Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Ooo...dziewczyna? na FM?

<strząsa kurz z garnituru>

DEEEV...DEEEEV... weź dziewczynę do edycji ;D

Witam, witamy, może dasz się zaprosić na drinka? ;> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - DEViANCE

1. Lampek
2. Kukowsky
3. Furrbacca
4. Spider88
5. S4jm0n
6. elekrin
7. Bumber
8. skyler
9. Wilk
10. Budo
11. windows00
12. Glizda
13. Liquid
14. Yarr

Coś takiego wybrałem z pomocą pana X ;)
Wilk, Windows00 i elekrin proszę o kontakt na gg 2540854.

I reszta informacji, tak jak obiecałem.
Zaczynamy, niemal na 100%, dzisiaj. Albo umieszczę posta trochę przed 20, albo będzie on troszkę później - ok. 23. Tradycyjnie, 2 mafiosów i 1 katani. Być może jakieś dodatki jak np. przywileje, god mode on etc. ;P
Co z fabułą? Bo to jednak chyba dla większości ważne.
SPOILER ON
Czasy rzeczywiste. Więźniowie, nie znający się dobrze między sobą, poznają się dopiero w wozie transportowym, gdzie są przenoszeni na do innego pudła. Po drodze samochód ma wypadek... Kto mafioso, kto katani? Policja bała się, że podczas transportu może się coś stać, toteż wcieliła dwóch gliniarzy ubranych jak każdy inny więzień i wiozła ich razem ze skazanymi. W razie czego mają ich po prostu... wyeliminować. Natomiast mafia, która posiada władzę w tym kraju (niejeden polityk trzęsie portkami w tym kraju), dodała i swojego człowieka... Ten człowiek każdego dnia może skontaktować się ze swoim szefem i dowiedzieć się co nie co jednej postaci.
SPOILER OFF

Mam nadzieję, że czegoś podobnego nie było, a nawet jak tak, to wydaje mi się, że uda się wam jakoś to rozegrać. Zresztą najważniejsza jest sama rozgrywka ;)
Podzrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:38, DEViANCE napisał:

/.../ Zaczynamy, niemal na 100%, dzisiaj. Albo umieszczę posta trochę przed 20, albo będzie on troszkę
później - ok. 23. Tradycyjnie, 2 mafiosów i 1 katani. Być może jakieś dodatki jak np. przywileje,
god mode on etc. ;P /.../

Hm... A kiedy planujesz pierwszy mord? Dzisiaj, czy dopiero jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:44, Bumber napisał:


Hm... A kiedy planujesz pierwszy mord? Dzisiaj, czy dopiero jutro?


Po tym pytaniu nastała niezręczna cisza... czemu tutaj pyta, a nie na GG?... jednakże skoro zapytał, brzydko byłoby nie odpowiedzieć... jutro mord, jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładne info będzie wraz z rozpoczynającym postem. Ale skoro już zapytałeś Bumber, to dodam tylko, że mord będzie jutro, pierwsze sprawdzenie i pierwszy lincz pojutrze.
+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, dostałem się, fajnie, aż grozą powiało, jak nie mogłem się znaleźć na liście :D Straszna perspektywa to dla mnie była ;) Swoją drogą muszę być już na dość wysokim poziomie w FM skoro coś takiego mam ;) Fabułą zapowiada się fajnie, czekam niecierpliwie na edycję.

Bumber-> Oczywiście. Ale z pustego i żulicho się nie schleje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 23:36, Budo napisał:

hyhy i Ty tutaj? No to jak juz tyle starych pryków, to Bloody, Arxel, Cerm... nie mam kontaktów
do wszystkich, ale możnaby jeszcze kogoś skołować..?


Patrz no przywiało mnie ;) Dev mnie przywiał tutaj raczej :P A Ciebie byku jak tu przywiało ? ;)
Kurde fakt... to byłby kawał dobrej zabawy :) Do Cerma i Arxela wciąż mam nr gg. Jeśli ich nie zmienili.... z tym że już niestety za późno :/ Ale może kiedyś zbudowałby taką edycję specjalną ;) I tylko brakuje mi Domka na MG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 13:24, Yarr napisał:

Miło widzieć S4jmona (u którego debiutowałem - kiedy to było? 3 lata temu i trochę?)


Yarr?! O masz! Dopiero skojarzyłem :D Miło również ;)
19.07.2005 - XIX edycja FM. to ta którą prowadziłem. Przynajmniej tak wynika z tego co mam zapisane na dysku. Pamiętasz czym jeździłeś? :D

Heh, żeby powspominać to podam listę graczy tamtej edycji ;)
1. Shudo (PT Cruiser)
2. DEViANCE (3000 GT)
3. .Darnok (Nissan 300ZX)
4. Arxel (RX-8)
5. Mika (syrenka, coś)
6. Grizzly (EVO VIII)
7. Dadix (126p 1.7)
8. Yarrsung (zgaduj zgaduj ;))
9. ?? CermatoX ??
10. DeTomaso (Capri)
11. Stein (TT 1.8T)
12. Conqueror (Toya)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 16:12, S4jm0n napisał:


10. DeTomaso (Capri)


Jestem ciekaw czy większość z obecnych wie, kto to był ;> I jaki nick ma teraz! Ha! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem! Ja wiem! Budo :D ! Dowód: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=440&pid=82 . Wygrałem coś może ;] ?

A co do najbliższej edycji to rzeczywiście całkiem sympatyczny skład się zebrał. Nawet dawno nie widziany Yarr wrócił do tematu, mam nadzieję, że na trochę dłużej ;] .
Jeszcze raz życzę wszystkim miłej zabawy i osobiście chciałbym, abyście... w miarę szybko skończyli :D , bo jeżeli następna edycja zacznie się w okolicach 4 września to być może wykorzystując przydługą przerwę przed drugim egzaminem jeszcze dam radę się do niej zgłosić :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było trzeba się zapisać... z kim ja teraz będę się kłócił w edycji zanim mnie zabiją? :/ Pozostaje mi jedynie kłócić się z Budo o to kto z nas bardziej zasłużył na to by zginąć w pierwszym mordzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buehe... :) Jak to miło znowu mieć okazję spróbować się i zbierać doświadczenie na kolejne okazje ;) Dzięki Dev za danie szansy razem z całą resztą. W składzie widzę, że ponad 3/4 to mocno doświadczone osoby. Cóż... Tylko liczyć na to, że jakoś da się radę.

Dev, jakby moja wiadomość do Ciebie nie doszła którą wysłałem, to moje GG widnieje w podpisie dla bezpieczeństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:48, Kukowsky napisał:

Było trzeba się zapisać... z kim ja teraz będę się kłócił w edycji zanim mnie zabiją? :/ Pozostaje
mi jedynie kłócić się z Budo o to kto z nas bardziej zasłużył na to by zginąć w pierwszym mordzie.
:P

Na ten jeden dzień jakąś ofiarę sobie znajdziesz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech mnie pokręci! Nie zdążyłem się zgłosić. :-/
Nic to, życzę miłej gry i powodzenia bez względu na to czy gracie w mafii czy mieszkańcami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:48, Kukowsky napisał:

Było trzeba się zapisać...


Heh, gdybym mógł to bym się zapisał. Niestety, w czerwcu zamiast się uczyć grałem głównie w FM i teraz mam tego efekty :P (chociaż przyznaję się bez bicia, że wówczas kompletnie nie chciało mi się siedzieć nad książkami). Także gdybym zagrał teraz to nie ma siły - znów bym coś zawalił, albo egzamin albo edycję, w związku z tym wolę się jeszcze na jakiś czas wstrzymać.

Dnia 28.08.2007 o 17:48, Kukowsky napisał:

z kim ja teraz będę się kłócił w edycji zanim mnie zabiją?


Spider dobrze mówi - jest paru graczy, z którymi możesz śmiało wdać się w długą i gorącą wymianę zdań ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 18:18, Fiarot napisał:

Spider dobrze mówi - jest paru graczy, z którymi możesz śmiało wdać się w długą i gorącą wymianę
zdań ;) .


Ty i mi tutaj nie czaruj , mam nadzieję że w końcu się przyłączysz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się