Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

1. General Sturnn
2. Ariwederczi
3. Ninja Seba
4. Homie
5. DEViANCE
6. Furrbacca
7. DaZzy
8. Vaxinar
9. Shudo
10.Poury
11. Dar1
12. Darnok
13. Yarr
14. Eldae
15. Jozeph
16. Ninger
17. DonCarleone
18. Upiordliwy
19. Andrij
20. Shogun007
21. Akshi
Przegapiłem listę i znów się nie dostanę ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mnie dosłownie przez kilka godzin, a tu już taki spam, żeście zrobili. Ech... może to ja mam jedynie takie zwidy poprzez tą fizykę kwantową w LO :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 22:03, Akshi napisał:

Przegapiłem listę i znów się nie dostanę ;-(

Dostaniesz się może, bo nie kolejność decyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Forumowej Mafii mam piątki i szóstki ;D na serio, można wyuczyć się nieźle gadać i argumentować albo szantażować i zastraszać bezpodstawnie ;)

DO NOWYCH:

GG - 5798342
E-MAIL - lampek_hello@o2.pl

+

przeczytajcie moje posty na poprzednich stronach, dotyczących edycji.
Pozdrawiam i żegnam sie prawdopodobnie na dzisiaj. Pa pa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 22:13, Ninger napisał:

> Przegapiłem listę i znów się nie dostanę ;-(
Dostaniesz się może, bo nie kolejność decyduje :)


Otóż to! Decyduje MG muahahahah }:->

Ogłoszenie:
Skład osobowy oraz role zamieszczę na forum w piątek ok. 20-21 (jeśli zaczniemy w sobotę) bądź jutro, w takich samych godzinach, jeśli zaczynamy w piątek. Chyba jednak zaczniemy późnym wieczorem w piątek... tak około 22, przepraszam za utrudnienia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 22:03, Akshi napisał:

Przegapiłem listę i znów się nie dostanę ;-(


Skąd ten pesymiz towarzyszu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany. Ale naspamowali :)
Podsumowanie:
MG - bardzo dobre posty od strony fabularnej, wciągające. Nawet mnie, pomimo niechęci do sf zainteresowały. Z drugiej strony popełnił kilka błędów warsztatowych (źle podane głosy, itp.). Zrzucę to na brak doświadczenia. Moim zdaniem debiut bardzo dobry.
Mafia - raz na wozie, raz pod wozem. Tym razem padliście. Ale błędów w sztuce nie dostrzegłem. No, może Devil podpadł mi uzasadnieniem linczu na mnie, ale to tylko przeczucie było.
Mieszkańcy - na początku przerost fabuły nad grą, potem już było ok. Czy Wam się podoba czy nie, rozruszałem grę :)
Katani - POEZJA - serio, Upiór, nie widziałem lepszej gry kataniego. Duszę diabłu chyba sprzedałeś, że postanowiłeś się sprawdzić. Bardzo ryzykowne zagranie, ale trafione. Podziwiam, szczerze :]

Thorny - przepraszam, wsiadłem na Ciebie strasznie i czytając ponownie moje posty zauważuyłem, że niebezpiecznie zbliżyłem się do chamstwa. Myślę, że zagrałeś bardzo dobrze. Ale będę stał na straży twierdzenia, że mafia w realu i FM to nie do końca to samo.

Na listę nie zapisuję się.
Nie, FM nie znudziła mi się. Ale jakoś brak mi odpowiedniego nastroju. Odpocznę sobie :)
Życzę udanej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 11:13, Persona Non Grata napisał:

Mnie nie dotyczy bo ja uważam się za 7 cud:) przecież zawsze zastanawiałem się co robi pozostałe
6:]


Przecież napisałem, że Ciebie nie dotyczy. Z tego powodu, że jesteś 7. Przecież to wiem inaczej bym tak nie napisał ;P Uważanie się za dwa cudy już byłoby podejrzane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 22:17, Lampek napisał:

Skład osobowy oraz role zamieszczę na forum w piątek ok. 20-21


No... ulżyło mi :D Całe szczęście, że te role na forum zamieścisz, wkońcu wszyscy zobaczą, że znowu będę mieszkańcem :P
Swoją drogą czy to nie jest dziwne? na 13 albo 14 edycji byłem raz w mafii i byłem raz katanim... No, a niektórzy mają takie szczęście, że są prawie cały czas kimś z małymi przerwami :P
Ja składam zażalenie, tak nie można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , takiego spamu dawno nie czytałem ;) Moment , co to tam było o fabule Lampku , bo jestem nazbyt zmeczony żeby doszukać siętego w stercie gadaniny o szkole ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 23:52, Furrbacca napisał:

No ja Cię... Jeszcze mu mało. Ja byłem tylko raz w mafii. Edycja Cermowa, to jest ''Trzeciego''...
Wiecie chyba ile pograłem ;P.


No dobra, dobra, ale ile Ty masz edycji za sobą, a ile ja :P
No,a taki Devilfish był w mafii w przed ostatniej edycji przed jego odejściem, w ostatniej też był, teraz wrócił z matur i znowu był. Ja się pytam kuna gdzie ta sprawiedliwość na tym świecie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 23:59, Ninja Seba napisał:

> No ja Cię... Jeszcze mu mało. Ja byłem tylko raz w mafii. Edycja Cermowa, to jest ''Trzeciego''...

> Wiecie chyba ile pograłem ;P.

No dobra, dobra, ale ile Ty masz edycji za sobą, a ile ja :P
No,a taki Devilfish był w mafii w przed ostatniej edycji przed jego odejściem, w ostatniej
też był, teraz wrócił z matur i znowu był. Ja się pytam kuna gdzie ta sprawiedliwość na tym
świecie? xD



E tam , rola mafiozy jest ciekawa tylko wtedy gdy masz ją z odstępami czasowymi , żeby gracze nie wyrzucali Cię za każdym razem - > jak to np. było z Budem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... z odstępem czasowym np. ... roku. Bo taki mniej więcej miałem odstęp czasowy ;P
Ale jako mafia lubię grać, choć to dużo łatwiejsze niż rola mieszkańca. A już najbardziej przechlapane ma katani - grałem dwa razy katanim, dwa razy trafiłem mafię - i muszę powiedzieć, że w obu przypadkach drugą, nietrafioną przez mnie mafią był Budo ;P Ale tylko roz skorzystał na tym, że go nie zdążyłem capnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadacie tu o jakimś spamie, a tak naprawdę to szkoda było zastopować Yarra, więc wypadało do Niego dołączyć. :) Moim zdaniem była to dobra rozgrzewka przed edycją. :) Wy co chcecie mieć jakieś lepsze role mówie, że podobno MG losuję role, więc możecie mieć oto pretensje tylko do losu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 23:49, Ninja Seba napisał:

Ja składam zażalenie, tak nie można :P


Można, można. Jak zostaniesz MG to możesz sobie wybrać role. HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie roli w FM. Grałem trzy razy katanim, dwa razy jako mafia i pozostałe jako mieszkaniec. Najbardziej pasuje mi jednak rola kataniego.
Onośnie spamu który przeprowadził Yarrw odpowiedzi na posta Prażynki nieźle się zabawiliście przez co zraziliście Prażkę do gry w FM. Ale przy takim rozkojarzeniu i dawaniu się wkręcać to myslę że trudno by jej się grało a nam doskonale by się ją wkręcało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się