Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2005 o 16:40, 5kr4dziej.pl napisał:

A wklejac i tak bede
wkejac =:] po to, to jest.


To trochę irytuje, a jak podczas gry będziesz nadal wklejał tego gifa to tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 20:03, Yarr napisał:

Skr4dziej, weź trochę na wstrzymanie.

Role będą pewnie później. Budo, wysyłasz na e-maila, czy przez gg?


Role pójdą gg, albo na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5Kr4dziej --> chłopie to nie avatar tylko miejsce na obrazek, trochęirytuje jak ktoś przy każdej swojej wypowiedzi daje obrazek. Popatrz - czy ktokolwiek dodaje obrazek z nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra mój mały żarcik nikogo nie ruszył, wiec wyjaśnie że role pójda przez gg- preferuję ogólnie tą formę kontaktu.
5kr4dziej-----> to prawda, będa awatary to sobie dodasz co będziesz chciał, teraz jednak wszyscy mausza oglądac tego gifa zawsze i może to być denerwujące. Więc proszę Cię żebyś przestał go wklejać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 20:43, Budo napisał:


Dobra mój mały żarcik nikogo nie ruszył, wiec wyjaśnie że role pójda przez gg- preferuję ogólnie tą formę kontaktu.



Nie ruszył nikogo bo pewnie większości nie ma;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 16:40, 5kr4dziej.pl napisał:

upierdliwy --> przestan byc upierdliwy
HumanGhost --> taaa.... bo lubie gadac sam do siebie =D

A wklejac i tak bede
wkejac =:] po to, to jest.


Obojętne czy będe mieszkańcem czy mafiozą - zginiesz przedemną- gwarantuje ci to- bez pozdrowień
--
Cerm

---> Budo - wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 16:40, 5kr4dziej.pl napisał:

A wklejac i tak bede
wkejac =:] po to, to jest.


nie, nie będziesz wklejać.
to nie jest do wklejania obrazków bez sensu.
kNOT Cie upomniał, więc tym razem już degrad.
-1.

p.s. jak się bardzo uprzesz, to możesz nie doczekać edycji.
jaki wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 22:08, walgierz napisał:

Mamy możliwość kreacji swojej postaci, tak?
To ja chcę być człowiekiem, który odkrył, że tak naprawdę jest krasnoludem :D


walgierz nie przeginaj, specjalnie dla ciebie jest tapetka u góry (ładna?). Jesteście ludźmi (jak dla ciebie zrobię wyjątek to już będę niesprawiedliwy). Kreacja jest dowolna ale licze na wasz rozsądek (aha CZŁOWIEK, który zaraził się tylko wampiryzmem to WAMPIR :P). Mam nadzieję że się rozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 22:08, walgierz napisał:

Mamy możliwość kreacji swojej postaci, tak?
To ja chcę być człowiekiem, który odkrył, że tak naprawdę jest krasnoludem :D


mała dusza w wielkim ciele?to się nazywa wielka wiara małych ludzi ekhem krasnaludów:P

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 22:33, Persona Non Grata napisał:

mała dusza w wielkim ciele?to się nazywa wielka wiara małych ludzi ekhem krasnaludów:P


walgierz, ja nie wiem co ten gośc powiedzial, ale na wypadek jakby Cie obrazał, bij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 22:33, Persona Non Grata napisał:

mała dusza w wielkim ciele?to się nazywa wielka wiara małych ludzi ekhem krasnaludów:P
--
Cerm

Mój projekt upadł :(
MG zagroził, że mnie złoi, jak go nie przestanę wkurzać...
Nie narażam mu się, bo jeszcze katanim zostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiejbyście dołączyli do akcji kup prezent dla CDP ;].


A tak na poważnie, bo już się pogubiłem =>Role to miałybyć dzisiaj czy coś mi sięprzyśniło ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No właśnie MG jest zły i zmęczony, więc bez wygłupów, bo będę niemiły ;]
Role jutro, zaczynamy w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 22:05, TYHE napisał:

p.s. jak się bardzo uprzesz, to możesz nie doczekać edycji.
jaki
wybór?

A zastąpisz Go? ^^ bo coś dziwnie trudno było znaleźć tym razem pełną ekipe :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 22:35, TYHE napisał:

walgierz, ja nie wiem co ten
gośc powiedzial, ale na wypadek jakby Cie obrazał, bij :D


To jest namawienie do przemocy fizycznej!!!!
Naskarżę jakiejś praworządnej mądrej mordce to degrada dostaniesz, przecież tu jest pełno dzieci, nie wiesz że młode umysły szybko uczą się złych zachowań?
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiem ze to nie na temat ale naprawde was nie rozumiem co to za problem?? No wklejam sobie bo wklejam ale przeciez to moja sprawa. Jak chcecie to moge odejsc jesli wam nie pasuje wiem ze bedzie to na reke. Ale NAPRAWDE nie rozumiem waszego zachowania... gdy uczestniczylem na innych Forum nikt nie mial do tego pretensji bo do tego to jest... wiec w czym problem?? w tym ze obrazek was denerwuje?? O Boshe ;] czy wy zawsze gnoicie nowych?? najpierw ze gadam sam do siebie a teraz ze wklejam obrazek o.O wy nie wklejacie i czy mam do kogos o to pretensje?? nie, a ja wklejam bo lubie... W regulaminie nie ma ani slowa o wklejaniu znaczkow wiec jest to prawne...
Dobra widze ze i tak mam przegrane sorki za klopot ale... Budo przepraszam i prosilbym o wykreslenie z listy graczy , bo ja nie jestem tutaj aby sluchac pretensji o wklejanie obrazkow tylko po to aby pograc ; ]. Narazie i
zycze wszystkim milej gry... ktorej pozbawiliscie mnie przez... nie wiem przez co... przez wasza dziwna idee ze jak wy nie wklejacie to i nikt nie moze wklejac. Wiecej juz sie nie pokaze aby nie sprawiac wam klopotu THX wszystkim przy pomocy zrozumienia gry.

TYHE->chcesz to mnie zablokujcie ja mam dopiero poczatek swojej kariery na tym forum wiec az tak to mi nie zalezy... jest ich naprawde baardzo duzo o takiej tematyce... z poczatku gram.pl/forum wykorzystywalem jako pomoc ale potem chcialem sprobowac jakiejs rozrywki oferowanej przez was... i widze ze byl to blad bo jesli macie az takie wielkie pretensje i wymogi co do wklejania obrazkow... to wybor jest pewny... nie chce uczestniczyc. A co do twojego kolegi to juz przez wasze pretensje zlamalem jeden z punktow tam i tutaj... mowa o dyskusji ktora nie powinna byc podejmowana... ehh.... szkoda ze wszytko sie tak potoczylo... przez niewinne 2 klikniecia "przegladaj" i "ok" a w regulaminie nic o tym mowy nie ma. I najpierw zaczolem pisac tutaj posty z obrazkami a dopiero potem zauwazylem uwage tego 2 medatora... naraze sie jeszcze raz i powiem ze macie dziwny zwyczaj z tymi obrazkami o.O mnie to tam nie przeszkadza, albo ktos wkleja obrazek albo jakis text, i zawsze ktoras z tych rzeczy towarzyszu przy poscie danej osoby.

n4r''x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po imprezie, i moze dlatego takie lajtowe podejscie do sprawy... czego zapomnailem dodac... ale rowniez i postanowienie o koncu gry bylo by takie samo gdybym byl trzezwy. I jak na zlosc ;] macie tu swoj upragniony obrazek ;] heh.... smieszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale koleś poleciał. Jest nam prawie przykro że nie zagrasz. Skoro masz takie problemy z słuchaniem uwag to Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się