Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Ha ha mafia wygrała, no nieźle, udało ci się Kalk załatwić całą legendarną ósemkę koniokradów w pojedynkę masz sie z czego cieszyć ^^ (czasem ci trochę pomogliśmy ale to taki mały szczególik). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przeprosic za moja nieobecnosc , ale byłem prawie pewien że bede miał neta w mielnie a tu lipa ;] Jeszcze raz sory ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz przepraszasz?! Przez ciebie musieliśmy jechać na jakichś środkach halucynogennych, a nie zabawiać się z prawdziwymi pannami! <rzuca się z pięściami na Phelelę> ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś cisza w wątku... Nawet MG chętnego do prowadzenia nie ma? Co ja mówię, nawet listy nie ma! Oj, złe czasy nastały...

Zobaczę ile potrwa zbieranie składu do tej edycji, gdyż mam zamiar coś pomiszczować, ale właśnie dopiero po najbliższej edycji. Może pod koniec wakacji bedzie już lepiej ze składem i uda mi się zaprosić kilka osób... Póki co - czekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:24, Bumber napisał:

Coś cisza w wątku... Nawet MG chętnego do prowadzenia nie ma? Co ja mówię, nawet listy
nie ma! Oj, złe czasy nastały...

From win0 with love ;*

MG - ?

1. win0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 12:30, windows00 napisał:

From win0 with love ;*

Oh, dziękuję! Urzekłeś mnie tym...

;P

Ciekawe ile czasu będzie się ta lista zapełniać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zagram mimo, że czas miałbym. :) Aktualnie poświęcam wszystko wolne na granie w GW. Zatem miłego grania życzę.

EDIT: no... ktoś mógłby zagadać modka jakiegoś miłego, który zdjąłby te przypięte posty. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 20:10, szerszeń45 napisał:

A ja nie zagram mimo, że czas miałbym. :) Aktualnie poświęcam wszystko wolne na granie
w GW. Zatem miłego grania życzę.

EDIT: no... ktoś mógłby zagadać modka jakiegoś miłego, który zdjąłby te przypięte posty.
^^

Zrobione :P

Ja mógłbym zagrać, ale będę miał jeden dzień, w czasie którego będę całkiem nieosiągalny... więc jeszcze wstrzymam się z wpisaniem na listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze korci mnie bym się wpisał na listę graczy ale z drugiej strony dawno nie grałem <myśli> co robić?
Do kiedy można się wpisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:30, wdowiakm napisał:

Do kiedy można się wpisywać?

Patrząc na tempo zbierania obecnej listy, to do końca świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:34, VBone napisał:

Patrząc na tempo zbierania obecnej listy, to do końca świata.


Nie no, co ty?

Ta lista zbiera się dość szybko jak na obecne standardy ;) Ja sam się nie wpiszę, bo dzisiaj koło 14.00 wyjeżdżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinniśmy się martwić nie tylko, czy graczy się uzbiera, ale też, czy MG się znajdzie :/. Bo wyjdzie na to, że najbliższą edycją będzie ta Bumpy''ego, a Alexei już zdąży dołączyć :P. Gdyby nie to, iż podczas poprzedniej edycji kilku graczy mocno mnie zawiodło, możliwe, iż bym poprowadził. Póki co mam nadzieję, że ktoś inny wyrazi na to ochotę...

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się