Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Po raz kolejny się nie dostałem, ale... to nawet dobrze. :) Chciałem się właśnie wypisać z tej edycji, bo niestety nie mógł bym grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 22:53, Fiarot napisał:

P.S. Szkoda, że Ninger nie zgłosił się do tej edycji - nie będę miał kogo na wstępie podejrzewać
o mafiozowanie

Powinieneś sie cieszyć, że nie zagram, bo nikt w napadzie furii nie doprowadzi do Twojego linczu :) Zresztą muszę odpocząć. Pewna dama ostatnio zafundowała mi takie przeżycia, że tydzień będę się zbierał do kupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc zaczynamy dzisiaj około godziny 19. Proszę o nieobrażanie się na mnie przez graczy, których nie wziąłem do edycji. Z niektórymi miałem po prostu przykre doświadczenia i wiem, że mogliby tylko zepsuć grę. Wielu graczy, także obecnych na liście, po prostu nie kojarzę. Dałem szansę akurat im, może następnym razem dam komu innemu.

Przy okazji wrzucę regulamin przyszłej edycji.

Regulamin edycji 45(93)

I.Informacje ogólne:
1. Uczestnicy
a) ilość graczy - 14
b) ilość mafiozów - 2
c) ilość detektywów - 1
2. Przebieg gry
a) mafia zabija pierwszego dnia
b) miasto linczuje dnia drugiego
c) katani i mafia podają swoje typy dnia drugiego
Dalej gra toczy się dobrze wszystkim znanym torem. W kolejnych dniach dokonują się następne lincze miasta, oraz kolejne zabójstwa mafii oraz ewentualne sprawdzenia kataniego.
II. Zasady
1. Rola kataniego
a) Katani sprawdza po linczu miasta, równocześnie z podawaniem typu przez mafie.
b) sprawdzenie przez kataniego chroni gracza przed śmiercią z rąk mafii.
c) katani może sprawdzić siebie dwa razy.
d) katani dostaje informacje o swoim typie równo z umieszczeniem posta zawierającego zabójstwo mafii.
2. Rola mafii
a) mafia wskazuje swój cel po dokonaniu linczu przez miasto
b) mafia typuje równocześnie z katanim
c) mafia dowiaduje się o wyniku mordu na forum. Informacji, czy mord się powiedzie, nie dostanie wcześniej.
d) mord mafii jest nieskuteczny, jeżeli mafia i katani wskażą tą samą osobę.
3. Rola miasta
a) Osoba z największą ilością głosów mieszkańców jest usuwana z gry.
b) jeżeli w głosowaniu padnie jakikolwiek remis nikt nie ginie.
c) mieszkaniec, który nie oddał dwóch głosów z rzędu, jest usuwany z gry.
d) MG może usunąć gracza, jeżeli stwierdzi, że ten psuje grę i uniemożliwia innym czerpanie przyjemności z gry w
nią.
4. Głosowanie
a) mieszkańcy głosują na forum, w wyraźnie oddzielonym offtopicu. Ważnym głosem jest głos ostatni.
b) nie ma żadnych odstęp od powyższej reguły. Jeżeli forum jest nieczynne, przez dłuższy czas( a w szczególności w godzinach szczytu), głosowanie i lincz przenoszone jest na dzień kolejny.
c) mafia i katani kontaktują się z MG drogą mailową, bądź przez gg lub inny komunikator.
5. Plan głosowania
a) Mieszkańcy mają czas na głosowanie do 23.45
b) Mafia i katani mają czas na przekazanie MG swoich typów do 0.15
c) Post z wynikami będzie umieszczany niezwłocznie.
6. Ograniczenia
a) gracze nie mogą kontaktować się ze sobą poza forum.gram.pl. Jeżeli dowiem się o takich kontaktach gracz jest natychmiast usuwany z edycji.
b) wyjątek od powyższej reguły stanowią dwaj mafiozi.
c) W przypadku śmierci zabronione jest wypowiadanie się w stosownym topicu, oraz dzielenie się własnymi
podejrzeniami z jeszcze żyjącymi graczami.

Kontakt z Mg
mail: thevirus@o2.pl
gg: 4721450

Role zostaną wysłane na maila tuż przed edycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja będzie lekkostrawna. Fabuła będzie jedynie małym dodatkiem. A o czym już dokładnie mówie przekonacie się jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany, ale pojechałeś z godzinami linczu, Don :D
Mnie tam pasują, bo i tak zawsze do tej pierwszej siedzę, ale to chyba najpóźniejsze terminy jakie dotychczas były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No...Z jednej strony to i dobrze, bo więcej czasu dla tych, którym akurat coś wypadło itd.Ale z drugiej strony to trochę za późno.Nic to, będę sprawdzał po południu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:39, walgierz napisał:

O rany, ale pojechałeś z godzinami linczu, Don :D
Mnie tam pasują, bo i tak zawsze do tej pierwszej siedzę, ale to chyba najpóźniejsze terminy
jakie dotychczas były :)


Heh, ja również prawie codziennie siedzę do późna (zresztą często dopiero pod wieczór następuje moja kolej na zajęcie miejsca przed monitorem :] ), także osobiście nie mam nic przeciwko, z tym, że teraz dużo zależy od gry samych uczestników. Jeżeli będziemy ze sobą dyskutować to będzie to korzystne, gdyż będzie więcej czasu na przedstawienie własnej opinii i argumentów oraz dłużej będzie można się zastanawiać nad podjęciem ostateczenj decyzji w sprawie linczu. Jeśli jednak aktywność będzie stała na mizernym poziomie to w tym temacie będzie wiało nudą i będzie to zarazem bardziej odczuwalne niż w poprzednich edycjach (dłuższe przerwy czasowe między kolejnymi postami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr. Wysyłałem potwierdzenie. Kurde, głupia poczta. Zaraz wyślę jeszcze raz i potwierdze przez gg. Jakby co to potwierdza tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory za 2 posty, ale mam parę rzeczy. Po pierwsze, mi absolutnie nie pasują takie godziny głosowania. Chodzę spać 0 23:30, a jak nie mam ferii to nawet wcześniej. Po drugie. Cały czas jak wysyłąm mejla do Dona, dostaje "automaticly generated delivery status notification (failure)". W każdym razie nie mogę poslać nic na mejla, więc wysłałem potwierdzenie na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gg ani na maila nie dochodzą do mnie żadne informacje od Ciebie. Podaj proszę na forum swój numer gg, abym mógł się z tobą skontaktować.
Proszę także o kontakt Furra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tak więc jeszcze raz powodzenia ,połamania klawiatur oraz trafnych linczy. Miłej [ i zwycięskiej (dla mieszkańców) edycji Wam życzę].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:10, DonCarleone napisał:

Jako, że Furr się nie odezwał, jeżeli chcesz, możesz wskoczyć na jego miejsce...

Cool ,jestem za ;] Chociaż to nie byłoby to fair, ale jeśli rzeczywiście mogę, to chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja 45(93)


Sękocin, miejscowość pod Warszawą
Rok 2007
Czwarta edycja programu Big Brother
Nagroda: milion dolarów do podziału dla zwycięzców.
Telewizja zdecydowała się powrócić do sprawdzonych wcześniej rozwiązań. Reaktywowano pomysł sprzed 5 lat.

Postanowiono przeprowadzić kolejną edycję Wielkiego Brata.
Jednak, jako że stara formuła programu znudziła się widzom, należało wprowadzić pewne zmiany. Te miały być jednak niespodzianką dla niczego niespodziewających się ochotników. Spośród ogromnej liczby nadesłanych zgłoszeń wybrano w końcu szczęśliwą 14 uczestników. 14 gotową zrobić wszystko dla ogromnej nagrody czekającej jednak jedynie na tych, którzy z domu wyjdą jako ostatni.
Telewizja zdecydowała się pozostać przy klasycznych ograniczeniach:
- żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym
- brak telefonów komórkowych
- brak komputerów i podobnych bajerów...
Ochotnicy wiedzieli jednak co ich czeka. Wiedzieli? Zdawało im się tylko, że wiedzą...

Edycja 45 uważam za rozpoczętą

Lista graczy
1. walgierz
2. Invin
3. Immortal 1
4. Liqid
5. Dadix
6. Ninja Seba
7. Kalkulator12
8. Fiarot
9. fanfilmu.pl
10. Dar15
11. Avalon67
12. Aldarion
13. mtobi
14. Spider88

regulamin: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się