Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Ale mam ochotę Was zwyzywać. Mówiłem?! Vaxinar i Boogie... żeby tylko ktoś chciał uwierzyć "niedoświadczonemu" graczowi... :)

Ale trudno, już po edycji, a ja pewnie sie zapisze na nastepną.

MG - ?

1. walgierz
2. Invin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadłem z krzesła.Wytypowałem Vaxinara i Boogiego, a potem jeszcze zrezygnowałem...Oj gratuluję panom od mafii i innym graczom, zaskoczyliście mnie;p Padłem ofiarą Vaxinara xD Edycję uznaję za przegraną, a co do Invina:
No jednak miałeś rację;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Immortal ---> Nie zabij się, jak będziesz leciał... ;)

Bumber ---> Dzięki za prowadzenie

Vaxinar, Boogie ---> Gratuluję.

I jeszcze na przyszłość: po moich feriach (12 luty - 1 marzec) jeśli nikt nie ma nic przeciwko to mógłbym pomiszczować. Oczywiście jak są inni chętni to ustąpie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja piernicze, jednak myslalem dobrze, trzeba bylo w siebie wierzyc...
Ech i tak, gralem do dupy, mafii jednak gratuluje, mimo, ze katanim Boogie byl slabym, a Vaxinar uaktywnil sie dopiero pod koniec.
Od teraz zmieniam calkowicie moje podejscie - myslenie nie boli, nigdy wiecej przeczucia :p
[nosz kurde, wytypowalem i zmienilem zdanie... argh :/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wszyscy mowiliscie Vaxinar i Boogie, tylko jakos nikt mnie nie poparl, jak powiedzialem zeby tak glosowac, ktos tu kantuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat nie mam nic przeciwko, ale nie wiem czy inni sobie nie zarezerwowali tego terminu.
Podłączam się do podziękowań dla Bumbera - świetnie prowadziłeś edycję, praktycznie zero wpadek [chyba tylko jedna] Jeszcze raz gratuluję mafii [cwaniaki!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie...
Co do mojej aktywności, to nie wiem ile razy mam to jeszcze powtarzać, ale ja pisałem posty... tylko je nieraz olewaliście. Aktywność była znikoma, więc sobie powiedziałem, że to problem miasta znaleść mafię, skoro miasto milczy to idzie to na naszą korzyść...
Pod koniec nie aktywywowałem się, ale pisałem więcej. Zawsze byłem aktywny. Trochę pomagła nam dzisiejsza dyskusja, fajnie że udało mi się co niektórych przekonać.
Mafia wygrała zasłużenie, walczyliśmy i wygraliśmy, zmienilście głosy.

Dziękuje za grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje najszczersze gratulacja dla mafii! Doskonale rozgraliście tę partię, namieszaliście mieszkańcom w głowach ;]

MG - ?

1. walgierz
2. Invin
3. Immortal 1
4. Furrbacca
5. Kwiler13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 23:18, Furrbacca napisał:

Jak to mówiłem...?
Wstyd i hańba, a nie wygrana.

MG - ?

1. walgierz
2. Invin
3. Immortal 1
4. Furrbacca


Gdyby nie ta kłótnia z Upiorem, to byśmy na Ciebie raczej prędko nie wytypowali, ale sam widzisz.To i seria następnych pomyłek doprowadziło do naszej przegranej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz ustalcie kto na pierwszy wpadł xD Ja tymczasem powiem, że zabawy w kataniego miało nie być, wygralibyśmy bez tego, ale trzeba było nieco emocji wnieść do tej gry :)

Immortal wspominałeś, że debiutant nie może być mafią, otóż ja w swoim debiucie mafiowałem xD

Gratulacje dla Bumbera za miszczowanie i klimacik edycji, duże brawa dla Vaxinara wybronił się pod koniec :D Owacje dla kataniego, bo go zabiłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I krótkie podsumowanko MG, na świeżo i tuż po edycji. :)
Przede wszystkim muszę podziękować upiordliwemu, że rozruszał moją edycję. Przypłacił za to życiem, ale wywiązała się ciekawa dyskusja. Furr też polemizował, jednak zmogła go choroba... Jemu także w tym momencie dziękuję.
A reszta? Spider był dobrym katanim. Dlaczego dobrym? Bo jego pierwszym sprawdzeniem był... Vaxinar. Gdyby nie mord na Pajączku, gra z pewnością potoczyłaby się inaczej. :)
Gratuluję także mafii. Grali w otwarte karty, bo ich mafiozowanie w niektórych momentach było aż nazbyt widoczne. Jednak, jak wiadomo, inaczej jest, gdy patrzy się na edycję z boku. A zagrywka Boogiego z podaniem się za kataniego... Dzięki Ci Boogie za to, doskonale wiem jak bardzo Cię to wystawiało. Ale za to finał był godny zwieńczenia waszej gry. :)
Na koniec coś o tych niewinnych, którzy dotrwali do finału... No cóż, daliście plamę. Wszystko było robione na żywioł, bez większego pomyślunku. Niby każdy z was brał pod uwagę Boogiego i Vaxinara, ale nikt nie odważył się postawić na swoim. No, może LifaR to zrobił, jednak później zmienił decyzję. Jak się okazało - błędnie.
Podsumowując, mi się Wasza gra podobała. Mafia nieźle sobie poczynała, byli też mieszkańcy, którzy nadawali tempo grze. Dziękuję wszystkim raz jeszcze. Mam nadzieję, że kiedyś z równą chęcią zagracie w mojej edycji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jezuuu, boogie tak się wystawiłz tym katanim i z tym sprawdzeniem że luuudzie.

N nic, ale nieważne. Śledziłem tylko lincze, fabuła nawet nie wiem o czym byla. Gratki dla mafii. Ja oczywiście.

1. walgierz
2. Invin
3. Immortal 1
4. Furrbacca
5. Kwiler13
6. mtobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcówka śmieszna szczerze mówiąc :D Co do Vaxinara oświeciło mnie w dniu mojej śmierci o czym też dałem znać, tylko, że nikt nie wziął tego poważnie (norma :P). Co do dzisiejszego dnia to gratuluję ślepoty mieszkańcom. Rozmwialiśmy o tym z Upiorem. Boogie podając się za kataniego wystawił się jak nie wiem. Jeszcze ten tekst o podwójnym linczu i o dziwo jak zawsze sprawdzone osoby gryzą piach ;) No nic. Bumber gratulacje za prowadzenie edycji i myślę, że zobaczymy się w następnej :)

MG - ?

1. walgierz
2. Invin
3. Immortal 1
4. Furrbacca
5. Kwiler13
6. Ninja Seba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym zapomniał. Wielkie podziękowania dla walgierza i Boogiego, którzy na bieżąco poprawiali moje "wpadki" w postach. Szczególnie dziękuję temu ostatniemu, bo to on zmieniał numerki w listach graczy. :) Swoją drogą, to niezły miałem ubaw jak zobaczyłem, że mam jednego gracza mniej, niż zakładałem... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się