Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Renvoz

Czemu minus dla mnie za ''zassanie''?, daj spokój w końcu Prido był pewny swych spraw (jego doświadczenie pomagało mu niemiłosiernie) i pokazał klasę swej osoby. Ja byłem pewny własnych i co do inita się nie pomyliłem, więc przestańcie się co do tego czepiać ;) Niestety ja nic nie wiedziałem o tym żarciku Shudo, więc postarał się w poscie napisać wszystko tak by init uwierzył, że Prido winny. Sposób w jaki ominąłem ''sprawdzenie'' Prido przez kindziuka zajął mi 20 minut na wymyślenie. ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 16:13, Renzov napisał:

Shudo, mógłbyś chociaż tej edycji nawet trochę nie spieprzyć? Bardzo Cię proszę.


Hamuj, bo to zabrzmiało jakbym wszystkie edycję które prowadziłem spie.. zepsuł. To była trzecia edycja prowadzona przeze mnie i były to pierwsze błędy. Więc zastanów się niczym następnym razem walniesz takiego focha i taki głupi tekst.

Avalon67
>Przydałby się Fiarot, przegadałby wreszcie Prida, a co! ;D

Już do Fiarota pisałem czekam na odpowiedź. Pewnie nie będzie miał czasu gdyż ostatnio krucho u niego z nim. Jak tylko Prido zaczął grać to już wówczas starałem się namówić Fiarota do gry gdyż jestem świadomy że dyskusje między tą parą byłyby jedwabiste. Miejmy nadzieje że tym razem się skusi.Ale jak narazie to Prido nie wpisał się do składu tej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inmos

Otóż, gdy kindziuk przyznał się do bycia katanim, a Winry to potwierdziła, gdyż napisała, że nim nie jest, stało się jasne, że kindziuk musi mówić prawdę (zwłaszcza, że tego samego dnia padł w mordzie). Więc skoro napisał, że sprawdził Prido, stało się jasne, że jest 100% niewinnym.
Każdy w to uwierzył, a tu nagle taki Inmos wyskakuje ze swoją pokrętną teorią, która nie ma prawa pokrywać się z rzeczywistością. Zrobiłeś coś bezsensownego- zacząłeś oskarżać Prida. I w tym tkwi problem. Gdyby Shudo, nie ciągnął tego tak długo to nic by się nie stało. A tak było zagrożenie, że miasto przegra. Skoro byłeś pewien, że jesteś niewinny to - wiedząc, że Prido jest niewinny - trzeba było linczować Inita.
Swoją drogą- dlaczego byłeś taki pewny, że Init jest na pewno niewinny? Rozumiem, że przeczucie i w ogóle, ale w tamtej sytuacji nie było innego wyjścia.
I właśnie dlatego zassałeś.

Na szczęście wszystko potoczyło się dobrze i miasto wygrało.
Jednak mogło tak nie być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty dalej swoje. Dobra: a czemu Prido był taki pewny?
PRZECIEZ JA WIEM ZE PRIDO BYL NIEWINNY; dopuki nie zostaliśmy w finale sami. TEN post miał zamącić w głowie. P.S Może Shudo się pomylił z podaniem kim jest Prido kiedy go sprawdzał? -joke. Nie wiedziałem kogo mam linczować skoro obaj wyglądali na miastowych; rzuciłem monetą; wypadł Prido. A więc me niecne plany obróciły się przeciw niemu...

Eh nie znęcaj się tak bo nie zdarzyło się nic złego. Miasto wygrało.

EDIT; w przecież dołożyłem swą cegiełkę linczując Avalona, i pisząc około 26 postów przeciw niemu i argumentom Asthariela. Wszystko oczywiście zaczeło się kiedy Prido podał parę: Wayzin-Avalon67.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 18:21, Shudo napisał:

Hamuj, bo to zabrzmiało jakbym wszystkie edycję które prowadziłem spie.. zepsuł. To była
trzecia edycja prowadzona przeze mnie i były to pierwsze błędy. Więc zastanów
się niczym następnym razem walniesz takiego focha i taki głupi tekst.

Nie zrozumiałeś mnie do końca.
Ostatnie edycje, z którymi byłeś powiązany no cóż... delikatnie mówiąc nie przysporzyły Ci pozytywnej sławy. I nie bez powodu (mam przypomnieć co ostatnio wyprawiałeś? bardziej jako gracz, ale jednak)
Ta Twoja passa ciągnie się już jakieś 3-4 edycje, a nie wiem jak było wcześniej.
I o to mi chodziło.
Mam szczerą nadzieję, że w tej edycji będzie lepiej. Ponieważ naprawdę chciałbym dobrze się bawić i wczuć w grę.
I wolałbym nie ginąć przez ''pomyłkę'' MG.
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 17:27, Avalon67 napisał:

Post owszem, wypaśny. Sam bym Prida zlinczował, gdyby nie to, że był stopro niewinny.
Bo poza tym czysty ''trzeci''.


Zapomniałeś już chyba, że edycja się skończyła i nie musisz już tak się bawić... ;)

Co do wpisania się na listę, czekam na odpowiedni numerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 18:44, Prido napisał:

Zapomniałeś już chyba, że edycja się skończyła i nie musisz już tak się bawić... ;)

Nie chcę wypaść z wprawy ;P

Renzov
Przecież na spokojnie doszliśmy do tego (a właściwie Vilmar), że Shudo nic nie "zepsuł" tylko po prostu zaryzykował będąc niewinnym, a mając podstawy by sądzić, że ja mogę być w mafii (swoją drogą to była naprawdę dobra edycja, ta akcja kończąca ciągnącą się od początku sprawę mojego mafiowania i fabułka Prida) zagrał va banque. Nie trafił, i poddał się by dać jeszcze jakiekolwiek szanse miastu. Gdybym był wtedy złym to byście go na rękach nosili jak to ktoś ujął ;P

Shudo
Jeszcze Cael by tam swoje trzy grosze wrzucił i wyszłaby edycja na 50 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 21:31, Kukowsky napisał:

MG - Shudo

1. Isildur (zależy od terminu)
2. kindziuk
3. Cael
4. init011
5. qrex
6.Filip
7. Insom
8. paweldomar1
9. Renzov
10. Avalon
11. Kukowsky


Witam weterana i bardzo mi miło że nas ponownie odwiedzasz. SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Shudo

1. Isildur (zależy od terminu)
2. kindziuk
3. Cael
4. init011
5. qrex
6.Filip
7. Insom
8. paweldomar1
9. Renzov
10. Avalon
11. Kukowsky
12. HBG

.
.
.

13 - numerek zaklepany dla Prida :)

BTW. Jutro zaczynamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Shudo

1. Isildur (zależy od terminu)
2. kindziuk
3. Cael
4. init011
5. qrex
6.Filip
7. Insom
8. paweldomar1
9. Renzov
10. Avalon
11. Kukowsky
12. HBG
13. Latniak

Nie ma zaklepywania! W dupie mam komitety kolejkowe (sic!)
Ja będę 13!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 21:42, windows00 napisał:

No i nie poczekają nawet :/


Zapisuj się
Limit max to 16. Jeszcze przekonuję kilka osób ze starej gwardii między innymi Keroth''a, Spiader''a, Fiarot''a, Walgierz''a, Tyhe, Budo, Upiordliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 22:12, Shudo napisał:

> No i nie poczekają nawet :/

Zapisuj się
Limit max to 16. Jeszcze przekonuję kilka osób ze starej gwardii między innymi Keroth''a,
Spiader''a, Fiarot''a, Walgierz''a, Tyhe, Budo, Upiordliwy

a Vilmara? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 22:14, kindziukxxx napisał:

a Vilmara? :)


Jego akurat nie mam w kontaktach na gg. Jeśli uważasz że będzie chętny to ślij mu zaproszenie.

Ekipa jest więc dane do mnie to rogil(at)wp.pl potwierdźcie proszę. Do większości mam namiary, aczkolwiek potwierdzenie obowiązuję wszystkich.

Tym razem zrobię inną edycję. Narazie chodzi mi po głowię kraina ACME. Ale co będzie dowiecie się wówczas jak się post pojawi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się