Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2007 o 21:36, Invin napisał:

- LifaR, jak dawno sie nie widzieliśmy, chyba ostatnio w jakiejś pracowni, nie?

- E, to musiala byc jakas moja wczesniejsza wersja, bo ja kolegi nie kojarze ;)

Dnia 08.01.2007 o 21:36, Invin napisał:

- Mam prośbę - powiedział do kolegi - w moim katalogu jest plik profiles.jsf, który zmienia niektóre moje ustawienia spowrotem na domyślne. Weź go troche popsuj - dodaj ciszej Invin,

- Musialbym zmodyfikowac caly program, by tak zrobic, ale moge za to zmienic zawartosc tego pliku tak, by "domyslnymi" byly te ustawienia ktore sam wybierzesz. To chyba zadna roznica ?

Dnia 08.01.2007 o 21:36, Invin napisał:

i poszukał czegoś do jedzenia.

- Na C: widzialem chyba nieprzydatny pagefile.sys, wyglada smakowicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAsna cholera, po co jeszcze ja miałbym mieszać skoro te wszystkie gagatki zablokowały już rejestr swojąobecnością. Chyba dzisiaj będę miał wakacje, chociaż...można by pokombinować , żeby z pięknej płyty głównej dało się słyszeć cudowny dźwięk, który zagłuszy te wszystkie bezużyteczne programy. Aua, mó...rdzeń główny...jak boli mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- To już kojarzysz - powiedział uśmiechnięty od I do n Invin - z góry dzięki za zmienienie tego pliku, pyskuje jakby był w 3 klasie podstawówki.
- pagefile.sys? - zapytał rozradowany - jeśli on też ma swoje uczucia itp. to szczerze mu współczuje - lecąc do plików systemowych luknął na kilka stron w internecie i poszedł na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- No, proszę państwa, jak macie coś wżerać i niszczyć to tylko stare śmieci. Jak spróbujecie usunąc coś systemowego to Was najnormalniej pokasuję moim standardowym pliczkiem wsadowym kasuj_dziady.bat. W tym komputrze czysto ma być, jako że powiadam Wam to ja - chyba jedyny program antywszystkowy. Zlikwiduję wirusy, zlikwiduję spyware, wszystko zlikwiduję, MUAHAHAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy dziś 08 stycznia 2007 roku, godzinę 21.57.
Zaplanowane zadania to:
- Cztery godziny gry w Guild Wars;
- Trzy godziny czytania i przeglądania forum;
- Dwie godziny gry w HoMM V;
- 10 minut odrabiania pracy domowej (czynność rezerwowa, może być pominięta).
Imieniny obchodzi Dzierżysław i Hermenegilda.
Takie informacje to dla walterminatora codzienność. Super wypasiony program do zarządzania czasem. Zastosowany algorytm pozwolił po zoptymalizowaniu ograniczyć ilość używanej pamięci do 512 mb RAMu...
Ale miał mnóstwo ślicznych skórek, więc sukces komercyjny był zapewniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- O niech Cię antywiry mają w opiece! - krzyknął na wieść o 2gigowej kolacji.
Ja w sumie też jestem przeglądarką, ale w życiu by mi sie nie chciało tyle ściągać.
- Lux, na starym kompie 2mega żarcia trudno było skombinować, a tu tak leci... Ups... chyba troche zdenerwowałem antywira - przestraszył sie, bo ostatni antywir pokazał go jako wirusa, za to, że ściągnął nagie dane z internetu sobie pooglądać - no dobra, pagefile''a zostawie, ale te 2 gb to wszamam, zanim je na dysku zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:58, Ninger napisał:

Zlikwiduję wirusy, zlikwiduję spyware, wszystko zlikwiduję, MUAHAHAA!


O, czy ktoś tu nie sciągnął najnowszej aktualizacji z plikiem bez_teorii_spiskowych.cpp ?
Bardzo polecam, sprawdzę tylko, czy mogę ją ściągnąć ze strony producenta... Co!?
Lif_Tweak modyfikując plik profiles.jsf spowodował, że aplikacja transvere.exe zakazała mi ściągać pliki!
To potrwa chwilkę... już! Plik gotowy do rozpakowania, NinWare.exe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:58, Ninger napisał:

- No, proszę państwa, jak macie coś wżerać i niszczyć to tylko stare śmieci.

->NinWare.exe wyglada calkiem staro :p

Dnia 08.01.2007 o 21:58, Ninger napisał:

Jak spróbujecie usunąc coś systemowego to Was najnormalniej pokasuję moim standardowym pliczkiem wsadowym kasuj_dziady.bat.

->Panie, daj pan spokoj. W tym systemie jest takie zamieszanie, za nawet my jestesmy juz widziani jako pliki systemowe. Co za bajzel... A jak sie bedziesz burzyl, pod kasuj_dziadu podrzuce Ci Twoj wlasny uninstall i bedziesz mial wesolo ;p

Dnia 08.01.2007 o 21:58, Ninger napisał:

W tym komputrze czysto ma być, jako że powiadam Wam to ja - chyba jedyny program antywszystkowy. Zlikwiduję wirusy, zlikwiduję spyware, wszystko zlikwiduję, MUAHAHAA!

-> Uuu, czysto. Ok, to najpierw czyscimy pamiec, wszelkie bufory, a potem formacik ? Sam NinWare.exe nakazal ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The PIMP, Gimp wersja 5.666

- rysowanie obrazkow o treści +18
- ściaganie szablonow przez Internet
- Obróbka zdjeć dwuznacznych
- Dodawanie oświetlenia i kolorów do filmów

The PIMP, po zainstalowaniu, pwoli zaczął przeglądać azę danych na komputerze w poszukiwaniu zdjęć =18, i co ciekawe, znalazł ich całkiem dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby oszczędzać energię przejdę w stan hibernacji. Pamiętajcie, żeby mnie obudzić, jakby coś się działo...
Przejście w stan hibernacji... Zakończono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2007 o 22:08, LifaR napisał:

->NinWare.exe wyglada calkiem staro :p

Po prostu mam długą tradycję ;P Ale updaty cały czas są w produkcji, a moja kolejna wersja wyjdzie razem z Duke Nukem Forever

Dnia 08.01.2007 o 22:08, LifaR napisał:

->Panie, daj pan spokoj. W tym systemie jest takie zamieszanie, za nawet my jestesmy juz
widziani jako pliki systemowe. Co za bajzel... A jak sie bedziesz burzyl, pod kasuj_dziadu
podrzuce Ci Twoj wlasny uninstall i bedziesz mial wesolo ;p

Ja nie mam Uninstalla tylko dlatego żeby ktoś mi czegoś takiego nie zrobił. A nawet gdyby ktoś go zrobił, to pod koniec kodu mam autoodpalanie repair.exe bez możliwości anulowania instalacji z sieci

Dnia 08.01.2007 o 22:08, LifaR napisał:

-> Uuu, czysto. Ok, to najpierw czyscimy pamiec, wszelkie bufory, a potem formacik ? Sam
NinWare.exe nakazal ! ;)

Możecie zrobić formata, w końcu pliki pobierające mnie z sieci są na stałe w pamięci podręcznej (RAM) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, mógłbyś mi ściągnać update z googla ?? Dodaje parę przydatnych funkcjii np.

- Generowanie losowe podpisów pod obrazki
- Słownik wyrazów bliskoznacznych (och, ach itp.)
- I dodatkowe 17 GB zdjeć do bazy danych.

Chociaż teraz i tak użytkownik kompa ma ze 4x więcej.

a, i tak przy okazji... ANTYWSZYSTKO NINWARE.EXE, BŁAGAM CIĘ PONAD ROZBIERANE ZDJECIA PAMELI ANDERSON, OSZCZĘDŹ MNIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Mogę kolegę wyręczyć - zgłosił się na ochotnika Invin - ściągne Ci update''a, bo najadłem się jak nigdy - tu pomachał przeglądarce cinek.exe - i pognał posurfować w poszukiwaniu nowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:18, Ninger napisał:

Po prostu mam długą tradycję ;P Ale updaty cały czas są w produkcji, a moja kolejna wersja wyjdzie razem z Duke Nukem Forever

-> Z Dukiem jakis czas temu rozmawialem, spoko koles, tylko ciezko sie dogadac, bo co chwila od nowa go kompiluja i niczego biedak z naszych spotkan nie pamietam. The PIMP tez pewnie go zna, rozne rzeczy widzialem na dysku u ludzi, ktorzy sie Dukiem zajmowali ;)

Dnia 08.01.2007 o 22:18, Ninger napisał:

Ja nie mam Uninstalla tylko dlatego żeby ktoś mi czegoś takiego nie zrobił. A nawet gdyby ktoś go zrobił, to pod koniec kodu mam autoodpalanie repair.exe bez możliwości anulowania instalacji z sieci

-> Czyli Twoj nieistniejacy Uninstall ma pod koniec fragment kodu, na ktory nie skutkuje nawet odciecie od sieci ? ;)

Dnia 08.01.2007 o 22:18, Ninger napisał:

Możecie zrobić formata, w końcu pliki pobierające mnie z sieci są na stałe w pamięci podręcznej (RAM) ;)

-> Dlatego pisalem, ze najpierw czyscimy pamiec. A format nie po to, zeby Ciebie wywalic, w koncu mnie tez by objelo (ale tylko jedna z moich kopii, co mi tam ;), tylko zeby bylo czysto. I pozwalasz spokojnie na format, ale wiesz ze pliki systemowe ktore zabroniles ruszac on tez obejmie ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikri Suf Dorr był programem do wspomagania systemu operacyjnego Łyndołs.

- Nie szalec mi tu, bo zaraz namówie łyndołsa, by się zawiesił !

Po tym krótkim przedstawieniu niewielkiej części swych możliwości Mikro Suf dorr począł zwowy przeglądac spis wszystkich błędów w historii tego PCta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Programy pracowały, rozmawiały i żyły własnym życiem w najlepsze gdy Kalkulator sobie grał. Nagle system się zawiesił na chwilę. Gra się wyłączyła a cały ekran zrobił się niebieski,
Po chwili wyświetlił się komunikat:

Wystąpił tragiczny błąd systemu
Następujące dane zostały utracone:
C:\Dfgdkfgj11231231x354254
C:\Sdiughcvu131231xdwerff323421
F:\Piracki_soft\Schkodlivy

Kalkualtor przed komputerem wrzasnął z wściekłości ale nie z powodu utraty danych ale dlatego że właśnie miał serie 23:0 na de_dust…

/x/
W świecie wirtualnym program administrujący Kalkulator v34.56735 wyświetlił komunikat o wystąpieniu w strukturze plików intruza. Poprzez użycie komend innych plików każdy z programów mógł uaktywnić protokół niszczenia określonego pliku. Jednak aby zadziałał swoje typy musiały podać wszystkie programy a program zostanie wybrany demokratycznie.

MG-Kalkulator12

1. Walgierz [walterminator]
2. Kukowsky [KuKu ver. 6.66]
3. Daniel Dazzy[Mikro Suft Dorr]
4. Avalon67
5. Ninger [NinWare.exe]
6. Ninja Seba [photoshop]
7. mtobi [The PIMP]
8. Shogun007 [Shogun]
9. Invin [FireBox]
10. MAR Cinek [Cinek.exe]
11. fanfilmu.pl [Troll 6.6.6]
12. upiordliwy [Schkodlivy] -- mord mafii
13. LifaR [Lif_Tweak]


Upiordliwy ginie w mordzie mafii. Oczywiście jest niewinny. Wiesz czego ci nie wolno.

Aktualna lista graczy:

MG-Kalkulator12

1. Walgierz [walterminator]
2. Kukowsky [KuKu ver. 6.66]
3. Daniel Dazzy[Mikro Suft Dorr]
4. Avalon67
5. Ninger [NinWare.exe]
6. Ninja Seba [photoshop]
7. mtobi [The PIMP]
8. Shogun007 [Shogun]
9. Invin [FireBox]
10. MAR Cinek [Cinek.exe]
11. fanfilmu.pl [Troll 6.6.6]
12.
13. LifaR [Lif_Tweak]

Jutro wszystko będzie standardowo jak napisane jest w podpiętym poście u góry strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2007 o 22:48, LifaR napisał:

-> Czyli Twoj nieistniejacy Uninstall ma pod koniec fragment kodu, na ktory nie skutkuje
nawet odciecie od sieci ? ;)

Nie Uninstall to ma, tylko ja osobiście. Tak więc gdy Odinstalowywanie dochodzi do kasowania pliku NinWare.exe komputer ulega zawieszeniu i przy restarcie usunięte pliki pobierają się z sieci nie będąc do niej podłączone. Teleportacja plików została dodana w buildzie 1234 ;)

Dnia 08.01.2007 o 22:48, LifaR napisał:

-> Dlatego pisalem, ze najpierw czyscimy pamiec. A format nie po to, zeby Ciebie wywalic,
w koncu mnie tez by objelo (ale tylko jedna z moich kopii, co mi tam ;), tylko zeby bylo czysto.
I pozwalasz spokojnie na format, ale wiesz ze pliki systemowe ktore zabroniles ruszac on tez
obejmie ? ;p

Ich usunięcie to będzie swoisty skutek uboczny ;) User zaintaluje system i pliki wrócą na swoje miejsce. Ja także, bo wczytam autodownloader z RAM-u. Natomiast Wasze miejsce jest niepewne prawdę mówiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z programow zginal, a z tego co widze, mamy wybrac demokratycznie, kto naszym zdaniem jest tego sprawca. Dla mnie kazdy z was mogl to zrobic, bo kazdy z was zostal napisany przez chorego programiste ;), ale na teraz mysle o photoshopie (Ninja Seba). Pewnie mial jakiegos skopanego cracka, ktory okazal sie crackiem nie byc, i przy okazji wywalil Schkodlivego, bez okazywania zadnych oznak aktywnosci. (czytaj - nie odezwal sie jeszcze)

Ninger -> Slyszales o kodzie dostepnym w mojej najnowszej wersji, umozliwiajacym natychmiastowe wykonanie Pal_Kosci_Ram ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, możesz mieć rację, też photoshop był dla mnie zawsze konkurencyjnym kompanem. Alę muszę poczekać na ewentualne błędne komunikaty innych programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się