponieważ II przycinała mi się na minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 15:05, HiddenNick napisał:

Beznadziejny ten filmik... Z czego oni mieli te zbroje, że zwykły nóż, albo strzały były
w stanie je przebić?

Ha-ha! Według fabuły AC2 ukryte ostrza od czasów Altaira były tworzone ze specjalnego stopu metali dzięki wiedzy z

Spoiler

Fragmentu Edenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha OK mała pomyłka Sorki , no ale co by tu niemówić ta wersja AC to tylko można powiedzieć taki bardzo duży dodatek do poprzedniej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer miodny i klimatyczny. Ciekawe, czy cena będzie jak za pełnoprawny produkt, czy jak za samodzielny dodatek, bo, powiedzmy sobie szczerze, to takie AC 2,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

harry chyba myślał ze władca pierścieni i hobbit (co uznał za jedną powieść a to jest nieprawdą gdyż hobbit jest osobną książką a władca pieścieni jest złożony z 6 ksiąg więc harry chyba oglądał film władca Pierścieni a czytał hobbita) to wszystko co stworzył tolkien o śródziemiu a jest dużo wiecej książek ale to nie jest tematem newsa ja bym chciał żeby było wiecej gier z serii AC ale bardziej podobnych do 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 16:12, ShaunHastings napisał:

Ha-ha! Według fabuły AC2 ukryte ostrza od czasów Altaira były tworzone ze specjalnego
stopu metali dzięki wiedzy z

Spoiler

Fragmentu Edenu.



Tylko Ezio tutaj kładzie ciężkozbrojnych nożami do rzucania trafiając ich w pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować