Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2011 o 21:07, Prido napisał:

Wolimy dziś linczować xSky''a czy Avalona?

Zdecydowanie tego pierwszego jeśli chodzi o mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:59, Asthariel napisał:

Proponuję przynajmniej na dziś odpuścić Sky''a. Moim zdaniem, jak już pisałem, przynajmniej
jedna mafia jest w grupie osób udzielających się wczoraj, czyli ja, Qres, Prido, Fiarot,
Zendemion, i bezpieczniej dla miasta jest najpierw ubić kogoś z tejże grupy. Zgadzam
się z Winry, Prido i Fiarota można zostawić przynajmniej do jutra. Ja odpadam, bo wiem,
że jestem niewinny. Zostają Qrex i Zendemion. Cóż, mamy jeszcze godzinę do namysłu.


A ja bym jednak wolała zlinczować dziś Sky''a niż Zendemiona. Pierwszy z nich jutro znowu zniknie na cały dzień i pojawi się na 5 minut. Zagłosuje na kogoś i tyle go będziemy widzieli. Gdyby nie było żadnych przesłanek świadczących o jego możliwej winie, ok - moglibyśmy go zostawić, bo ubijanie go za samą postawę trochę oddala nas od znalezienia mafii. Ale skoro jest podejrzenie, że może być mafią, na co wskazują mordy i to, że nie bardzo interesuje go to, co się dzieje na forum, powinniśmy go dziś zlinczować.
Uprzedzając ewentualne zarzuty za niekonsekwencję - wcześniej nie chciałam linczować Sky''a, bo myślałam że wypadło mu coś wczoraj (tak jak mnie) i żal w ten sposób wyrzucać nowego. Ale teraz pokazał, że mu nie zależy, więc już mi go nie żal :)

Co do Twojej kandydatury Qrexa (" Zostają Qrex i Zendemion"), uważam, że, podobnie jak Prida i Fiarota, można go dziś zostawić. Trochę za bardzo imo uczepił się Zendemiona, ale poza tym nie można mu dziś nic zarzucić.

Twojej niewinności tak z góry nie zakładam, to chyba oczywiste ;) i byłabym wdzięczna, gdybyś ustosunkował się do postu Avalona:
"Trochę nie ogarniam.
O 14:11 ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=58901) najmocniej podejrzewasz Prida, z braku laku Zendemion na drugim miejscu.
O 17:39 ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=58910) ni stąd, ni zowąd zamieniasz ich miejscami.
Zawsze w zanadrzu jest ten "feralny" Sky, którego możnaby ubić gdyby się pojawił. To jak jest?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:05, Zendemion napisał:

Nie, mam na myśli to, że wrzuciłeś go w końcu na listę podejrzanych. I to na pierwszy
tor na równi ze mną. Odcinasz się od kolegi.


Po pierwsze - nigdy nie byłem z nim kolegą. Napisałem, że wydaje mi sie być niewinny, i wciąż tak sądzę. Ty jesteś dla mnie bardziej podejrzany, jeśli mam wybierać z was dwojga. I tym samym Avalon ma odpowiedź - wolę dziś zlinczować Zendemiona, a jeśli jest niewinny, to jutro wziąć pod lupę Qrexa-Prido-Fiarota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:09, Asthariel napisał:

> Wolimy dziś linczować xSky''a czy Avalona?

Czemu Avalona bierzesz pod uwagę?


Bo jest mafią? Helloł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:09, Asthariel napisał:

> Nie, mam na myśli to, że wrzuciłeś go w końcu na listę podejrzanych. I to na pierwszy

> tor na równi ze mną. Odcinasz się od kolegi.
>

Po pierwsze - nigdy nie byłem z nim kolegą. Napisałem, że wydaje mi sie być niewinny,
i wciąż tak sądzę.
Ty jesteś dla mnie bardziej podejrzany, jeśli mam wybierać z was dwojga.
I tym samym Avalon ma odpowiedź - wolę dziś zlinczować Zendemiona, a jeśli jest
niewinny, to jutro wziąć pod lupę Qrexa-Prido-Fiarota.


Następny mistrz konsekwencji. Dopiero co stawiałeś przed wszystkimi wybór on albo ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 21:08, Winry napisał:


Twojej niewinności tak z góry nie zakładam, to chyba oczywiste ;) i byłabym wdzięczna,
gdybyś ustosunkował się do postu Avalona:
"Trochę nie ogarniam.
O 14:11 ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=58901) najmocniej podejrzewasz
Prida, z braku laku Zendemion na drugim miejscu.
O 17:39 ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=58910) ni stąd, ni zowąd zamieniasz
ich miejscami.
Zawsze w zanadrzu jest ten "feralny" Sky, którego możnaby ubić gdyby się pojawił. To
jak jest?"



Szczerze mówiąc, nie umiem za bardzo wyjaśnić swej zmiany nastawienia. Chyba intuicja, jak bardzo wadliwej bym nie posiadał. Zendemion za mocno stara się przeforsować pomysł na mafię ja-Qrex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 21:11, Zendemion napisał:


Następny mistrz konsekwencji. Dopiero co stawiałeś przed wszystkimi wybór on albo ja.


Eh? Czy sam fakt, że wybieram między wami dwojga oznacza, że obu was podejrzewam tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asthariel

W jednym z początkowych postów dziś najbardziej podejrzewałeś Prida, potem Zendemiona. Po jakimś czasie zamieniłeś ich miejscami (na co zwrócił uwagę Avalon). Teraz na pierwszą linię rzucasz Qrexa. Nie za dużo ich? Co spowodowało, że zmieniłeś decyzję i dlaczego teraz pojawił się też Qrex?

Prido

Nie pytam, czemu Avalona, bo i tak zaraz napiszesz ;] powiedz mi tylko, co myślisz o Astharielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:11, Prido napisał:

> > Wolimy dziś linczować xSky''a czy Avalona?
>
> Czemu Avalona bierzesz pod uwagę?

Bo jest mafią? Helloł?


O kurka, na to nie wpadłem.

...

...

Jakieś argumenty proszę? Bo chyba nie powiesz, że jesteś katanim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:11, Prido napisał:

Bo jest mafią? Helloł?

Zastanawiam się nad tym i nie mogę rozwiązać tej zagadki? Może mi podpowiesz dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz, że jest niewinny, ale do wyboru stawiasz mnie i jego, wszystkich innych pomijasz to ciężko mi powiedzieć co to znaczy.
"Wy jesteście niewinni, przyjrzyjmy się tym co się kłócą. Wg mnie Qrex też jest niewinny, no ale on czy Zendemion?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie możesz spytać Winry, jak patrzę na jej posty i sposób rozumowania, to obstawiam, że też by podejrzewała Avalona już za jakiś czas :D Dojście do tego chyba długo by jej nie zajęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:13, Winry napisał:

Asthariel

W jednym z początkowych postów dziś najbardziej podejrzewałeś Prida, potem Zendemiona.
Po jakimś czasie zamieniłeś ich miejscami (na co zwrócił uwagę Avalon). Teraz na pierwszą
linię rzucasz Qrexa. Nie za dużo ich? Co spowodowało, że zmieniłeś decyzję i dlaczego
teraz pojawił się też Qrex?


Jak pisałem, uznałem, podobnie jak ty, że dwoje najlepszych graczy lepiej zostawić do jutra. Ty dwojgiem moim zdaniem są Fiarot i Prido. Tego drugiego wciąż podejrzewam, ale chcę jeszcze poczytać jego teorie jutro.
Qrex został z Zendemionem metodą eliminacji, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:14, Zendemion napisał:

Jeśli uważasz, że jest niewinny, ale do wyboru stawiasz mnie i jego, wszystkich innych
pomijasz to ciężko mi powiedzieć co to znaczy.
"Wy jesteście niewinni, przyjrzyjmy się tym co się kłócą. Wg mnie Qrex też jest niewinny,
no ale on czy Zendemion?"


Człowiek jest omylny. Właściwie jestem bardzo omylny, ale zazwyczaj przekonuję się o tym po fakcie. Kto wie, może siłą argumentów przekonasz mnie, że się mylę, i Qrex jest mafią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:15, Prido napisał:

W sumie możesz spytać Winry, jak patrzę na jej posty i sposób rozumowania, to obstawiam,
że też by podejrzewała Avalona już za jakiś czas :D Dojście do tego chyba długo by jej
nie zajęło.


Że niby mam teraz czytać posty Avalona i szukać tego, co Ty podobno znalazłeś...? Nie możesz po prostu powiedzieć, co Ci się z nim nie podoba, a ja Ci powiem, czy masz rację? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:16, Asthariel napisał:

Kto wie, może siłą argumentów przekonasz mnie, że się mylę, i Qrex jest
mafią?


W tej chwili to ja już przekonuję Ciebie, że też jesteś mafią ;p
Poczekajmy co ciekawego Prido nam o Avalonie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się