Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2006 o 15:08, mtobi napisał:

----->Fanfilmu
Nie wykluczyłem umbera pernamentnie :P

Mam taką nadzieję. Jednak pisząc o podejrzeniach dotyczących Juana, nie mogłeś odstawić go na bok. W końcu Kuk to mafia [więc jego sprawdzenia są wymyślone].

Chciałbym poznać zdanie kilku innych osób, ale chyba musimy czekać jeszcze trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bardzo mnie interesuje zachowanie Avalona i Yarra. Siedzą cicho jak myszy pod miotłą, z ich przemówień nie można nic rozgryźć. Może poprostu nie chce im się pisać, albo jest to ich sposób na pozostanie niezauważonym. jeśli tak, to bardzo skuteczny. Myślę, że mafia wygląda Ktoś z grupy kukowsky i ff+ktoś z grupy avalon i yarr. echh, naprawdę, ten wczorajszy napad na sebę i spidra był złym pomysłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 15:19, mtobi napisał:

Może poprostu nie chce im się pisać,

To by było naprawdę przykre. Jest o czym pisać.
Ja jednak myślę, że mają jakieś sprawy, praca, szkoła, dom... Ja też nie mogę być na forum cały dzień.

Dnia 19.12.2006 o 15:19, mtobi napisał:

bardzo mnie interesuje zachowanie Avalona i Yarra. Siedzą cicho jak myszy pod miotłą

Dorzuciłbym jeszcze Bumbera.

Jak już ktoś się odezwie, chętnie się ustosunkuję do wypowiedzi, bo bardzo mi zależy, żeby zabić Gumofilca.
Tak jak wszystkim mieszkańcom.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja się rozwija, argument fana filmu o sprzątnięciu lorda dla unniewinnienia Kuka może być prawdą, inne argumenty jakoś nie przemawiają do mnie za bardzo, tak czy siak przejrzę, sobie posty jeszcze raz, ale mój głos prawdopodobnie pójdzie na Kuka, tak jak wczoraj zakładałem, ale jeszcze wszystko może się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 15:29, fanfilmu.pl napisał:

To by było naprawdę przykre. Jest o czym pisać.
Ja jednak myślę, że mają jakieś sprawy, praca, szkoła, dom... Ja też nie mogę być na forum
cały dzień.

Ja też nie siedze 24 na dobę, ale z racjii, że jestem chory, to siedzę cały czas w domu, i mam więcej czasu.

Dnia 19.12.2006 o 15:29, fanfilmu.pl napisał:

> bardzo mnie interesuje zachowanie Avalona i Yarra. Siedzą cicho jak myszy pod miotłą
Dorzuciłbym jeszcze Bumbera.

On się trochę wiecej udzialał, ale przyjrze się mu blizej.

Dnia 19.12.2006 o 15:29, fanfilmu.pl napisał:

Jak już ktoś się odezwie, chętnie się ustosunkuję do wypowiedzi, bo bardzo mi zależy, żeby
zabić Gumofilca.
Tak jak wszystkim mieszkańcom.

Ja się jednak zastanowie. A wszystkim mieszkańcom to załeży aby zabić zdrajcę, anie Gumofilca(choć nie wykluczm że jest zdrajcą.

Dnia 19.12.2006 o 15:29, fanfilmu.pl napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2006 o 15:30, Avalon67 napisał:

Sytuacja się rozwija, argument fana filmu o sprzątnięciu lorda dla unniewinnienia Kuka może
być prawdą, inne argumenty jakoś nie przemawiają do mnie za bardzo, tak czy siak przejrzę,
sobie posty jeszcze raz, ale mój głos prawdopodobnie pójdzie na Kuka, tak jak wczoraj zakładałem,
ale jeszcze wszystko może się zmienić.

Tylko równie dobrze to mafia mogła po prostu czuć, że będę sprawdzał siebie, gdyż edycja podczas, której to ostatni raz byłem katanim mogła mnie nauczyć tego, że czasami należy zatroszczyć się o własny tyłek. Początkowo miałem sprawdzać siebie, jednak po momencie stwierdziłem, że szansę, że mafia nie wytypuje mnie są bardzo duże. Czemu? Właśnie dlatego, że mafia mogła sądzić, że sprawdzę siebie, a więc mordując mnie tylko by mnie uwiarygodnili całkowicie. Dlatego mafia zdecydowała się zamordować osobę sprawdzoną przez kataniego, gdyż osoba na którą nie można zrzucić podejrzeń jest dla mafii niepotrzebna. Zostawiając mnie przy życiu mafia wie, że wówczas gracze mogą się zbuntować przeciwko kataniemu i go zlinczować. Kto może być głównym podejrzanym po takim remisie do jakiego wczoraj doszło? Wiadomo, że osoba, która podała się za kataniego. Zwłaszcza, że już wczoraj było można usłyszeć teksty o tym, że jak w linczu zginie dwóch niewinnych to jutro linczujemy Kuka, więc zostawienie mnie przy życiu było mafii na rękę.

Zastanówcie się dobrze czy jeśli byłbym mafią to czy nie łatwiej byłoby mi powiedzieć, że to Bumber jest winny? Wczoraj wieczorem napisał kilka postów, które mogłyby świadczyć o jego winie, więc po prostu jakbym był mafią to wskazałbym jego jako winnego, gdyż wówczas łatwiej byłoby mi was przekonać. Wiem, że ktoś może powiedzieć, że to ja jestem z mafią z Bumberem, jednak zastanówmy się jaki to ma sens. Mogłem po prostu napisać, że sprawdziłem fanafilmu i on jest zdrajcą, jednak napisałem, że sprawdziłem Bumbera i okazał się on niewinny, więc fanfilmu jest zdrajcą. Wówczas nie wystawiałbym tak swojego partnera tylko po prostu skierowałbym uwagę na kogoś innego. W sumie dzięki wczorajszemu sprawdzeniu udało mi się poznać tożsamość, aż dwóch graczy, a nie oszukujmy się, że jako mafia wystarczyłoby mi wskazać jedną potencjalną osobę do zlinczowania, gdyż teraz wystarczy, że raz pomylimy się w linczu i przegrywamy całą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 15:03, Kukowsky napisał:

/.../ Ja jestem katanim i dzięki sprawdzeniu
udało mi się dowiedzieć, że fanfilmu jest winny... /.../

Cholera... Kiedy go sprawdziłeś? Jak dobrze wiem, to udało Ci się sprawdzić LifaRa i RTNa, co opisujesz w tym poście http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=21168. Więc po jaką cholerę piszesz teraz, że sprawdziłeś fanafilmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 15:58, Bumber napisał:

Cholera... Kiedy go sprawdziłeś? Jak dobrze wiem, to udało Ci się sprawdzić LifaRa i RTNa,
co opisujesz w tym poście http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=21168. Więc po jaką
cholerę piszesz teraz, że sprawdziłeś fanafilmu?

Nie napisałem, że go sprawdziłem tylko, że dzięki sprawdzeniu się o jego winie dowiedziałem. Wczoraj sprawdziłem Ciebie i okazałeś się niewinny, a idąc teorią grupową została mi tylko jedna osoba z pierwszej grupy i jest nią fanfilmu, więc jej winy można być pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym akapicie nie wziąłeś pod uwagę jednej możliwości (nie winię Cię za to, bo to akurat nic dziwnego) - jesteś mafią.

Dnia 19.12.2006 o 15:56, Kukowsky napisał:

Zastanówcie się dobrze czy jeśli byłbym mafią to czy nie łatwiej byłoby mi powiedzieć, że to
Bumber jest winny?

No, jeśli jesteście razem w mafii to nie.

Dnia 19.12.2006 o 15:56, Kukowsky napisał:

Mogłem po prostu napisać, że sprawdziłem fanafilmu i on jest zdrajcą, jednak napisałem, że sprawdziłem
Bumbera i okazał się on niewinny, więc fanfilmu jest zdrajcą.

No i na jedno wychodzi.
Tak jest tylko bardziej zaplątane.

Dnia 19.12.2006 o 15:56, Kukowsky napisał:

Wówczas nie wystawiałbym tak swojego partnera tylko po prostu skierowałbym uwagę na
kogoś innego. /.../ że raz pomylimy się w linczu i przegrywamy całą edycję.

Zrobiłeś tak dlatego, że teraz możesz sobie to napisać. Wydajesz się bardziej przekonujący... Napisałeś dużo, szkoda tylko, że nic ciekawego. Pierwszy akapit można wyrzucić, w drugim było gdybanie...
Niech Bumberowski coś napisze. Teraz jest dobra pora ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 16:01, Kukowsky napisał:

Nie napisałem, że go sprawdziłem tylko, że dzięki sprawdzeniu się o jego winie dowiedziałem.
Wczoraj sprawdziłem Ciebie i okazałeś się niewinny, a idąc teorią grupową została mi tylko
jedna osoba z pierwszej grupy i jest nią fanfilmu, więc jej winy można być pewnym.

Ja pewny nie jestem. Zarówno jego winy jak i Twojego katanowania. Muszę przejrzeć raz jeszcze wszystkie posty, ale sądzę, że to niewiele da. Zachowujesz się sztucznie, Kuk. Na każdym kroku podkreślasz, że jesteś katanim, jkabyś bał się, że nikt Ci nie uwierzy. Nie podoba mi się takie zachowanie. Tym bardziej, że wczoraj nie zrobiłeś nic, aby tego remisu uniknąć. Jeśli byłbyś katanim, to w jakiś sposób próbowałbyś nas od tego odciągnąć, prawda? Choćby z racji tego, że posiadasz większą wiedzę na ten temat. A mafii ten remis był jak najbardziej na rękę. Dlatego też przyjrzę się raz jeszcze wczorajszej sytuacji. Być może zauważę coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 16:10, fanfilmu.pl napisał:

No i na jedno wychodzi.
Tak jest tylko bardziej zaplątane.

Nie wychodzi na to samo, bo wówczas było można by snuć teorię na to, że jesteś w mafii razem z Bumberem, jednak uniewinniając go wykluczyłem tą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 16:12, Bumber napisał:

Ja pewny nie jestem. Zarówno jego winy jak i Twojego katanowania.

W pełni to rozumiem. Tylko ja i fanfilmu wraz ze swoim partnerem wiemy jak jest naprawdę.

Dnia 19.12.2006 o 16:12, Bumber napisał:

Zachowujesz się sztucznie, Kuk. Na każdym kroku
podkreślasz, że jesteś katanim, jkabyś bał się, że nikt Ci nie uwierzy. Nie podoba mi się takie
zachowanie.

To jest raczej kwestia prywatnych odczuć i nie zamierzam się w nią zagłębiać.

Dnia 19.12.2006 o 16:12, Bumber napisał:

Tym bardziej, że wczoraj nie zrobiłeś nic, aby tego remisu uniknąć. Jeśli byłbyś
katanim, to w jakiś sposób próbowałbyś nas od tego odciągnąć, prawda? Choćby z racji tego,
że posiadasz większą wiedzę na ten temat. A mafii ten remis był jak najbardziej na rękę. Dlatego
też przyjrzę się raz jeszcze wczorajszej sytuacji. Być może zauważę coś więcej.

Jaką większą wiedzę na ten temat posiadam? Wczoraj powiedziałem wam wszystko co wiedziałem, czyli o niewinności R_T_N-a (LifaRa i tak nam na nic nie była potrzebna), więc gdzie moja wiedza jest większa? Bo po tym jak się z wami tą wiedzą podzieliłem to tak naprawdę każdy z nas wiedział tyle samo. Mafii remis jest na rękę pod warunkiem, że ginie dwóch niewinnych. Ja niestety takiej wiedzy na ten temat nie posiadałem i idea z remisem wydawała mi się słuszna, gdyż byłem prawie pewny, że ktoś z tej dwójki musi być zdrajcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 16:23, Kukowsky napisał:

W pełni to rozumiem. Tylko ja i fanfilmu wraz ze swoim partnerem wiemy jak jest naprawdę.

Mały problem. Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, nie mam partnera.

Dnia 19.12.2006 o 16:23, Kukowsky napisał:

To jest raczej kwestia prywatnych odczuć i nie zamierzam się w nią zagłębiać.

Uważam tak samo. Równie dobrze większość argumentów możesz w ten sposób odrzucić...

Dnia 19.12.2006 o 16:23, Kukowsky napisał:

Jaką większą wiedzę na ten temat posiadam? Wczoraj powiedziałem wam wszystko co wiedziałem,
czyli o niewinności R_T_N-a (LifaRa i tak nam na nic nie była potrzebna), więc gdzie moja wiedza
jest większa?

Rzeczywiście, jest taka sama.
No, może nie, wiesz przecież, kto oprócz Ciebie jest w mafii. Podziel się z nami tą wiedzą!

Argumenty odpierasz słowami: "To jest raczej kwestia prywatnych odczuć i nie zamierzam się w nią zagłębiać."
Wspaniałe... Zabrakło Ci już pomysłów.
Czasem jeszcze dorzucisz jakąś ładnie wymyśloną historyjkę.

Moim zdaniem [zakładając, że jakimś cudem nie jesteś mafią, ale w to nie wierzę] mafia zagrałaby beznadziejnie nie zabijając Cię w mordzie. Nawet jeśli byś się sprawdził, to i tak nie wiedzielibyśmy dużo więcej, ubyłoby dwóch mieszkańców, więc mafiozi wcale by nie byli do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 16:23, Kukowsky napisał:

/.../

No dobra. Załóżmy, że to co mówisz jest prawdą. W takim wypadku fanfilmu musi być zdrajcą, prawda? Co świadczy o winie fanafilmu, pomijając już Twoje sprawdzenia... Przede wszystkim ten post http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=21105, w którym to FF oddaje głos na Sebę. Jako pierwszy. Zachowanie takie, jakby chciał nas skierować na tą drogę. Co więcej - rezygunjuemy z zabicia Ciebie, na rzecz Seby. Dalej ten post: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=21155. Zastanawiająca jest jego postawa. Mówi z wielką dozą pewności, że spider i Seba są w mafii. I ponownie, odpowiadając mtobiemu, odciąga od Ciebie oskarżenia. I to tyle...
A jeśli chodzi o Ciebie, to dodam co nieco do tego, co wcześniej napisałem. Przede wszystkim winę fanafilmu opierasz na swojej "grupowej" teorii. Więc nie dość, że ją wylansowałeś, to dalej brniesz według tego schematu, jakśmy my (mieszkańcy) mieli odnieść jeszcze większe wrażenie, że jesteś niewinny. Jednak zauważ, że w naszej małej trójeczce jesteś także Ty. Czy Twoja własna teoria miałaby przyczynić się do Twojej śmierci?
Mam dylemat. Znowu. Wydaje mi się, że mafia w składzie fanfilmu.pl i Kukowsky pokazuje na co ich w tej chwili stać. Kuk liczy, że uda mu się zlinczować dzisiaj fanafilmu. Wczoraj ten ostatni odsuwał od Kuka oskrażenia. Dzisiaj broni się, jednak dość sztucznie. Kukowsky to samo. Nie jest, przynajmniej dla mnie, wiarygodny. Odnosze wrażenie, że stoimy właśnie przed spektaklem w wykonaniu dwóch mafiozów. Jednak, jak napisałem, muszę to wszystko jeszcze raz przemyśleć. Czasu mamy całkiem sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 16:33, fanfilmu.pl napisał:

Mały problem. Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, nie mam partnera.

To może partnerkę?? :P Zapomniałem, że tylko ja jestem odmiennej orientacji na tej wyprawie. ;)

Dnia 19.12.2006 o 16:33, fanfilmu.pl napisał:

Uważam tak samo. Równie dobrze większość argumentów możesz w ten sposób odrzucić...

Stary jesteś genialny! Pierwszy raz użyłem takiego argumentu, a ty już to odbierasz jako brak argumentów. Co mogłem odpowiedzieć? Bumber źle Ci się wydaje? ... Tak jak mówię to jest kwestia prywatnych odczuć.

Dnia 19.12.2006 o 16:33, fanfilmu.pl napisał:

Rzeczywiście, jest taka sama.
No, może nie, wiesz przecież, kto oprócz Ciebie jest w mafii. Podziel się z nami tą wiedzą!

Powiem Ci coś w tajemnicy... Ja mam więcej partnerów! W gronie: Bumber, Yarr, mtobi i Avalon znajduje się, aż trzech moich partnerów! Zobacz jakie mam powodzenie!

Dnia 19.12.2006 o 16:33, fanfilmu.pl napisał:

Argumenty odpierasz słowami: "To jest raczej kwestia prywatnych odczuć i nie zamierzam się
w nią zagłębiać."
Wspaniałe... Zabrakło Ci już pomysłów.
Czasem jeszcze dorzucisz jakąś ładnie wymyśloną historyjkę.

Człowieku przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i zastanów się co gadasz. Tak jak mówiłem ja tego argumentu użyłem po raz pierwszy, a w trakcie tej edycji ilość twoich argumentów przed moimi wygląda żałośnie, więc najpierw zauważ belkę we własnym oku, niż drzazgę w czyimś.

Dnia 19.12.2006 o 16:33, fanfilmu.pl napisał:

Moim zdaniem [zakładając, że jakimś cudem nie jesteś mafią, ale w to nie wierzę] mafia zagrałaby
beznadziejnie nie zabijając Cię w mordzie. Nawet jeśli byś się sprawdził, to i tak nie wiedzielibyśmy
dużo więcej, ubyłoby dwóch mieszkańców, więc mafiozi wcale by nie byli do tyłu.

Tylko jak mafia, jednak uderzyła by we mnie to mieszkańcy mieliby pewność, że jestem niewinny, więc nie chciałeś tego robić, gdyż jestem łatwym obiektem do zlinczowania. Lepiej zostawić mnie w spokoju i poczekać, aż mieszkańcy sami pomogą mafii i mnie zlinczują. Przecież do końca gry został wam już tylko malutki kroczek. Co, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 16:38, Bumber napisał:

Mówi z wielką dozą pewności, że spider i Seba są w mafii.

Czy Ty tak nie myślałeś?
Przypomnę: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=21163
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=21148
itd.

Myliłem się, Ty się myliłeś, Shittyface się mylił... Trudno. Teraz musimy znaleźć prawdziwego zdrajcę.

Dnia 19.12.2006 o 16:38, Bumber napisał:

I ponownie, odpowiadając mtobiemu, odciąga od Ciebie oskarżenia. I to tyle...
A jeśli chodzi o Ciebie, to dodam co nieco do tego, co wcześniej napisałem. Przede wszystkim
winę fanafilmu opierasz na swojej "grupowej" teorii. Więc nie dość, że ją wylansowałeś, to
dalej brniesz według tego schematu, jakśmy my (mieszkańcy) mieli odnieść jeszcze większe wrażenie,
że jesteś niewinny.

To już nie jest teoria, tylko fakt. Wśród nas (ja, Ty i Kuk) jest jeden, lub dwóch mafiozów.

Dnia 19.12.2006 o 16:38, Bumber napisał:

Jednak zauważ, że w naszej małej trójeczce jesteś także Ty. Czy Twoja własna teoria miałaby przyczynić się
do Twojej śmierci?

Jak dla niego (mafiozy) chyba lepiej to było zrobić - prędzej, czy później, ktoś na to by wpadł.

Dnia 19.12.2006 o 16:38, Bumber napisał:

Mam dylemat. Znowu. Wydaje mi się, że mafia w składzie fanfilmu.pl i Kukowsky pokazuje
na co ich w tej chwili stać. Kuk liczy, że uda mu się zlinczować dzisiaj fanafilmu. Wczoraj
ten ostatni odsuwał od Kuka oskrażenia.

Błądziłem. Zresztą, nie tylko ja. Dziś jestem pewien winy Gumofilca.

Dnia 19.12.2006 o 16:38, Bumber napisał:

Dzisiaj broni się, jednak dość sztucznie. Kukowsky to samo. Nie jest, przynajmniej dla mnie, wiarygodny.
Odnosze wrażenie, że stoimy właśnie przed spektaklem w wykonaniu dwóch mafiozów.

Gdybym był mafią, byłbym z siebie dumny. Ale ja jestem niewinny, więc nie mam się z czego cieszyć :)

***
Na resztę odpowiem potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 16:54, fanfilmu.pl napisał:

To już nie jest teoria, tylko fakt. Wśród nas (ja, Ty i Kuk) jest jeden, lub dwóch mafiozów.

Zgadzam się! Nawet pomogę Ci zredukować to grono... fanfilmu - w tym gronie jest na pewno jeden mafioso.

Dnia 19.12.2006 o 16:54, fanfilmu.pl napisał:

Jak dla niego (mafiozy) chyba lepiej to było zrobić - prędzej, czy później, ktoś na to by wpadł.

Tak tylko, że ja chciałem sobie zmniejszyć trochę grono osób, które będę sprawdzał, więc na teorię z podziałem na grupy wpadłem jako pierwszy.

Dnia 19.12.2006 o 16:54, fanfilmu.pl napisał:

Błądziłem. Zresztą, nie tylko ja. Dziś jestem pewien winy Gumofilca.

Jeszcze niedawno gadałeś, że jesteś prawie pewien, więc zaczynam odnosić wrażenie, że się gubisz.

Dnia 19.12.2006 o 16:54, fanfilmu.pl napisał:

Gdybym był mafią, byłbym z siebie dumny. Ale ja jestem niewinny, więc nie mam się z czego cieszyć
:)

To jak nie masz się z czego cieszyć to co robi uśmieszek na końcu zdania? Czyżbyś przypadkiem okazał na forum radość, że większość chce mnie zlinczować? Tak ciesz się... jeszcze tylko trochę i wygrasz!

*** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
Teraz ja znikam trochę w książkach... Wrócę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argument, a właściwie odparcie argumentu Bumbera w sensie: "To Ci się tylko tak wydaje, tak nie jest" nie wydaje mi się zbyt przekonujące.

Dnia 19.12.2006 o 17:01, Kukowsky napisał:

Tylko jak mafia, jednak uderzyła by we mnie to mieszkańcy mieliby pewność, że jestem niewinny, więc nie chciałeś tego robić, gdyż jestem łatwym obiektem do zlinczowania

Nie rozumiesz o co mi chodzi. [Ciągle zakładam, że jesteś niewinny] Mafia mogła przewidzieć, że dziś sprawdzisz kogoś z pierwszej grupy. Oprócz Ciebie, był tam Bumber, R_T_N i ja. Shittyface''a sprawdziłeś już wcześniej. Miałeś do wyboru mnie i Bumberowskiego. I pewne jest, że jakiegoś mafioza byś wykrył!
Moim zdaniem to dla kapusiów byłoby za dużym ryzykiem (Twój los, niestety dla nas, mieszkańców, nie jest przesądzony), ale to nie ja, lecz Ty, jesteś w mafii.

---

Dnia 19.12.2006 o 17:01, Kukowsky napisał:

Zgadzam się! Nawet pomogę Ci zredukować to grono... fanfilmu - w tym gronie jest na pewno jeden
mafioso.

Wiesz co? Dziękuję za taką pomoc.

Dnia 19.12.2006 o 17:01, Kukowsky napisał:

Tak tylko, że ja chciałem sobie zmniejszyć trochę grono osób, które będę sprawdzał, więc na
teorię z podziałem na grupy wpadłem jako pierwszy.

I dobrze zrobiłeś, że wpadłeś na ten pomysł.
Chociaż poszukiwanie zdrajców w Twoim wydaniu jest oszustwem... Ty wiesz, kto jest zdrajcą. Ty i ktoś.

Dnia 19.12.2006 o 17:01, Kukowsky napisał:

Jeszcze niedawno gadałeś, że jesteś prawie pewien, więc zaczynam odnosić wrażenie, że się gubisz.

Całe 3 godziny temu od tamtego posta. Ale ile Twoich postów przez ten czas było...
Przez ten czas się upewniłem.

Dnia 19.12.2006 o 17:01, Kukowsky napisał:

To jak nie masz się z czego cieszyć to co robi uśmieszek na końcu zdania?

Jest i uśmiecha się do Ciebie, mafio. Może się z Ciebie śmieje, bo Cię wykryliśmy?

Dnia 19.12.2006 o 17:01, Kukowsky napisał:

Czyżbyś przypadkiem okazał na forum radość, że większość chce mnie zlinczować?

Oczywiście, że się cieszę, że zlinczujemy mafię!

Dnia 19.12.2006 o 17:01, Kukowsky napisał:

Przecież do końca gry został wam już tylko malutki kroczek. Co, nie?
Tak ciesz się... jeszcze tylko trochę i wygrasz!

Mam taką nadzieję, że wraz z innymi mieszkańcami, którzy dotrwają do końca wygram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

******************
Lincz ----> fanfilmu.pl
******************

Dosyć tego. Fanfilmu wystarczająco mocno się wystawił. Dzisiaj pójdzie jeden mafiozo. Na jutro mam już upatrzoną jedną osobę. Z ujawnieniem mojego typu wstrzymam się na później. Dzisiaj musimy zlinczować fanafilmu i tyle. Jeśli nie, to po edycji, bo szansa na trafienie innego zdrajcy jest bardzo mała. Ode mnie na razie tyle. Trzymam kciuki za kolejne trafne głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bumber, teorię o tym że oni są mafiozami, wysnułaem ja :P w tym poście http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=21177. Też myślę, że to wszystko jest poprostu pięknie wyreżyserowane, a Kuki i Fanfilmu poprostu odstawiają szopkę, aby nas odwieść. Mój lincz leci dzisiaj do Fanafilmu

**********************
lincz=>fanfilmu.pl
**********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się