Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Hmm w przypadku RX-8 czuję dziś to sam co czułem gdy glosowałem na Rosjanina .. niepokój i jakaś rządzę krwi ale póki co zagłosuje jednak na Kukowskiego bo jest on bardziej doświadczony i jest bardziej prawdopodobne że jest w mafii .. chyba że zdecydujecie się jednak na RX .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zatem czekam na Dara na kogo on zagłosuje a ja zagłosuje tam gdzie większość ( czyli RX albo Kukowski zależnie gdzie zagłosuje Dar ) żeby zapobiec remisowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem, jesli Twoje argumenty przemówią do pozostałych, zostanie dzisiaj zlinczowny kolejny niewinny - ja. Zobaczymy jak będzie.
Masz swoje racje, ale to że chcesz mnie koniecznie zlinczować oznacza że jesteś święcie przekonany o mojej przynalezności do maffi, lub zauwazyłeś małe, aczkolwiek potencjalne zagrożenie z mojej strony, jesli moje argumenty (jakiekolwiek by nie byly) przemówią do pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Kukowsky''ego to jego cała teoria spiskowa, której bohaterem jestem ja mnie trochę zdziwiła...
To, co właściwie napisał jest opowiadankiem zrobionym na podztawie tego, co on wywnioskował. Nie ma tam właściwie sensownych argumentów... Najwyraźniej Kukowsky nie przeczytał argumentów, w których wyjaśniłem sytuację , w której wachałem się. Post jest na kilku stronach wcześniej. Kukowsky... Byłeś u mnie mało podejrzany teraz wzbudzasz we mnie dużą wątpliwość... Przez cały dzień Cię nie ma i nagle pod koniec pojawiasz się na chwile by oskarżyć mnie i znowu zniknąć... Wciąż mam do Ciebie duże wątpliwości nie poparte dowodami... I tylko to dziś przemawia, że oddam głos na bardziej podejrzanego od Ciebie... RX-8.
Takich opowiadanie jakie napisał Kukowsky można do każdego napisać...
***************************************************************************************

Lincz RX-8
Czemu? Argumenty podawałem cały czas. Do Kukowsky''ego dopiero dziś znajduje wątpliwości... Może jutro spróbuję Ciebie przekonać, że jestem niewinny... Mam wielką nadzieję, że RX-8 jest winny i dziś wygrają mieszkańcy...
Do RX-8
Jeśli jesteś niewinny to wybacz mi, ale jeśli jesteś zdrajcą to giń oprawco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem jeśli dziś wylecę z gry, zawiedziesz sie gdyż jestem niewinny. Taka Twoja decyzja, jeżeli zlinczują mnie dzisiaj to już mówię iż wybaczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż sa wakacje, to mam mocno ograniczony czas. Dlatego tak zadko mnie tu widać i słychac. Jednak zawsze staram się być na bierząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień - kolejna konkurencja... Teraz nadszedł czas na Czwartą Konkurencję. Tym razem poprzeczka była postawiona zawodnikom znacznie wyżej… eee… nie dosłownie. Zawodników było już tylko ośmiu, na dodatek każdy z nich jakby taki nieco trzeźwiejszy, gdyż ponownie kończyły się zapasy z METYL-u. Byli więc podenerwowani i chętni na kolejną dobrą konkurencję. Kolejny raz z rzędu wtoczyli się do sali, gdzie za pięć minut miała rozpocząć się kolejna konkurencja. Akurat Zimnawódkadobrajest polewał:
- Fitam panuff ! Sapraszamm to kok… konkurj… konkursu…. Nie fo… zapłaszam fo kon… kóffffa !! Zapraszszszam fo k-o-n-k-u-r-n-s-j-j-j-i. - przeliterował z kartki z pewnymi trudnościami przewodniczący rady sędziowskiej. Polał po raz kolejny. Nawet trafił w kilka szklaneczek półlitrowych. Pozostali sędziowie ledwie się trzymali po tej sto piętnastej kolejce. Zimnawódkadobrajest powoli zaczął objaśniać zasady kolejnej konkurencji…

- Masie ti jak ficisie dla kasztego jeten stóóóół ! - zawył, gdyż rozlała się zawartość butelki. Sędziowie zaczęli się bić. Główny sędzia kontynuował:
- Na kasztym ze stołóf macie fo trzydzieśsi kieliszkuf, po liter kaszty… No i opok masie kartke to fypełnienia. Masie sdegustowaś trunek z kasztego z tych malutkich kieliszkufff i zapisaś na kartse so to jest sa drynk… so to sa trunek snaszy siem. Jaszne ? Za kaszty otkatnięty trunek dostajesie punkt, sa odnalesienie swojeko trunku, so go wypraliśsie jako krajofy, czyli fasz ulupiony, dostajesie cieśięć punktuff, ale fylko jeśli odkatniesie to przez upłyfem kfatransu od szasu rosposzęcia konkurensji. Moszecie dekustować sarufno sały kieliszek, jak i tylko łyyka. Ale fiem, żeście spraknieni. No fięc do sieła chłopaky ! Fykra fen s najfienkszom ilościom zdopytych punktufff ! - Zimnawódkadobrajest polał po raz n-ty, co oznaczało rozpoczęcie Czwartej Konkurencji popularnie zwanej Smakoszem lub Zwałkogotowcem.

[ Dla niewkręconych:
Macie tak jak widzicie dla każdego jeden stół ! Na każdym ze stołów macie po trzydzieści kieliszków, po litr każdy… No i obok macie kartkę do wypełnienia. Macie zdegustować trunek z każdego z tych malutkich kieliszków i zapisaś na kartce co to jest za drink… co to za trunek znaczy się. Jasne ? Za każdy odgadnięty trunek dostajecie punkt, za odnalezienie swojego trunku, co go wybraliście jako krajowy, czyli wasz ulubiony, dostajecie dziesięć punktów, ale tylko jeśli odgadniecie to przez upływem kwadransa od czasu rozpoczęcia konkurencji. Możecie degustować zarówno cały kieliszek, jak i tylko łyka. Ale wiem, że jesteście spragnieni. No więc do dzieła chłopaki ! Wygra ten z największą ilością zdobytych punktów.]

Jak nietrudno się domyśleć większość kieliszków przy każdym z ośmiu stołów została w większości opróżniona lub… przelana do butelek na zapas, przez zawodników. Każdy oczywiście zgadł co pił, co do każdego trunku. Wszystko od Krajowej po Belfetere Fótka. Pojawiła się nawet Fajlandia i Absolut Drinking. I wszystkie zostały odgadnięte. Tak czy inaczej ośmioosobowa Ready To Drink Team rozeszła się po hotelu "Diabelska Ryba" w celu albo konsumpcji wyniesionych konkursowych trunków lub też "konsumpcji" kelnerek, pokojówek i całej reszt… eee… może przesadzam. Damskiej części personelu i gości…

Ale to była tylko cisza przed burzą. Wszyscy oprócz Szkota zaczaili się na… Szkota ! Feliks Wankl gonił właśnie pokojówkę, gdy ktoś podciął mu nogę. Kiedy zajarzył co się dzieje zobaczył nad sobą siedem postaci pozostałych zawodników. Tak jak dobra wódka ma na pewno 40%, tak Szkota najwyraźniej wzięto za owego dywersanta alkoholowego:
- A feras wsysko łatnie wypijesz alpo pszysznasz się ot razu !
[ A teraz wszystko ładnie wypijesz albo przyznasz się od razu :P ]
Wyciągnęli zgrzewkę pifa… eee… piwa bezalkoholowego KARMI ( Kiełbaskowy Alkohol Raczej Miernej Iakości :):
- Neeeeeee ! Fylko nie Karmeee ! Fo nafet nie pifo ! fo korsze nisz fota !
- Przysznaj się !
- Jestem nietrześwy… niefinny !
- Kłafiesz !
- Fo ?
- Kłamieś !
- O so chosi ?
- Kłamiesz !
- Nje !
- Wlefać ! - wszyscy z obrzydzeniem spojrzeli na "Karmnik" i zaczęli go wlewać do baku Szkota, znaczy się przez lejek.
- Fo korsze nisz fota… - dodał nafet ktoś. Szkot się nie przyznał, co jednak nie znaczyło, że był niewinny. Zadowoleni, że pozbyli się zdrajcy ruszyli do swoich zadań, czyli chla… trenowania. Przecież jutro już Piąta Konkurencja, wciąż utrzymywana w tajemnicy. To znaczy, że nadal będą chla… brali udział w mistrzostwach, w wielkich i hucznych AMŚ !

Feliks Wankl - kolejny zawodnik AMŚ 2006 trafił do szpitala, gdzie zresztą szybko zażyczył sobie płukania żołądka. Ale nie wodą, bo to mogło wywołać kolejny szok tylko dobrą, polską wódką, jak na przykład "Jan Tszesi Sobiesky". Niestety został zdyskwalifikowany za utratę przytomności i zbeszczeszczenie ścian hotelu "Diabelska Ryba". No i zostało mu zwrócenie pieniędzy za szkody oraz za wypity alkohol, czyli sporo. Przypomniano, że konto hotelu "Diabelska Ryba" ma numer 8455343…

TrzyCzwarte cieszył się. TrzyCzwarte bardzo się cieszył… i równie bardzo pił. Ale zachował nietrzeźwość umysłu, więc myślał. Już od dawna nie był trzeźwy i to dzięki temu pozostawał nieuchwytny - działał nie schematycznie i nie dało się ustalić jego kolejnych kroków, jak i poprzednich zresztą. Można było jedynie zawozić kolejnych uczestników, czy raczej byłych uczestników AMŚ 2006 do sąsiedniego szpitala. A TrzyCzwarte nie miał zamiaru próżnować i tej nocy. Stanął na klatce schodowej i właśnie dołączyło do niego trzech innych zawodników i zaczęli gadać… o alkoholu. Nagle z dołu zdało się słyszeć kroki. Po schodach wchodził właśnie Meksykanin. Z góry zdało się słyszeć okrzyki podziwu:
- Oooo ! Bohaterrr. Po fchodach fchosi !! - zawołali radośnie. Cieszyli się z domniemanej eliminacji wszystkich zdrajców.
Javier ElMuchachos DaBuracos niezrażony dowcipami kolegów ruszył do swojego pokoju: miał tam spooooory zapas ulubionej tequili Olmeci. No i kosz limonek i cytrynek oraz kilka kilogramów soli. Nie miał jednak pojęcia, że jeden z zawodników kilka minut wcześniej był w jego pokoju i podmienił ową sól na kwas, a raczej KWAS ( Kinetycznie Wypróżniająco - Opróżniająca Substancja). No i Meksykanin wpadł szybko do pokoju i zaczął od razu od pierwszej większej butelki. Odkręcił korek i wlał wszystko do kufla. Nasypał "soli" na rękę, palcami złapał plasterek cytrynki, a w prawą rękę złapał kufel. Następnie kolejno: zlizał KWAS, zjadł cytrynkę w całości, gdyż posłużyła jednocześnie jako zagrycha i opróżnił kufel zamaszystym ruchem ręki. Oczywiście opróżnił w siebie. I tak jeszcze kilkanaście razy, dopóki nie wyczyścił całych zapasów ze swojego pokoju. A później… Później jedna ze szpitalnych toalet była zarezerwowana dla niego. Na bardzo długo… I na pewien czas Polska stała się głównym miejscem zbytu papieru toaletowego na świecie… Dokładniej to Warszawa…
Dopiero po kilku miesiącach Javier i szpitalna toaleta doszli do siebie. Meksykanin po raz kolejny zaczął zapijać robaka i po raz kolejny stanął na nogach. Chwiejnie, ale stanął. I szło mu całkiem nieźle. Już zapisał się na kolejne mistrzostwa organizowane przez stowarzyszenie WUdKA, obojętnie jaki by to konkurs nie był…

***************************************************************************

RX-8, nie odzywasz się do końca… wiesz czego. Zresztą tez jesteś zdaje się niepełnoletnie :D Jak się na AMŚ załapałeś ?? Pewnie nielegalnie, co ? Tak czy inaczej masz spoooory rachunek do zapłacenia, jak chcesz to prześlę ci na maila fakturę w formacie .pdf, chcesz ? Czy zwyczajnie zrobisz przelew na moje konto :D ? Coś przecież z tej edycji muszę mieć… Mam ubaw póki co, a ty stajesz się od teraz biernym obserwatorem i abstynentem… Ale tylko do końca kolejki, polejmy towarzysze !

Skyler - srajtaśmy nie zabraknie, masz pełnego tira przed szpitalem. Zero złośliwości z mojej strony, taki pomysł padł kolejny :P Masz jednym słowem PRZESRANE XDDDD. Dobra, koniec zbytów - siedzisz cicho do końca edycji, inaczej już się z nami nie napijesz. A my jesteśmy "doporofe tofaszysfo" ! Więc póki siedzisz cicho, póty w lodówce wódka się mrozi. Cierpliwość popłaca… podobno.

Dziś giną:
RX-8 (nie przejechała go ostatecznie Mazda RX-8 2nd gen) - mord mieszkańców :P
Skyler (tą sprawę czuć na odległość… to sprawka tego okrutnika) - mord mafii.

Rozkład głosów:
1. Kukowsky [Keiji Kukasawa] => Dar15
2.
3. RX-8 [Feliks Wankl] => scorp2005
4. Homie [Homie Rahman Hashmat Mohamet] => RX-8
5. skyler [Javier ElMuchachos DaBuracos] => Kukowsky
6. Dar15 [Darkus Pijmybosięściemnia] => RX-8
7.
8. -
9. -
10. -
11. Daniel Dazzy [Maciuś Lubicz] => RX-8
12. Scorp2005 [Castro Scorpiano] => RX-8
13. -
14. -
15. Kalkulator12 [Jacqes Leprehukue] => Daniel DazZy

RX-8: 4
Dar15: 1
Scorp2005: 1
Kukowsky: 1
Daniel DazZy: 1


Update listy AMŚ 2006:
1. Kukowsky [Keiji Kukasawa]
2. -
3. -
4. Homie [Homie Rahman Hashmat Mohamet]
5. -
6. Dar15 [Darkus Pijmybosięściemnia]
7. -
8. -
9. -
10. -
11. Daniel Dazzy [Maciuś Lubicz]
12. Scorp2005 [Castro Scorpiano]
13. -
14. -
15. Kalkulator12 [Jacqes Leprehukue]

Dziś krótko => LOL !!!!!!!!!!!!!!!! Czekam na wasze dalsze AKCJE i wymyślam dalsze konkurencje "panofie" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ Poprawka:
KWAS ( Kinetycznie Wypróżniająco - opróżniAjąca Substancja) - to przez to piwo... ciepło jest i przez to klepie, pomyliło mi się znowu. A teraz wołają na kolację, więc do jutra !
Jak już wszyscy wiedzą:
Alkohochlik :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nefest dobshe-powiedział Castro- węc jednaf sie mylifem. Bo tych słowach załamany Castro poszedł spać

*****
Jestem w kropce, teoretycznie najbardziej podejrzany okazał się niewinny. z grona których ja podejrzewałem został tylko Daniel ale myśle że jest niewinny. Homie zaskoczyl mnie tymi 3 bardzo długimi postami,a tak ogólnie to on bardzo cichy jest doskonały kamuflaż dla mafiozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho coś pan Zimnawódkadobrajest jakiś bardziej trzeźwy i na dodatek znowu pudło - powiedział Maciuś - to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Francuz był zmęczony ostatnimi wydarzeniami postanowił więc pójść do swojego pokoju i spokojnie wszystko rozpisać. Do drżącej ręki wziął długopis, a na głowę położył sobie coś zimnego, aby mieć lepszą koncentrację. Gdy Jacq siedział przy biurku postanowił po raz kolejny zastanowić się kto może takie świństwa robic… żal mu było Javiera, takie coś ta naprawdę śmierdząca sprawa. Postanowił przyjrzec się każdemu z osobna

1.Kukowsky alias Keiji Kukasawa
Podejrzany przez większość składu. Głosuje na Dara pomimo że nie zauważyłem aby podawał argumenty na niego. Jednak dla nie wydaje się najbardziej podejrzany, coś winny 50% niewinny 50%
2.Homie alias Homie Rahman Hashmat Mohamet
Trudno mi coś powiedzieć, w ostatnim linczu głosował na Feliksa mówiąc iż i tak nic to nie zmieni. A w linczu gdy zdemaskowany został Darnok zmienił głos z Dara. Jak dla mnie niewinny 75%-winny 25%
3. Dar15 alias Darkus Pijmybosięściemnia
Darkus… wielki podejrzany z pierwszego głosowania i cudem uratowany. Dzięki histerycznej akcji Maciusia uratował się i jego związki z mafią są dyskusyjne. Poszedł za głosem Kukowskiego i zagłosował na RX-8. Winny 55% - niewinny 45%
4.Daniel Dazzy alias Maciuś Lubicz
Mój główny podejrzany. W pierwszym głosowaniu wszczął straszną awanturę żeby glosować na Darnoka (nie twierdze że to był błąd), chociaż nie podał zbyt wielu argumentów. Poza tym nie chciał remisu, mówiąc że nie zostanie nikt zlinczowany ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=13579) , a tego chciał uniknąć. W poprzednich postach pisałem że taka taktyka daje mu świetną przykrywkę, że jest niewinny, ponieważ nikt nie zagłosuje na tego kto czaił aby mafiozo został wyrzucony. Ślepo poszedł za Kukowskim w ostatnim linczu.
Winny na 95%
5. Scorp2005 alias Castro Scorpiano
W odpowiedzi na głos RX-8 odpowiedział tym samym. W pierwszym linczu pierwszy zaczął argumentować na Darnoka ale z powodu jego postów, które według niego były chaotyczne i „dziwne”.
Winny 15% - niewinny 85%


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moja pierwsza ropiska na FM jestem wzruszony
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2006 o 23:57, Kalkulator12 napisał:

3. Dar15 alias Darkus Pijmybosięściemnia
Darkus… wielki podejrzany z pierwszego głosowania i cudem uratowany. Dzięki histerycznej
akcji Maciusia uratował się i jego związki z mafią są dyskusyjne. Poszedł za głosem Kukowskiego
i zagłosował na RX-8. Winny 55% - niewinny 45%


Wszystko rozumiem oprócz przed ostatniego zdania

"Poszedł za głosem Kukowskiego i zagłosował na RX-8."

Hmm. Zbytnio nie rozumiem tego zdania mógłbyś mi je wytłumaczyć:]?
Pójść za głosem, to chyba zagłosować tak jak ktoś? Mi tak się wydaje, a jeżeli tak, to nie zagłosowałem tak jak Kukowsky, bo chciał mnie zlinczować... Proszę mi tylko wyjaśnić, co to znaczy poszedł za głosem Kukowsky''ego i wtedy będę chyba wszystko rozumiał z twoich podejrzeń dotyczących mnie;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm troszke dziwnie dla mnie wyglądało zdanie że chciałeś oddac głos na "podejrzanego od Ciebie" Tpotroszku dziwnie to dla mnie zabrzmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 12:10, Kalkulator12 napisał:

hmm troszke dziwnie dla mnie wyglądało zdanie że chciałeś oddac głos na "podejrzanego od Ciebie"
Tpotroszku dziwnie to dla mnie zabrzmiało



Teraz chyba rozumiem:) Wczoraj RX-8 pasował mi na mafie bardziej od Kukowsky''ego dlatego oddałem głos na Niego. Przed linczem napisałem, że na Kukowsky''ego nie mam za wiele dowodów, a na RX-8 miałem dużo podejrzeń i nieścisłości w tym, co robił. Poprostu wolałem zagłosować na osobę, która bardziej pasowała mi do roli mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zagłosowałem na RX-8 dla tego że zrobiła tak większość i nie chciałem remisu ..ale jak teraz zauważyłem remisu i tak by nie było xD Zresztą argumenty typu " on wskazał na winnego kiedy nikt go nie podejrzewał ! on jest winny !" jakoś debilnie brzmią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Keiji''ego zdziwiło to, że niektórzy stwierdzili, że nie podał argumentów świadczących o winie Darkusa. Grek nazwał to teorią spiskową, a ja to nazwałbym raczej logiczną całością. Dla Kukasawykiedyś było oczywiste, że zdrajca jest wśród głosujących na Darkusa, jednak teraz jego zdaniem zdrajca ukrywa się wśród głosujących na Rosjanina. Poświęcając jednego oszusta stało się tak, że jeden ze zdrajców dotrwa do ostatniego dnia AMŚ, a wtedy zostanie jeszcze ostatni głosujący wówczas na Darkusa i to sprawi, że będzie ta osoba wygodnym celem do zaatakowania. Dlatego nie oddam głosu dzisiaj na Jacqesa. Nie wydaję mi się również podejrzany Homie, który chyba wogóle olał sobie całe AMŚ i jak dla mnie z takim nastawieniem to nie powinien wogóle w tych zawodach startować. Zostaję trzech podejrzanych Darkus, Castro i Maciuś. Maciuś zbyt jasno zasugerował żeby głosować na Rosjanina, gdyż wiadome było, że tym bardzo zwróci na siebie podejrzenia. Więcej mam argumentów świadczących o winie Darkusa. Podawałem je wczoraj i jak ktoś ich nie widzi to niech sobie to przeczyta jeszcze raz, bo oprócz logicznej całości jest tam wymienionych kilka zachowań Darkusa. Usprawiedliwienia Darkusa słyszałem i po prostu nie wydają mi się one przekonywujące. Wczoraj jak mnie nie podejrzewał nagle znalazł sobie wygodny powód żeby mnie oskarżyć ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=13670). Darkus zarzuca mi brak argumentów, a sam na Wankla za wiele ich nie podał. Straszny argument pomylił posty. Jak dla mnie Darkus szukał tylko pretekstu żeby móc na mnie dzisiaj zagłosować. Argumenty na swoją niewinność dawałem już wczoraj. Jeśli nie odpowiem dzisiaj na wasze pytania to przepraszam, ale mam dzisiaj zaplanowane spotkanie z przyjaciółmi z Japonii, którzy przyjechali mnie sprzyjać przed kolejną konkurencją (dzisiaj zaczynam remont mieszkania i nie będe w stanie cały czas być przy komputerze.)

********************************************************************************
lincz-> Dar15 (oddaję teraz głos, bo nie wiem czy będe potem, ale nie wykluczone, że głos mogę jeszcze potem zmienić)
********************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się