Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010 - Relacja na żywo z konferencji Microsoftu na gram.pl

165 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2010 o 21:03, O2si napisał:

> Jaka tandetna zagrywka by MS zwykle łapówkarstwo...;) sama konferencja to marne
3+

o co chodzi z tą łapówką? :) Zadzwonił do mnie telefon i ie dosłyszałem :/

Rozdać mieli nowe X-boxy na koszt MS ludziom z widowni - nie wiem czy był tylko jeden czy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 21:05, Malcollm napisał:

> > Jaka tandetna zagrywka by MS zwykle łapówkarstwo...;) sama konferencja to marne

> 3+
>
> o co chodzi z tą łapówką? :) Zadzwonił do mnie telefon i ie dosłyszałem :/
Rozdać mieli nowe X-boxy na koszt MS ludziom z widowni - nie wiem czy był tylko jeden
czy więcej

Wszystkim rozdano :) Pokazują nowego X 360. Kurdę, chcę takiego :)
PS. Brawo, w końcu optyk jako osobne złącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było słabe. Natal kompletnie mnie zniechęcił tym pokazem wspaniałej gry Star Wars, a reszta była po prostu nudna. Wersja slim owszem, nie jest najbrzydsza (a na pewno znacznie lepsza od obecnych), ale też wielkiego szału nie robi. Ogólnie konferencja była strasznie cienka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 21:10, Furr napisał:

To było słabe. Natal kompletnie mnie zniechęcił tym pokazem wspaniałej gry Star Wars,
a reszta była po prostu nudna. Wersja slim owszem, nie jest najbrzydsza (a na pewno znacznie
lepsza od obecnych), ale też wielkiego szału nie robi. Ogólnie konferencja była strasznie
cienka...

Kogo to obchodzi, oni dostali Iksy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 21:04, Piotrek_K napisał:

Uwazasz, ze GoW znaczy Gears of War (choc GOD of WAR wyszedl jakies 1.5 roku wczesniej).
Chcesz sie klocic dalej?



A jak wyjdzie np. (strzelam) Genius of Maths to jaki dasz skrót? Robisz z siebie pośmiewisko. Jeszcze jedno, ja się nie kłócę tylko staram się rozmawiać z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 21:12, Selv napisał:

Mam polską mentalność ponieważ nie mogę w to uwierzyć ;P

Mam polska mentalność, ponieważ im zazdroszczę :D

A wiecie, co było na tej konferencji najlepsze? Tygrysek! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 20:59, DarthStan napisał:

Skrót GoW jako pierwszy był używany do gry God of War.


GOW = Gospodarka oparta na wiedzy, a http://en.wikipedia.org/wiki/Gopher_Ordnance_Works bylo jeszcze przed bogiem wojny... i mozna tak wymieniac i wymieniac... na swiecie nie istnieja tylko gry i nie istnieje cos takiego jak "rejestracja skrotu"

"jako pierwszy" dawno nie widzialem takiego fanatyka :D

konferencja taka sobie, bez szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 21:11, Magwisienka napisał:

Kogo to obchodzi, oni dostali Iksy!

Ano dostali, występ pod publiczkę, by ludzie dobrze mówili o tej dość marnej konferencji, a że darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy, wszyscy będą gromadnie mówić, jaka to ta konferencja była wow, i łał i awsom - jak na razie nic specjalnego zobaczymy co UBI i EA zaprezentuje, tak czy siak uważam, że w tej sytuacji może być tylko i wyłącznie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 21:11, Magwisienka napisał:

Kogo to obchodzi, oni dostali Iksy!

Ano dostali, występ pod publiczkę, by ludzie dobrze mówili o tej dość marnej konferencji, a że darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy, wszyscy będą gromadnie mówić, jaka to ta konferencja była wow, i łał i awsom - jak na razie nic specjalnego zobaczymy co UBI i EA zaprezentuje, tak czy siak uważam, że w tej sytuacji może być tylko i wyłącznie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luźne uwagi na temat konferencji:
- Cóż natal pokazał, że może zostać nowym królem casualu, z tańcami czy grami wykorzystującymi całe ciało. To całkiem im wyszło (szczególnie gra od UBI i MTV).
- Najpierw Apple wymyślił video rozmowy na telefonach, a teraz MS wymyśla je w urządzeniach stacjonarnych i komunikatorach (ale patent z śledzeniem głowy fajny, chyba że ktoś jest ekschibicjonistą i się zabawia ze sobą na chat rullette) ;)))
- Nowy x360, duży dysk i nareszcie wi-fi, a zawsze myślałem że xboxiarzom to było niepotrzebne ;)
- Live w Polsce ... damn, its about time!
- Fajne krojenie w Raidenie, ciekawe czy move do tego wykorzystają ;) W ogóle trochę to brutalnie wygląda dziwie się, że to tak po prostu pokazali.
- ceny natala nie podali :/
- oglądanie samochodu za pomocą natala... a tego samego nie można było na padzie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc zasnąłem podczas konferencji po pokazaniu Reach-a i obudziłem się na szczęście przy ostatnim pokazie Kinect, poźniej nowy Xbox, może będzie dobry, jeśli wyeliminują wszystkie błędy to będzie dobrze. Konferencja mega nudna, prawie zero nowych gier, zal patrzeć co zrobili z nowego MGS-a, i jeszcze się to ludziom podobało, chodzisz i rozwalasz wszystko co się rusza, być może taka rozgrywka cieszy xboxowych fanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować