Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010: Zobacz gameplay z gry Rage

23 postów w tym temacie

Adam Berlik

Na łamach serwisu IGN pojawił się materiał wideo (w 720p) prezentujący w akcji grę Rage – najnowszą produkcję studia id Software. Filmik trwa dziesięć minut i pozwala zapoznać się z rozgrywką na otwartym terenie, jak również w zamkniętych lokacjach.

Przeczytaj cały tekst "E3 2010: Zobacz gameplay z gry Rage" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na trakcje tego Bugg''y dochodze do wniosku, że ma lepszą przyczepność niż F1 a bronie na dachu tworzą z niego Abramsa postapokaliptycznego świata przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjaliści od shooterów? Taaa, od razu widać, że inwencji level- i model-designerom nie zabrakło... za to mimika twarzy leży i kwiczy:)
Swoją drogą to trochę to do Borderlands podobne.

PS Czy to już znak czasów, że nowy FPS prezentowany jest na konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że model prowadzenia samochodu jest zbyt... co najmniej udziwniony. I gra faktycznie wygląda podobnie do Borderlands, lecz była już trochę robiona. No i o ile pamiętam, w RAGE nie stosują techniki Cel-Shaddingu, jak to miało miejsce w Borderlands. Zauważyłem jeszcze jeden mały bug dotyczący rzucenia nożem 10:00, potem jak ładnie się zachowuje, kiedy jest wbity w żelastwo. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 15:47, zadymek napisał:

PS Czy to już znak czasów, że nowy FPS prezentowany jest na konsoli?


Wygodniej można dokonać w ten sposób prezentacji/wywiadu. Nie doszukiwałbym się w tym czegoś większego xP

Co do samej gry, to nie zaciekawiła mnie choćby w najmniejszym stopniu. Czegoś tutaj brakuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pewnie na kompie bedzie mialo straszliwe wymagania.. Dopiero co gry ''wyciskające ostatnie soki'' z konsol chodziły u mnie idealnie, a pomimo tego powstają nowe, z którymi mój sprzęt już sobie nie radzi.. wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Expierence elevated to new level"
Ja w tym filmiku nic takiego nie widziałem, powiedziałbym, że jest odwrotnie. Znam wiele starszych FPS które oferują więcej i/lub są lepiej dopracowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny news z genialnymi komentarzami ;)
Może trochę poczytacie o grze co ?
Gra jeszcze nie weszła w fazę Alpha, mają dużo czasu na poprawę bugów itp...
W id tech 5 nie użyto techniki Cel-Shaddingu...

@Konrad512
Jeżeli uważasz że jest plastikowa to coś z tobą nie tak...
Jak na możliwości xboxa to tekstury są ostre ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej nie podoba mi się inteligencja przeciwników - tępe stwory jak w doom''ie xD Idziesz i tniesz bezmyślne istoty które biegną/skaczą wprost (w prostych liniach) na ciebie xD Panowie z id powinni popracować nad SI przeciwników... bo jest tragedia xD A poza tym klon Borderlands (nie wiem czemu ale nie spodobała mi sie ta gra xD) a co do grafy - podmalowane ET: Quake Wars ...no ale zobaczymy jak wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 20:54, maXan napisał:

Najbardziej nie podoba mi się inteligencja przeciwników - tępe stwory jak w doom''ie
xD Idziesz i tniesz bezmyślne istoty które biegną/skaczą wprost (w prostych liniach)
na ciebie xD Panowie z id powinni popracować nad SI przeciwników... bo jest tragedia
xD A poza tym klon Borderlands (nie wiem czemu ale nie spodobała mi sie ta gra xD) a
co do grafy - podmalowane ET: Quake Wars ...no ale zobaczymy jak wyjdzie...


Dobre SI w pre-alpha? Co ty pleciesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do niektórych: Nie znacie się, to nie piszcie ;P RAGE powstawało jeszcze zanim Borderlands ujrzało światło dzienne. Nikt od nikogo nie zrzyna. Po prostu takie klimaty są modne i ludzie je lubią. Gra wygląda naprawdę nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować