Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2008 o 14:58, rob006 napisał:

Może do zarezerwowanego terminu zróbmy z tematu quiz o forumowej mafii (żeby nabić trochę postów).
:P Ktoś będzie zadawał pytania odnośnie ponad 2-letniej kariery wątku, a inni będą odpowiadać.
Nabijacze sobie ponabijają posty, dinozaury powspominają stare dobre czasy, a żółtodzioby będą
tylko patrzeć z zachwytem. ^^

Taki quiz istanieje ;) Ale niestety nie umie nikt odpowiedzieć na moje pytanie, wcale nie trudne,
a dotyczące linczu na mnie. Może Ci się uda? Mam nadzieję, że tak, bo albo ludziom nie chce się poszukać, albo ich to nie obchodzi :P

Link do tematu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29606#u_30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:03, Invin napisał:

Popatrz na starsze edycje, zobacz kto grał, wejdź na GS i zaproś przez gg. Jak ich nie będzie
to po prostu napisz zaproszenie i wyślij.

Wszystko się zgadza, ale raz, że do 11 stycznia elekrin i tak nie by nie zdążył poprowadzić edycji, a dwa, że wielu graczy, zastanawiając się nad zapisem do edycji, bierze też pod uwagę osobę samego MG. Sam więc widzisz, że edycja elekrina jest niemożliwa do zrealizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:04, Sam Fisher5 napisał:

Taki quiz istanieje ;)


Chryste... Myślałem, że tylko mi takie głupie pomysły do głowy przychodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:03, Invin napisał:

Popatrz na starsze edycje, zobacz kto grał, wejdź na GS i zaproś przez gg. Jak ich nie będzie
to po prostu napisz zaproszenie i wyślij.


Tylko że robi się ciężko z czasem . Za niedługo rusza kolejna edycja , coś widzę że młoda krew nie wyciąga wniosków .Podobnie było ostatnio i ratowałem sytuację , tym razem nie mam takiego zamiaru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:07, Bumber napisał:

Wszystko się zgadza, ale raz, że do 11 stycznia elekrin i tak nie by nie zdążył poprowadzić
edycji, a dwa, że wielu graczy, zastanawiając się nad zapisem do edycji, bierze też pod uwagę
osobę samego MG. Sam więc widzisz, że edycja elekrina jest niemożliwa do zrealizowania.


Niemniej jednak elekrin, jako MG, powinien zrobić wszystko, żeby zebrać graczy i wyrobić się z edycją. A widzę tylko posty typu "jak sami nie przyjdą to edycji nie bedzie".

Edit: No rzeczywiście, teraz będzie ciężko poprowadzić edycję do 11.01, ale można spróbować jakiś eksperyment, np.gra w 9 i pierwszy lincz już dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:03, Invin napisał:

Popatrz na starsze edycje, zobacz kto grał, wejdź na GS i zaproś przez gg. Jak ich nie będzie
to po prostu napisz zaproszenie i wyślij.

Myślisz, że o tym nie pomyślałem?

Dnia 06.01.2008 o 15:03, Invin napisał:

Niemniej jednak elekrin, jako MG, powinien zrobić wszystko, żeby zebrać graczy i wyrobić się z edycją. A widzę tylko posty typu "jak sami nie przyjdą to edycji nie bedzie".

Nom. I nie są mojego autorstwa. Niestety, ja nie mogę robić za kilku zawodników oraz nie mogę wpisywać kogoś na listę (chyba, że ta osoba mnie o to "poprosi"). Jeśli ktoś sam sie nie zapisze - nie moja wina, ja ogę tylko zachęcać do gry.


Obawiam sie, że na rozpoczęcie gry już, niestety, za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:05, elekrin napisał:

Myślisz, że o tym nie pomyślałem?


Tak, bo żadnych efektów tego nie widzę.

Dnia 06.01.2008 o 16:05, elekrin napisał:

Nom. I nie są mojego autorstwa.


"To co? czekamy jutro do 15 i jeśli nie zbierze sie 12 graczy to edycja odwołana?" - czekajmy, może ktoś się jeszcze skusi... :/

Dnia 06.01.2008 o 16:05, elekrin napisał:

Jeśli ktoś sam sie nie zapisze - nie moja wina, ja ogę tylko zachęcać do gry.


Tylko, że albo zachęcasz za mało osób, albo za słabo zachęcasz. ;)

Dnia 06.01.2008 o 16:05, elekrin napisał:

Obawiam sie, że na rozpoczęcie gry już, niestety, za późno...


Mądry Polak po szkodzie... ja bym coś się starał wykombinować, nawet coś takiego, jak napisałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:11, Invin napisał:

Tak, bo żadnych efektów tego nie widzę.

Nie zawsze muszą być efekty...

Dnia 06.01.2008 o 16:11, Invin napisał:

"To co? czekamy jutro do 15 i jeśli nie zbierze sie 12 graczy to edycja odwołana?" - czekajmy,
może ktoś się jeszcze skusi... :/

To, że tak napisałem nie oznacza, że nic nie robiłem.

Dnia 06.01.2008 o 16:11, Invin napisał:

Tylko, że albo zachęcasz za mało osób, albo za słabo zachęcasz. ;)

Jak już to to drugie, albo po prostu nie mogą (bo w sumie teraz taki czas poprawiania ocen głównie...)

Dnia 06.01.2008 o 16:11, Invin napisał:

Mądry Polak po szkodzie... ja bym coś się starał wykombinować, nawet coś takiego, jak napisałem
wyżej.

Edycja w 9 osób? :/ to ma szanse przejść? No chyba że bez kataniego można by zrobić... np. start dzisiaj o 19 i mord o 23, tylko to muszę wiedzieć, czy inni chcą takiej edycji... i odpowiednio dużo czasu, by zawiadomić mafie o rolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 16:28, elekrin napisał:

Edycja w 9 osób? :/ to ma szanse przejść? No chyba że bez kataniego można by zrobić... np.
start dzisiaj o 19 i mord o 23, tylko to muszę wiedzieć, czy inni chcą takiej edycji... i odpowiednio
dużo czasu, by zawiadomić mafie o rolach.


Ty no... raczej średni pomysł... w 11 by przeszła IMO ale w 9 to już gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i ta lista osób... pozostaje 8 graczy, bo Blade'' nie potwierdził uczestnictwa.

Gdybym zaczął, lista byłaby taka:
MG - elekrin
1. Kukowsky
2. skyler
3. Kalkulator12
4. Invin
5. Laska-z-Polski
6. Fimar
7.Alexei Kaumanavardze --> może teraz się uda;]
8.matix00


I jak sie rozpocznie to jednak katani będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 18:38, elekrin napisał:

I jak sie rozpocznie to jednak katani będzie.

Jeśli dobrze pamiętam to niedawno ( jako że nie było chętnego MG ) prowadziłem edycję z 9 graczy i pełnymi rolami . Wyszło całkiem ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale teraz inna sprawa... Kuk i skyler nie chcą uczestniczyć w edycji z tak małą ilością graczy, a K12 nie przystoi na rozpoczęcie edycji. Nie pozostało mi nic innego, jak edycję odwołać...


______________________________________________________________
**************************************************************
więc ogłaszam, iż
EDYCJA ODWOŁANA

---------------------------------------------------------------------------------------------
**************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. To teraz kilka dni czekania na edycję Furra. Dawno nie było aż tak źle w FM... Mam nadzieję, że Furr nieco podniesie wątek. W końcu ma to być edycja wyjadaczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:03, spider88 napisał:

Oj było i to nie tak dawno ;p

Nie aż tak. Nie czekaliśmy półtora tygodnia na edycję, a teraz na to się zapowiada.

Dnia 06.01.2008 o 19:03, spider88 napisał:

Bez obrazy , ale jednak osoba MG się jednak liczy ;)

To wiadomo nie od dziś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:10, Bumber napisał:

Nie aż tak. Nie czekaliśmy półtora tygodnia na edycję, a teraz na to się zapowiada.

Oj czekaliśmy. Z resztą czekamy tylko i wyłącznie przez to, że Furr zarezerwował sobie termin na 11... Równie dobrze moglibyśmy zacząć wcześniej, a tak to tak się daty rozłożyły, że nie wciśnie się do tego terminu normalnej edycji. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie dziwi Wasze zachowanie. Mam tu na myśli spidera i Bumbera. Bez obrazy, ale jesteście zniesmaczeni z tego powodu, że edycja się nie rozpoczęła a taka jest prawda, że wystarczyłoby się zapisać a lista zostałaby zapełniona o dwie kolejne osoby i bez problemu moglibyśmy ruszyć z edycją. I nie byłoby tego całego narzekania.

W dodatku trochę bawią mnie słowa Bumbera- Mam nadzieję, że Furr nieco podniesie wątek. W końcu ma to być edycja wyjadaczy. ;). Od podnoszenia wątka to są chyba gracze biorący udział w edycji a nie jedna osoba. Jakoś wątpię by sam Furrbacca mógłby coś tutaj zdziałać:>. Bez pomocy reszty graczy temat nie pójdzie do przodu. A patrząc na to, co się dzieje to coraz bardziej zaczynam zgadzać się ze skylerem w kwestii ilości postów w tej edycji. Jakoś wątpię w to by starzy wyjadacze nagle zaczęli pisać sporą ilość wypowiedzi skoro nie mają czasu zagościć na dłużej w wątku FM ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:24, Kukowsky napisał:

Oj czekaliśmy.

Bywało, ale dawno temu. ;)

Dnia 06.01.2008 o 19:24, Kukowsky napisał:

Z resztą czekamy tylko i wyłącznie przez to, że Furr zarezerwował sobie termin
na 11... /.../

No to sobie poczekamy, o ile Furr nie zlituje się i nie zacznie edycji wcześniej.

Fimar

Dnia 06.01.2008 o 19:24, Kukowsky napisał:

/.../ Bez obrazy, ale jesteście zniesmaczeni z tego powodu, że edycja się nie rozpoczęła a taka jest prawda,
że wystarczyłoby się zapisać /.../ i bez problemu moglibyśmy ruszyć z edycją. I nie byłoby tego całego
narzekania.

Uwierz mi, że gdybym mógł, zapisałbym się z wielką chęcią i to bez względu na osobę MG. Niestety, na granie brakuje mi czasu, dlatego też wyrażam swoje zdanie tylko i wyłącznie jako obserwator. Gdyby elekrin się postarał bardziej, z pewnością jego edycja by wystartowała. A narzekać to rzecz ludzka, nie odbieraj mi tej przyjemności. ;)

Dnia 06.01.2008 o 19:24, Kukowsky napisał:

/.../ Od podnoszenia wątka to są chyba gracze biorący udział w edycji a nie jedna osoba. Jakoś wątpię by
sam Furrbacca mógłby coś tutaj zdziałać:>. /.../

Dokładniej to miałem na myśli graczy w edycji Furra, choć sam MG też ma wpływ na brzebieg edycji (chociażby dobór zaufanych i sprawdzonych graczy, z których chociaż część będzie aktywna przez całą edycję). Czepiasz się słówek. :P

Dnia 06.01.2008 o 19:24, Kukowsky napisał:

/.../ A patrząc na to, co się dzieje to coraz bardziej zaczynam zgadzać się ze skylerem w kwestii ilości postów
w tej edycji. Jakoś wątpię w to by starzy wyjadacze nagle zaczęli pisać sporą ilość wypowiedzi skoro nie mają
czasu zagościć na dłużej w wątku FM ;).

Nie martwmy się na zapas. Być może Furr nie skupi się tylko i wyłącznie na dinozaurach, a zaprosi też mniej obegranych, a równie dobrych graczy. Zobaczymy. Póki co jestem dobrej myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się