Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2011 o 21:58, Prido napisał:

No cóż. Nikt nowy nie udziela się w temacie, a xSky będzie mi najmniej żal. Sorry.

=============

Lincz ==> xSky0

=============



No to ja nie pozwolę zepsuć komuś zabawy tak jak to było w moim przypadku. Nie będziecie zniechęcać nowego


LINCZ- > kindziuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 21:48, Prido napisał:

Osobiście na lincz proponuję jednego z graczy: xSky, Avalon, Zurris lub Rob (Ten ostatni
chyba najmniej). Jest to dość wygodne z mojej strony, bo wymienieni gracze relatywnie
mało się udzielali w dniu dzisiejszym. Moja decyzja jednak wynika z realnego braku pomysłu
na dobry lincz i niechęci do linczowania osób, które dziś się wypowiadały. Po prostu
osobiście odniosłem wrażenie, że te osoby są bardziej niewinne niż winne i nie zasługują
na śmierć w dniu dzisiejszym.


Cóż, zabawnie tak już w pierwszym linczu zmieniać głos, ale gdybym miał już wybierać z tej grupy to - jak już pisałem we wcześniejszym poście z moim wskazaniem - najprędzej byłby to Zurris. Chociaż w dalszym ciągu nie wiem, czy nie będę czuł się ''źle'' z ewentualną zmianą głosu, która pozwoli kindziukxxxowi przeżyć...

Asthariel

Znalazłem to i raczej nie było to aż tak podejrzane - po prostu dociekał, czemu on, a nie ktoś inny, np. XSky0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, czyli masowy bulwers z powodu zagrania kindziuka plus wymiana zdań między nami i dyskusja Asthariela i Zendemiona. A tak to tylko wielkie nic ze strony innych graczy. Wiele materiału nie ma (albo jest, ale tylko na część graczy, bo na innych nie ma nic) Rozumiem że będziesz zwlekać do samego końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dużo chętniej zlinczowałbym Zurrisa niż Kindziuka... Nawet mimo jego ostatniego niezrozumiałego (?) posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 22:01, Asthariel napisał:

Zmiana linczu:

***
Lincz -> Zurris


Wierzę w niewinność Kindziuka. Tyle.


A ja przestaję czuć do niego szacunek . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 22:01, Prido napisał:

Osobiście dużo chętniej zlinczowałbym Zurrisa niż Kindziuka... Nawet mimo jego ostatniego
niezrozumiałego (?) posta.


To trzeba było już w tym poście zmienić na Zurrisa, może ja bym jeszcze zdążył, a tak to po ptokach... tym bardziej, że kindziukxxx samobója strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 22:02, Fiarot napisał:

> Osobiście dużo chętniej zlinczowałbym Zurrisa niż Kindziuka... Nawet mimo jego ostatniego

> niezrozumiałego (?) posta.

To trzeba było już w tym poście zmienić na Zurrisa, może ja bym jeszcze zdążył, a tak
to po ptokach... tym bardziej, że kindziukxxx samobója strzela.


Gdyby nie ten samobój, pewnie bym zmienił. Po jego poście opadły mi ręce. Pomijam to, że dopiero teraz się zorientowałem, że mój zegarek komputerowy późno się o minutę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kindziuk, Kindziuk. Gdybyś się tak szybko nie poddał, to jeszcze byś się wykaraskał... I pewnie został zlinczowany jutro, jako ocalały o włos od śmierci, ale to inna kwestia.

Mam nadzieję, że reszta graczy włączy się jutro do rozgrywki. Póki co, ode mnie tyle, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frekwencja rzeczywiście niewielka. Ginie kindziuk, po części z mojej winy, bo sądziłem, że mam jeszcze minutę, a stronę odświeżałem cały czas. Chwilowo muszę wybyć na okres od pół godziny do półtorej. Później (lub jutro) chętnie powrócę do dyskusji. To naprawdę fascynujące w tej grze, że im więcej się udzielasz, tym więcej ludzi się Ciebie czepia i masz gorszą sytuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 22:03, Prido napisał:

Gdyby nie ten samobój, pewnie bym zmienił. Po jego poście opadły mi ręce. Pomijam to,
że dopiero teraz się zorientowałem, że mój zegarek komputerowy późno się o minutę...


U mnie też coś nie tak z czasem... :/
Następnym razem takie akcje ze zmianami głosów trzeba planować kilka minut wcześniej, gdyż straszny bajzel się zrobił i ciężko się było we wszystkim połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś, nam wszystkim zepsuć całą zabawę? Eh, nigdy, ale to nigdy nie linczuj sam siebie. Jeśli jesteś niewinny działasz tylko na szkodę miasta. Dodatkowo robiąc to tak późno, sprawiasz że nie mamy szansy na naprawienie sytuacji. Po czyjej jesteś stronie? Nie unoś się honorem, tylko graj jak najlepiej możesz. Linczując sam siebie, mafia może tylko powiedzieć tobie ''''dziękuje''''. Mam nadzieję że tego nie powtórzysz. Nie powtórzysz, prawda?

Edit: Panowie, no proszę was. Co to jest za pomysł odkładać głosowanie na ostatni moment. I nie tłumaczcie się czasem, bo to naprawdę słaby argument w ustach doświadczonych graczy. Nie chodzi mi o śmierć kindziuka, tylko o sam fakt oddania głosu :/

P.S. Takich cudów, jak dzisiaj to w żadnej edycji nie pamiętam. No chyba że mój debiut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Jeszcze coś.

Naprawdę DOPIERO teraz zauważyłeś, że czas komputera nie jest równy z czasem forum, i to mimo, że podobno cały czas odświeżałeś stronę? Dziwneee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 22:08, Asthariel napisał:

>

Jeszcze coś.

Naprawdę DOPIERO teraz zauważyłeś, że czas komputera nie jest równy z czasem forum, i
to mimo, że podobno cały czas odświeżałeś stronę? Dziwneee...


Fred i Welma się z Tobą zgadzają...
A tak poważnie to wszyscy jesteśmy ludźmi (z tego co mówicie Win podobno nie, ale nie żyje to go nie liczę) i nie naskakiwałbym na Prida za taki drobiazg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

padłem, wybrałem własną śmierć, bo walka o przeżycie dałaby tylko kolejny dzień mafii.
Kataniemu jak i innym polecam przyjrzeniu się parze Zendemion - Prido,

qrex
postaram się już więcej czegoś takiego nie robić, ale czasami lepiej zginąć, i wcale nie było w tym przypadku wołania o pomoc ani unoszenia się honorem, od to tylko gra w końcu,

Prido
36 sek różnicy

Wszyscy
po poście Zendemiona ... naprawdę niech katani sprawdzi jednego z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się